Skocz do zawartości

Białogard


kocur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 734
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tą Hobby bylem zainteresowany pod rodzine... nie mam do niej uwag. Godna polecenia...

 

Pisze o tej...

 

post-11643-0-64217100-1487880484_thumb.jpg

 

Jeali chcesz moge podjechac jutro i przyjrzec sie punktom ktore wskazesz...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to ta! A ty tam gdzieś blisko mieszkasz/pracujesz? Bo ja za 2 tygodnie jadę do Kołobrzegu to może się uda obejrzeć po drodze osobiście, (jeśli jeszcze bedzie) ale chętnie zabrał bym że sobą kogoś z doświadczeniem. A Twoja rodzina nie jest zainteresowana? Bo ja nie mam ciśnienia, nie chce wchodzić w paradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam 550km od Bialogardu ale tak sie zlozylo ze w 3 miesiace bylem u Oli i Piotra 5 raz...

 

Jestesmy teraz w Kolobrzegu i jak cos to moge podjechac jutro, to nie problem.

 

Co do tej "400" to jednak bedziemy szukac pod 440-460 tak aby byl prysznic i 2x2 w pelnym spaniu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jako użytkownicy przyczepy z 3 letnim doświadczeniem z naszego przypadku z czystym sercem możemy polecić Olę i Piotrka. Zaufalismy im i nasza przyczepę kupiliśmy ze zdjęć.

 

Oczywisie nie obyło się bez pomocy jednego dobrego znajomego Bartosza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartoszK, dzięki za chęć pomocy. Myślę że skoro już ją oglądałeś nie ma sensu ganiać ponownie. Jak się utrzyma do połowy marca to pewnie ją obejrzę po drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartoszK, dzięki za chęć pomocy. Myślę że skoro już ją oglądałeś nie ma sensu ganiać ponownie. Jak się utrzyma do połowy marca to pewnie ją obejrzę po drodze.

 

jeżeli BartoszK oglądał i zatwierdził, to spodziewaj się, że za ponad 2 tygodnie to nawet ślad na nawierzchni po niej nie zostanie. Jeżeli pasuje Ci układ, cena, waga, wygląd itd to zadzwoń o rezerwację bo będziesz szukał dalej, być może miesiącami.

A czy oni sprowadzają przyczepki do kwoty 15-16 tyś? Obecnie mają jednego dethleffsa za 14 ale na boku ma jakieś dziwne otwory lub wkręty?

 

faktycznie

 

https://www.olx.pl/oferta/detheffs-460-CID5-IDjvx8L.html#e844d32104

 

dziwne są te ślady/ wkręty na bocznej ścianie. Zadzwoń zapytaj co to jest, poproś o dodatkowe dobre fotki bo równie dobrze mogą to być jakieś elementy montażowe (np wkręcone w ścianę napy) do montowania osłony od wiatru do kuchenki, albo jeszcze inny patent poprzedniego właściciela, to wcale nie musi być wada.  Czujności nigdy za wiele, wielką głupotą byłoby sprowadzanie szrotu, jeżeli w ostatnich miesiącach firma ma tylu zadowolonych klientów. Pewnie gdyby nie BartoszK, jego częste wizyty, oględziny i dobre opinie to przyczepy, które teraz cieszą forumowiczów pewnie dalej stałyby w Białogardzie. Ja sam nie wybrałbym się w ciemno, bo mam do nich 550km, no chyba że mieli by na stanie jedyną w PL sztukę spełniającą nasze wymagania (tak było z zakupem poprzedniego Tabberta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego Detka Wersowa chciala ale po ogledzinach odpadl, ma troche mankamentow i ubytkow w poszyciu.

 

Przyczepka czysta ale juz troche potargana zyciem.

 

Generalnie trzeba ja dokladnie przeswietlic ale to nie jest praca na chwile i w deszczu. O ile pamietam to ma 2 miejsca ktore przeba wymacac bo ma dziurki w poszyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.