Skocz do zawartości

Białogard


kocur

Rekomendowane odpowiedzi

Cumple, mam! Mam i już nie oddam. Zakup zakończony. Z pomocą Misia vel Smolik, stałem się posiadaczem dethleffsa 490 z bialogardu. Z powodów osobistych, Smolik nie mógł w najbliższym czasie dokończyć rezerwacji i okazał się takim spoko ziomeczkiem, że odstąpił mi swojego dethleffsa.

Miałem jeszcze oglądać hobby za te same pieniądze, ale w zasadzie w detku od razu się zakochałem. Na hobby tylko rzuciłem okiem, ale to nie to.

Niektórzy z Was już oglądali to cudo więc wiedzą, że naprawdę w niej nie ma się czego doczepić. Długo, oj długo szukałem argumentu żeby coś wynaleźć, co zabije.cenę w dół, ale nic nie znalazłem. Pan Piotr z Panią Olą obsłużyli nas pierwszorzednie, mimo siarczystego mrozu i wcześnej godziny. Udało się dozaopatrzyć, solidnie już doposazoną przyczepkę w parę gadżetów, w zasadzie jutro mogę wyjechać na kemping ;D

Gratulujemy:)

 

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 734
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A co to za cudo było? Jak ja byłem tydzień temu to miał ktoś przyjechać jeszcze po południu, ale nie wiem po którą.

 

Fendt nawet nie postał na placu za długo... przyjechała i pojechała....

 

post-11643-0-55603900-1484343757_thumb.jpg

 

taka była...

 

pare sie sprzedało - bylo na OLX 19 ogloszeń w poniedzialek a dzis juz 16....

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

taka była...

No właśnie! Ostatnio miałem pogadanke że znajomym, twierdził on, że nic lepszego niż fendt to już nie ma. Czy one faktycznie tak przewyższają poziomem konkurencję, że są nazywane mercedesami wśród przyczep?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie! Ostatnio miałem pogadanke że znajomym, twierdził on, że nic lepszego niż fendt to już nie ma. Czy one faktycznie tak przewyższają poziomem konkurencję, że są nazywane mercedesami wśród przyczep?

 

No wiesz mercedes W203 to raczej nie chluba a wstyd - bo jakosc tragiczna... o A klasie nie wspomne - wiecej rdzy jak lakieru na 10 latku...

 

Kazdy producent przyczep ma wzloty i upadki - Hobby miało wtopy z plastikami i cieknacym przodem, Eiffelandy Knausa problemy z rozchodzacymi sie podlogami z przodu czy LMC z dennymi plastikami na dołach przodów i pekajace zderzaki z tyłu...

 

Fendt i Tabbert to ulubione przyczepy Cyganów ;-)

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos w ten sposob - widzisz np Jaguar to elita... a 12 letni X-type jest tańszy od 12 letniej Octavii, a czasem nawet Fabii ;-)

 

https://www.otomoto.pl/oferta/jaguar-x-type-2-1-v6-automat-bardzo-zadbany-sedan-welury-warszawa-ID6ylJB7.html#f0d79beac4

 

https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-fabia-z-gwarancja-i-wlasciciel-zarejestrowana-zamiana-ID6yBwjF.html#148089317d

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Proszę podpowiedzcie mi jak wygląda sytuacja, sprawdzenia urządzeń w przyczepie zimą? :hmm:

Jestem wstępnie umówiony na oglądanie w najbliższy czwartek a zapowiadają siarczyste mrozy i mam pewne obawy czy będzie możliwość sprawdzenia instalacji wodnej itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem o tyle komfortowa sytuację, że jak przyjechałem do bialogardu to przyczepa od ok 30 min już była grzana, prąd podłączony, światła pozapalane itp. Ważne żebyś ustalił że sprzedającym, czy jest możliwość podpięcia do mediów, czy ma butle z gazem. Bo jeśli nie, to nie posprawdzasz nic. Ja za sprawą jackazoo wziąłem reduktor metrbweza, butle, ale okazała się zbędna bo sprzedawca podlaczyl wcześniej swoją i wszystko uruchomił.

Jak już chodzi ogrzewanie to nadmuch sprawdzasz kręcąc jedna galeczką od trumaventa nad piecem, bojlera chyba nie sprawdzałem, odkrecasz wszystkie krany na pół sekundy i ma być słychać pompke wody, to samo w kiblu, jeśli jest spluczka na przycisk.

Szczelności układu wodnego nie sprawdzisz, chociaż jakbyś się uparl, zalal ciepła woda i później od razu spuścił to czemu nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki to jestem już spokojniejszy :) a pytanie o butlę już sobie zapisuję ;)

Czyli pompka odpala się nawet przy pustym układzie? zarówno w kranach jak i spłuczka?

Są dwie oddzielne pompki do kibelka i do kranów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.