Skocz do zawartości

Białogard


kocur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 734
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jak wszędzie - kwestia kompromisów i negocjacji ;-)

 

To jest biznes - im sie musi opłacać sprzedać a Tobie kupić, owszem zawsze mozesz znalezc bude prawie taka sama i taniej ... ale jest to "prawie" - Jak pisal Finger - tak jak przyjechal tak sprzedają - marża musi być... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodatkowo u siebie robiłem tak... Kupujesz elastyczna tasme chromowaną 40mm - http://allegro.pl/listwa-ozdobna-40mm-chrom-czarna-listwy-ozdobne-i5507741395.html- kleisz ja na 2cm na krawędzi ściany po całej długości na taśmę 3M, od góry uszczelniasz spoinę klejem/uszczelniaczem bezbarwnym. i tak 2cm listwy wystaje poza ścianę a poniżej podłogi - woda juz nie zachodzi na podłogę - laik pomyśli, że tak było i będzie mu sie podobalo a mądry zapyta jak to zrobiłeś -  a wierz mi zadanie swoje spełnia i robi super robotę i do tego ładnie wygląda...

Bartosz, a masz gdzieś foty swoich robót? Wiesz...dla laika jak foty nie ma to sobie nie wyobrazi. Wiem, ze pytanie z Białogardem nie jest związane, ale ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście poszedłem trochę dalej i na jedną stronę zrobiłem dwa kapiwąsy bo tak naprawdę woda bardziej ścieka pomiędzy bakistą a listwą narożną .

Specjalnie nieco przesadnie dałem je dłuższe ale to po to by woda ściekała jeszcze niżej po tych dołożonych fragmentach i nie miała "chęci" podciekać w kierunku podłogi . Trzeba pamiętać , że podczas jazdy powietrze pcha wodę w kierunku tyłu przyczepy (podłogi). Po zastosowaniu kapiwąsów dalej tak się dzieje ale woda ścieka po nich i dalej w dół a nie pod podłogę .

 

post-1836-0-39187200-1480254987_thumb.jpg

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja byłem pewny że Bartkowi chodzi o listwy montowane równolegle do podłogi a nie w dół. A cy wysuszyc taką podłogę i zaimpregnować? W początkowej fazie zamoknięcia wilgoć wchodzi już do środka czy to jest tylko z wierzchu?

Jeszcze jedno pytanie do Bartka, jak byleś u nich w piątek to dlaczego nie przytargałeś jej od razu tylko jeszcze raz lecisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam fotek, jakoś umknęło a hobby nie mam już ponad 2 lata... pewnie w tym Hobby 500 też to zrobię to wyśle fotki na forum.

 

Ps. Mialem równolegle do podłogi po bokach i z tylu, z przodu miałem baksite niEj niż podłogę więc nie trzeba było. Ale podłogę baksity wymienialem bo strach było butle z gazem postawić: -)

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... bo miałem do zrobienia 1150km i tylko 15 godzin - w tym czas na oględziny budek... droga powrotna to byl rajd, z Białogardu do Wałbrzycha w 4,5 godziny - nie było szans aby taki czas zrobić z budką + załatwieniem wszystkich formalności...

 

w środę pojadę po pracy na spokojnie - i na noc także spokojnie będę wracał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie galop, 500km w 4,5h :) troche ot ale trudno, a jak się jedzie s3? Jak jechłem we wrześniu do gąsek to jechłem bokiem bo ponoć cała rozkopana i ciągle korki.

 

Z Białogardu do S3 w godzinkę, na S3 to już cały czas but do Swiebodzina/Zielonej, tempomat na 160km/h i lewy pas, później boczkiem z ZG do Iłowy żagańskiej i później znowu but na tempomacie 150km/h az do Jawora... pozniej juz przepisowo i spokojnie trzycyfrowymi ... wychodzi 540km i bez paniki jest ta trasa do zrobienia w 5,5h - nalezy omijac S3 od Jawora do Świebodzina... chyba ze sie jedzie w nocy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek więc tak, faktycznie szczera rozmowa, potwierdziła żółty brodzi, uszczerbiony blat i ten mokry narożnik.

Brodzik odbarwił się od położonej wykładziny, myśle że cifem zejdzie. Blat, nie wygląda to źle. Narożnik podłogi jak dla mnie też nie wygląda źle, widać że jest mokry, mówiła że troche miękki ale tylko po wierzchu. O dziurawą bakiście zapomniłem pytać a nic nie mówiła. To jakbyś mógł to obejrzyj ją dokładnie, jak dla siebie :) czy nadaje się do zakupu i czy ten narożnik jest bardzo problematyczny czy to tylko kosmetyka. Czy szafki dobrze się trzymają, czy sufit nie opadł itp, i oczywiście przednia ściana przy parapecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.