Skocz do zawartości

Proszę fachowców z forum o ocenę


marekp1963

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc to wierzyć się nie chce, że w tym roczniku i z  takim wyposażeniem nie ma kasety WC

Ja juz mam metlik w glowie straszny.

Ogladam inna tego samego producenta aby porownac i tez nie widze kasety.

http://otomoto.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-fendt-diamant-650-klimatyzacja-ID6yq6ep.html#d54290c679

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No nigdzie nie widać drzwiczek od WC, a w opisie tej drugiej przyczepy nie ma ani słowa o WC. Przepraszam na początku opisu jednak wspomniał o toalecie kasetowe,j czyli coś jest.

Edytowane przez Kogi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nigdzie nie widać drzwiczek od WC, a w opisie tej drugiej przyczepy nie ma ani słowa o WC. Przepraszam na początku opisu jednak wspomniał o toalecie kasetowe,j czyli coś jest.

 

gdzie może być - na zdjęciu łazienki widać jedno pomieszczenie z umywalką - tam kibla nie ma , dalej jest prysznic więc też kibla nie będzie 

 

chyba że cygan dwójkę walił do brodzika i palcem przez odpływ przepychał  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to wierzyć się nie chce, że w tym roczniku i z takim wyposażeniem nie ma kasety WC
Nie ma bo cyganie sobie zamawiają bez kibelka i z dużymi oknami. Tak lubią. Folię też lubią aby nic się nie zabrudziło i nie poniszczyło i nie przeszło dymem z papierosów.

 

Ja juz mam metlik w glowie straszny.Ogladam inna tego samego producenta aby porownac i tez nie widze kasety. http://otomoto.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-fendt-diamant-650-klimatyzacja-ID6yq6ep.html#d54290c679
Bo też jest po cyganach. Oni lubią duże okna, duże przyczepy, brak kibla bo kibel zajmuje zbędne tylko miejsce. Więcej miejsca to i więcej osób się wyśpi :-D Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bo cyganie sobie zamawiają bez kibelka i z dużymi oknami. Tak lubią. Folię też lubią aby nic się nie zabrudziło i nie poniszczyło i nie przeszło dymem z papierosów.

Bo też jest po cyganach. Oni lubią duże okna, duże przyczepy, brak kibla bo kibel zajmuje zbędne tylko miejsce. Więcej miejsca to i więcej osób się wyśpi :-D

Myślisz, że śpią na stojąco w brodziku?

 

Duże przyczepy, z dużymi oknami głównie z Francji są bardzo podejrzane. Czasami handlarz wstawi ten Kibel za 1000zl i udaje głupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Myślisz, że śpią na stojąco w brodziku?

.

Cholera ich wie :-) Ale na logikę to kibel zajmuje jakąś przestrzeń. Brak kibla to większa przestrzeń użytkowa. Ja bym wcale się nie zdziwił gdyby oni w na maxa ładowali się do tych przyczep

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cholera ich wie :-) Ale na logikę to kibel zajmuje jakąś przestrzeń. Brak kibla to większa przestrzeń użytkowa. Ja bym wcale się nie zdziwił gdyby oni w na maxa ładowali się do tych przyczep

Jest też opcja, że "nie robią tam gdzie śpią" :) fakt faktem, że żadna WC kasetowego nie ma i z pewnością jeśli nie po cyganach to po wypożyczalni jest.W takich pieniądzach można znaleźć już coś mniejszego krajowego lub z pełną dokumentacją... a klimę można znaleźć od 2500 więc dołożenie niewiele kosztuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też opcja, że "nie robią tam gdzie śpią" :) fakt faktem, że żadna WC kasetowego nie ma i z pewnością jeśli nie po cyganach to po wypożyczalni jest.W takich pieniądzach można znaleźć już coś mniejszego krajowego lub z pełną dokumentacją... a klimę można znaleźć od 2500 więc dołożenie niewiele kosztuje..

Ja nic sensownego na dwóch osiach znaleźć nie mogę, może nie wiem gdzie szukać?

Nie ma bo cyganie sobie zamawiają bez kibelka i z dużymi oknami. Tak lubią. Folię też lubią aby nic się nie zabrudziło i nie poniszczyło i nie przeszło dymem z papierosów.

Bo też jest po cyganach. Oni lubią duże okna, duże przyczepy, brak kibla bo kibel zajmuje zbędne tylko miejsce. Więcej miejsca to i więcej osób się wyśpi :-D

Czyli rozumiem ze tego typu przyczepy mozna zamawiac wedlug wlasnego widzimisie? Ja chce duze okna i bez kibelka i firma robi? Myslalem , ze to produkcja tasmowa wedlug modelu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.