Skocz do zawartości

II Lubuski spot - Jezioro Kuźnickie 21-23 kwietnia 2017


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Właśnie to miałem na myśli, że nie tyle odległość nieduża to jeszcze dojazd piękny.

Bardziej bym się przychylał do czegoś w pobliżu 20 zeta za A2. W zeszłym tygodniu ciągnąłem budę spod Ostrowa i zapłaciłem za A2 spod Poznania do S3 (ok. 90 km)  jakieś ok. 55 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to miałem na myśli, że nie tyle odległość nieduża to jeszcze dojazd piękny.

Bardziej bym się przychylał do czegoś w pobliżu 20 zeta za A2. W zeszłym tygodniu ciągnąłem budę spod Ostrowa i zapłaciłem za A2 spod Poznania do S3 (ok. 90 km)  jakieś ok. 55 zeta.

 

I tak będzie, bo solo płacę Jordanowo - Poznań 26 złociszy...a do Wrześni- 42...masakra. No, ale cóż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!

 

Może tworzymy nową tradycję lubuskich zlotów w wielkopolsce :) , dlatego chcę zaproponować mimo jeszcze odległego czasu do daty nasze kolejne spotkanie!

 

Lubuszanie obudźcie się !!!

 

II LUBUSKI SPOT - JEZIORO KUŹNICKIE 21- 23 kwietnia 2017

 

Długość 16° 5′ 2″E

 

Szerokość 52° 13′ 8″N

 

http://www.sit-wlkp....kty/pokaz/11730

 

Dokładniej  jest to las między Borują ( gdzie min. jest OW Wrzos a Kuźnicą Zbąską. Teren, nad którym pieczę trzyma wspomniany już Pan Marian i miejsce sami będziemy mogli wybrać, albo tam gdzie będzie wolne

 

Cytując tegoroczne słowa własne:

 

 

Jezioro Kuźnickie w pobliżu Kuźnicy Zbąskiej, Borui. Pozostaje tylko ustalić, czy Pan Marian pajęczynę ze skrzynkami z prądem zdąży rozstawić do tego czasu i jechać. Jezioro można objechać rowerami dookoła, woda czysta, las dość gęsty, śmieci zbierane codziennie przez Pana Mariana, miejscówek z zejściami do jeziora masa, plaże duże z ratownikiem i mniejsze na obwodzie bez niego, długo płytko więc dzieciaki też mogą się poplumkać.

 

 

Serdecznie zapraszam.

 

W tym roku miejsce to odwiedziłem z cepką kilka razy , zawsze podobało mi się jednakowo, zapach starego sosnowego lasu, cisza o poranku przy kawie, lis grzebiący w workach ze śmieciami, i gniazdo dzięcioła nieopodal. Lubię ten las, lubię to miejsce. Bieżąca woda i umywalki  były w tym sezonie, a dzięki załodze Mik_media skrzynka elektryczna dostała nowe kable i gniazda bezpiecznikowe i korki nie wyskakiwały. O tym co się uda załatwić ( ognisko, wodę, czy inne atrakcje) będę informował bliżej samego terminu.

 

Programu jako takiego  jeszcze brak- coś wymyśimy pewnie :)

 

Otwieram listę w takim razie

 

Dzięki Tomii mamy możliwość edycji i lista widoczna na 1 stronie :) Dzięki!

 

1.    AgaMar 2+1 ( 10 lat)

2.    Dorcia 2+1 

3.    MartMar 2+2 

4.    Jony3220 2 ?

5.    WojtEwa vel Socale 2 +2,5kG psa, pewne tylko 50/50%

6.    Irena00

7.    Alinka 2 + 2

8.    krzysiek iza  3

9.    Adam J   2 + 2 ( 2 i 6 lat)

10. Drzozef 2

11. Akissjg 2 

12. BartoszK 2+1 ( 7 lat)

13. Suzu4x4 2+2 ( 1 i 6 lat)

14. Pit  2

15. lucas_ka 2+1 (1,5) 

16. ed i jola 2

17. kanibal 2+2 ( 5 i 10)

18. 100pa 2

19. kpajcher 2+2 ( 17 i 9 ) 

20. Tolky77  2+3 (13,6 i 5)

21. Tec 1
22. Alfakip 2 + 2

 23. orzeszko  1                                                                                                                                                                                  24. ulislaw 2

 

Witajcie!!

 

Może tworzymy nową tradycję lubuskich zlotów w wielkopolsce :) , dlatego chcę zaproponować mimo jeszcze odległego czasu do daty nasze kolejne spotkanie!

 

Lubuszanie obudźcie się !!!

 

II LUBUSKI SPOT - JEZIORO KUŹNICKIE 21- 23 kwietnia 2017

 

Długość 16° 5′ 2″E

 

Szerokość 52° 13′ 8″N

 

http://www.sit-wlkp....kty/pokaz/11730

 

Dokładniej  jest to las między Borują ( gdzie min. jest OW Wrzos a Kuźnicą Zbąską. Teren, nad którym pieczę trzyma wspomniany już Pan Marian i miejsce sami będziemy mogli wybrać, albo tam gdzie będzie wolne

 

Cytując tegoroczne słowa własne:

 

 

Jezioro Kuźnickie w pobliżu Kuźnicy Zbąskiej, Borui. Pozostaje tylko ustalić, czy Pan Marian pajęczynę ze skrzynkami z prądem zdąży rozstawić do tego czasu i jechać. Jezioro można objechać rowerami dookoła, woda czysta, las dość gęsty, śmieci zbierane codziennie przez Pana Mariana, miejscówek z zejściami do jeziora masa, plaże duże z ratownikiem i mniejsze na obwodzie bez niego, długo płytko więc dzieciaki też mogą się poplumkać.

 

 

Serdecznie zapraszam.

 

W tym roku miejsce to odwiedziłem z cepką kilka razy , zawsze podobało mi się jednakowo, zapach starego sosnowego lasu, cisza o poranku przy kawie, lis grzebiący w workach ze śmieciami, i gniazdo dzięcioła nieopodal. Lubię ten las, lubię to miejsce. Bieżąca woda i umywalki  były w tym sezonie, a dzięki załodze Mik_media skrzynka elektryczna dostała nowe kable i gniazda bezpiecznikowe i korki nie wyskakiwały. O tym co się uda załatwić ( ognisko, wodę, czy inne atrakcje) będę informował bliżej samego terminu.

 

Programu jako takiego  jeszcze brak- coś wymyśimy pewnie :)

 

Otwieram listę w takim razie

 

Dzięki Tomii mamy możliwość edycji i lista widoczna na 1 stronie :) Dzięki!

 

1.    AgaMar 2+1 ( 10 lat)

2.    Dorcia 2+1 

3.    MartMar 2+2 

4.    Jony3220 2 ?

5.    WojtEwa vel Socale 2 +2,5kG psa, pewne tylko 50/50%

6.    Irena00

7.    Alinka 2 + 2

8.    krzysiek iza  3

9.    Adam J   2 + 2 ( 2 i 6 lat)

10. Drzozef 2

11. Akissjg 2 

12. BartoszK 2+1 ( 7 lat)

13. Suzu4x4 2+2 ( 1 i 6 lat)

14. Pit  2

15. lucas_ka 2+1 (1,5) 

16. ed i jola 2

17. kanibal 2+2 ( 5 i 10)

18. 100pa 2

19. kpajcher 2+2 ( 17 i 9 ) 

20. Tolky77  2+3 (13,6 i 5)

21. Tec 1
22. Alfakip 2 + 2

 23. orzeszko  1                                                                                                                                                                                  24. ulislaw 2

 

Witam, ale krzywo wyszło hehe!

Namieszałem przepraszam. AgaMar proszę popraw te moje budowle. Dziękuje z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzywo, nie krzywo, ważne że będziecie. Dopisane na pierwszej stronie i tutaj aktualną listę również wrzucam

 

1.    AgaMar 2+1 ( 10 lat)
2.    Dorcia 2+1 
3.    MartMar 2+2 

4.    Jony3220 2 ?

5.    WojtEwa vel Socale 2 +2,5kG psa, pewne tylko 50/50%

6.    Irena00

7.    Alinka 2 + 2

8.    krzysiek iza  3

9.    Adam J   2 + 2 ( 2 i 6 lat)

10. Drzozef 2

11. Akissjg 2 

12. BartoszK 2+1 ( 7 lat)

13. Suzu4x4 2+2 ( 1 i 6 lat)

14. Pit  2

15. lucas_ka 2+1 (1,5) 

16. ed i jola 2

17. kanibal 2+2 ( 5 i 10)

18. 100pa 2

19. kpajcher 2+2 ( 17 i 9 ) 

20. Tolky77  2+3 (13,6 i 5)

21. Tec 1
22. Alfakip 2 + 2

23. orzeszko  1

24. ulislaw 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.