Skocz do zawartości

Termy Catez Słovenia


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Byliśmy w tym roku w Terme Catez ale pod namiotem Vacansolieil. To był dopiero drugi z odwiedzonych przez nas trzech kempingów więc pomogę na tyle ile będę mógł. 

Na terenie kempingu bardzo czysto, toalety czyste jednak widać zaniedbania w kabinach prysznicowych. Często zamiast wieszaków były zwykłe śrubki natomiast rozwiązanie w nich było bardzo fajne bo cała kabina składa się z dwóch części gdzie w jednej można się spokojnie rozebrać i zostawić ubranie nie martwiąc się o zamoczenie a w drugiej umyć. Ubikacje czyste ,nie ma się do czego przyczepić.

Na kempingu przeważają domki szeregowe i jak można wnieść z plakietek na drzwiach część z nich jest wykupiona przez firmy pewnie dla pracowników. Było też kilka na sprzedaż. 

Przeważają goście z Holandii, Belgii ale było też trochę osób z Niemiec i Dani. W czasie naszego pobytu były tylko trzy namioty osób z Polski i nie widziałem ani jednej przyczepy bądź kampera od nas. Stanowiska dla przyczep są umieszczone między szeregówkami a węzłami sanitarnymi i restauracją. Zawsze było jakieś wolne miejsce. Pod koniec lipca zrobiło się bardzo luźno. Zmywalnia jest w budynku z męskimi sanitariatami. W sanitariatach cały czas słychać cichą muzykę z głośników. Bardzo fajne było to gdy leciały ponad narodowe przeboje i podczas zmywania wszyscy razem ,bez względu na narodowość głośno śpiewali. Na terenie jest chyba nawet myjnia dla przyczep. Nie wiem czy czynna bo przy mnie nikt nie używał ale stanowisko jak na myjniach bezdotykowych z długim wysięgnikiem.

Teraz najważniejsze ,baseny. My mieliśmy dwa nielimitowane wejścia dziennie na kompleks zewnętrzny lub jedno na wewnętrzny. Zaznaczam byliśmy z firmą Vacansoleil jednak myślę ,że jest to opcja dla każdego gościa kempingu (do sprawdzenia!). Wejście odbywało się na podstawie kart otrzymanych w recepcji dla każdej osoby. Ta sama karta otwiera szlaban na kemping. Woda w basenach BOSKA! Temperatura w lipcu w basenie z falą 28st ,w pozostałych basenach 30-34st. Dla dzieci były to jedne z najlepszych wakacji!  Skorzystanie ze zjeżdżalni wymagało czasem kilku minut w kolejce. Najwięcej czasu trzeba było poczekać na największą z podwójnymi pontonami ale nigdy nie dłużej niż 10-15min. Dla najmniejszych dzieci kilka fajnych miejsc włącznie z wyspą. Czasem trzeba poczekać na oponki czy to na zjeżdżalniach czy przy rzece. Jadnak to tylko minuta może trzy. Mimo widocznego obłożenia z kempingu ,na basenach nie ma dużo ludzi. Można swobodnie odpoczywać czy wygłupiać się z dziećmi.

Ok. 2-3 km od kempingu jest Lidl i widziałem ,że większość klientów to właśnie ludzie z Terme Catez. Z miejsca gdzie były namioty słychać było wieczorami autostradę ale bardzo, bardzo cicho i jeśli ktoś się nie wsłucha to pewnie nawet nie będzie wiedział ,że tam jest. Z resztą przyczepy są trochę dalej za domkami kilkadziesiąt metrów więc tam pewnie nic już nie słychać.

Ogólnie bardzo spokojny kemping. Mario7880 nie wiem co Cię jeszcze interesuje i jeśli chcielibyś dowiedzieć się czegoś konkretnego a ja będę w stanie pomóc to pytaj. Polecam bardzo ze względu na nieprzepełnione baseny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

a jak jest z animacjami dla dzieci (takie <6lat)  typu wieczorne baby dance czy mini club w dzien czy aqua gym?

vacansoleil w opisie ma info ze są, ale w necie filmow czy zdjec raczej brak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.