Skocz do zawartości

Prośba o ocenę - Dethleffs


luckyluke

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jako że jestem świeży w temacie i nadal nie udało mi się zakupić wymarzonej przyczepy bardzo bym prosił o opinie o poniższym Dethleffs'e

https://www.olx.pl/oferta/dethleffs-camper-2-przedsionki-pokrowiec-zimowy-CID5-IDhxV0D.html#d25ddce915

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej przyczepie musisz zwrócić szczególnie uwagę na przednia ścianę w rejo nie uchwytów manewrowych ztego co pamiętam nad nimi,w tym miejscu pęka przednia ściana.

Często naprawiane samodzielnie raczej bez skutecznie. Wraca jak bumerang

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Dostałem trochę zdjęć - mam nadzieje że da się coś powiedzieć na ich podstawie:

https://drive.google.com/drive/folders/0B-J1oUbUk43hZ2wxMlJyU1A0UkE?usp=sharing

Zdjęcia robione chyba w lato. Czyli od kilku miesięcy już ktoś próbuje ją sprzedawać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak, bardzo fajna budka. Rogi suche, ściany sztywne, w środku ładnie pachnie. Gdyby była większa to gdybyś jej nie chciał sam bym ją kupił. Na przedniej ścianie są peknięcia, ale tak małe że gdybym nie wiedział że trzeba ich szukać to bym nie zauważył. Mam zdjecie ale na telefonie nie moge dodać. Ale patrzyłem od środka bakisty to nie mają wpływu na szczelność, to jest jakby dołożona na wierzch maskownica. Pytałem o to dlaczego zdjęcia z lata, to mówił że tak sprzedaje niee sprzedaje, jakoś nie ma przekonania żeby sprzedać, jak pójdzie to kupi większa, jak nie to będzie z tą jeździł i wystawia jak mu się przypomni, nawet widać bo wszystkie graty są w środku, talerze, kubki lusterka do auta itp. Generalnie gość uprzejmy, chciał wszystko ze środka wywalać żebym się przekonał że jest sucha. Żadnego sylikonu nie widać, okna nie poszczerbione, poszycie w dwoch miescach wgniecione, wygląda jakby rurka od przedsionka poleciała, ale dziury nie ma, na dachu minimalne wgniecenia jakby poleciały kasztany albo jakiś mały grad, ale okna całe, dla mnie to też pomijalne. W środku wszystko wyglądał na całe, uchwyty czy szafki nie połamane nie powycierane. Jak dla mnke buda do wzięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze, budka stoi w pokrowcu na zime, nie bezpośrednio pod chmurką, świerzo wymieniał okładziny w stabilizatorze, ponoć 300zl. I nie gotuje w budzie, ma turystyczną kuchenke indukcyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, jutro rano jedziemy oglądać i jeśli faktycznie wszystko będzie ok to ja weźmiemy :D

 

@jacekzoo

Sprzedający mówił ze oglądałeś bardzo szczegółowo i widać ze znasz się na rzeczy ;) Jeszcze raz dzięki!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, jutro rano jedziemy oglądać i jeśli faktycznie wszystko będzie ok to ja weźmiemy :D

 

@jacekzoo

Sprzedający mówił ze oglądałeś bardzo szczegółowo i widać ze znasz się na rzeczy ;) Jeszcze raz dzięki!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Daj znać jak się skończyło. Spbróbuj coś urwać z ceny. Chociaż po jego potrzebie sprzedawania nie wróże mega rabatów ale a nóż się uda.

 

Wykablowałeś mnie że dla kogoś oglądałem? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.