Skocz do zawartości

Budapeszt


Paczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Haller działa, toalety super, jak nowe, sprzątane na bieżąco, internet gratis bardzo dobry, 4 noc gratis, dzieci 50%.

Minus to ziemia zamiast trawy.

Poza tym tańszy jest niż Romai, który to dodatkowo jest na zadupiu.

Nawet nie ma co porównywać lokalizacji.

Polecanie komuś Romai, kto chce zwiedzać miasto, a nie siedzieć przed przyczepą - to wsadzanie go na minę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.czy na tych statkach jest może audio przewodnik po polsku?

 

Na to Ci nie odpowiem  :oslabiony:  Zwyczajnie nie płynąłem  :]  Ale wiem, że są przystanie, bo byłem w Sentendre i w Estergomiu  :skromny: W Sentendre, jest bardzo przyjemna starówka  :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym tańszy jest niż Romai, który to dodatkowo jest na zadupiu.

Nawet nie ma co porównywać lokalizacji.

Polecanie komuś Romai, kto chce zwiedzać miasto, a nie siedzieć przed przyczepą - to wsadzanie go na minę.

 

Gościu, co Ty piszesz ????  Zwiedzałem Budapeszt z Romai i uważam że to idealny camping do tego. Jak sam piszesz, Haller to ziemia, bez trawy, Romai to zadrzewiony, trawiasty kemping, na dodatek z basenem w cenie, na terenie obiektu (przynajmniej tak było kilka lat temu). Połączenie z miastem idealne, nie musisz ruszać samochodu, tak długo jak tylko wybierasz się w miejsca, gdzie dojedziesz komunikacją miejską. Dla mnie miną jest wsadzanie kogoś, żeby jechał z budą na kemping, do którego musi przejechać całe miasto. A tak jest, bo znakomita większość z nas przyjedzie do Budapesztu od północy. Romai jest na wjeździe do miasta właśnie od północy (przy głównej, dwupasmowej drodze) a Haller na południu, czy też południowym wschodzie. Życzę powodzenia, w jeździe z budą, przez takie miasto jak Budapeszt. Chyba, że w nocy....   :look:

 

Tu jest różnica w odległości między Romai a Hallerem:

 

https://goo.gl/maps/VCcTMVv982w

 

A too odległość jaką musisz pokonać, aby dostać się z recepcji do stacji kolejki, która zawiezie Cię wprost do stacji metra.

 

https://goo.gl/maps/AC6Q7qN63e12

 

A potem, hulaj dusza, jeździsz gdzie chcesz :yay:  

 

Owszem, nie przeczę, jak już się na Hallera dostaniesz, to jako miejsce wypadowe jest świetne, bo to prawie centrum miasta. Ale nie pisz proszę, że Romai to mina, bo to absolutnie nieprawda  :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haller to kemping dla kogoś kto lubi tego typu parking. Ja tam byłem i wyszedłem i pojechałem do Areny. Sama jazda z budą po Budapeszcie nie stanowi żadnego problemu, nawet w korkach. W tym roku przez przypadek jechałem przez centrum, w godzinach szczytu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, co znaczy dla kogoś kto lubi...

 

Ja byłem tam 5 dni. Rano śniadanie do 9, wypad w teren i powrót z miasta o 19-20. Prysznic, kolacja dla chętnych , lampka wina i lulu o 22. Rano to samo co poprzedniego dnia. Przed przyczepami siedziało może 5% wszystkich gości.

Powtórzę.

Super lokalizacja, gorąca woda o każdej porze, nigdy kolejek do czegokolwiek, pralka za free, miła obsługa, mapy miasta gratis, 2 sklepy do 5 minut z buta. Do stacji metra 400 metrów i 4 przystanki do centrum. O cenach nie wspominam nawet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, co znaczy dla kogoś kto lubi...

 

Ja byłem tam 5 dni. Rano śniadanie do 9, wypad w teren i powrót z miasta o 19-20. Prysznic, kolacja dla chętnych , lampka wina i lulu o 22. Rano to samo co poprzedniego dnia. Przed przyczepami siedziało może 5% wszystkich gości.

Powtórzę.

Super lokalizacja, gorąca woda o każdej porze, nigdy kolejek do czegokolwiek, pralka za free, miła obsługa, mapy miasta gratis, 2 sklepy do 5 minut z buta. Do stacji metra 400 metrów i 4 przystanki do centrum. O cenach nie wspominam nawet...

 

No o tym właśnie piszę. To tego typu kemping. Dla takiego sposobu spędzania czasu. Czyli jak ktoś kto lubi tego typu parking. Nam nie pasował, bo jedyny jego atut to była lokalizacja i nic więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Baseny obok Romai już w cenie nie są, przynajmniej wg. pani z recepcji

2) Kemping jest droższy niż Haller, a przy opcji 4 nocy nawet znacznie droższy

3) Godzinę w jedną i godzinę w drugą stronę do centrum miasta czyli dwie godziny dziennie komunikacją miejską w 30 -40 stopniowym upale robi różnicę (bo tyle realnie wyjdzie z przesiadkami).

Pan mądrala po mieście samochodem boi się jeździć, ale mapkę zamieszcza z opcją auta, powinno być chyba tak:

https://www.google.pl/maps/dir/R%C3%B3mai+Kemping+%26+Bungalow,+K%C3%B6z%C3%A9p-Magyarorsz%C3%A1g,+Budapeszt,+W%C4%99gry/Budapest,+Haller+Camping,+%C3%93bester+u.+2,+1097+W%C4%99gry/@47.5229799,19.0036677,12z/data=!3m1!4b1!4m14!4m13!1m5!1m1!1s0x4741d9f27ba8d381:0xaac622e18126ae21!2m2!1d19.0522044!2d47.5739219!1m5!1m1!1s0x4741dce374a199c9:0x7be3a90dea53b59a!2m2!1d19.0828977!2d47.4758244!3e3

4) Jedyny atut to trawa, to fakt niezaprzecalny, ale do miasta nikt normalny nie jedzie siedzieć na trawie przed przyczepą, tylko zwiedzać je z możliwie najkorzystniejszej lokalizacji - chyba, że w mieście nie był i kręci go siedzenie przy kawce przed budą między blokami, co by tłumaczyło lęk przed poruszaniem się autem z przyczepą po mieście :]

5) Jeden woli jak mu Cyganie grają, a drugi jak mu nogi śmierdzą.

 

Stosunek ceny do jakości - Haller mimo kurzu (też zależy gdzie się stanie, bo z uwagi na duży ruch, trawa jest po prostu miejscami wytarta) bije na łeb Romai.

Duży ruch nie bierze się z sufitu, na Romai widziałem jeden kamper, bo to po prostu obrzeża, równie dobrze można w Szentendre stanąć i tą samą kolejką dojechać w ogóle nie wjeżdżając do dużego miasta jak ktoś strachliwy

Edytowane przez niebieski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - dziękuję 

 

Czyli decyzja zapadła - będzie to Arena .

 

Kurna felek  już podjąłem decyzje a tu znów kocioł 

 

Czyli jednak Heller ? 

 

Chcemy zwiedzić Budapeszt i to najlepiej ekspresowo - najwyżej 3 noce !!!!

 

Nie zamierzamy leżakować przed przyczepką ( tym bardziej że wyskoczymy z namiotem .....) 

 

Czyli jak najbliżej centrum ! 

 

Standard chociaż średni ! 

 

Cena umiarkowana ! 

 

No i który mam wybrać ? 

 

A-ha - przyda się Wi-Fi ale to nie warunek konieczny . 

Edytowane przez Paczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet jest, miejsca pod namioty są bliżej łazienek, zmywalni, pralek i mają więcej trawy, czyli jeszcze lepiej.

 

Z namiotem, zwłaszcza jeśli nie zostaniesz na 4 noc, zdecydowanie taniej wyjdzie Arena i pewnie ruch mniejszy, czyli spokojniej i zieleniej

Edytowane przez niebieski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.