Skocz do zawartości

Budapeszt


Paczek

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Ja gorąco polecam kemping Haller. Znajduje się w samym centrum miasta. I przy zwiedzaniu o to właśnie chodzi!

Starodrzewem, cień, klimat i turyści ze wszystkich stron świata. Super atmosfera i w lipcu daliśmy spoko radę.

Do metra 10 minut zwykłym spacerkiem. W pobliżu 2 markety z normalnymi cenami. Wyście po pieczywo to 10 minut w obie strony.

 

Ja kupowałem bilety wyłącznie jednorazowe, bo przy 4 osobach to kalkulowało się najlepiej. Wyjazd rano w jedną stronę, człapanie i powrót późnym popołudniem.

Co warto zobaczyć? Co kto lubi...

Ja polecam:

1. ZOO ! Nie do opisania budynki z epoki i sama organizacja... Zarezerwuj cały dzień!!! Jest ogromne.

2. Wyspa Małgorzaty.

3. Wzgórze Gelerta.

4. starówka.

 

Jakby co pytaj, albo dzwoń (pw).

Troszkę odgrzewam , bo termin wyjazdu coraz bliżej ...

 

Czyli z kempingu Haller najlepiej się poruszać po Budapeszcie metrem ? 

 

W recepcji wytłumaczą co i jak ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę odgrzewam , bo termin wyjazdu coraz bliżej ...

 

Czyli z kempingu Haller najlepiej się poruszać po Budapeszcie metrem ?

 

W recepcji wytłumaczą co i jak ?

Hallera już nie ma :o, przynajmniej na wiosnę była taka informacja :huh:

 

Wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallera już nie ma :o, przynajmniej na wiosnę była taka informacja :huh:

 

Wysłane z telefonu

 

Nadal polecam camping Romai :)

 

https://www.google.pl/search?q=camping+romai+budapest&oq=camping+romai&aqs=chrome.1.69i57j0l5.4548j0j8&sourceid=chrome&ie=UTF-8#tbm=lcl&q=camping+romai+budapest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallera już nie ma :o, przynajmniej na wiosnę była taka informacja :huh:

 

Wysłane z telefonu

Jak to nie ma? Patrzę na stronie i info nie ma. W maju była jakaś renowacja kempu, tak wynika z ich FB. Więc chyba jednak działają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma? Patrzę na stronie i info nie ma. W maju była jakaś renowacja kempu, tak wynika z ich FB. Więc chyba jednak działają

 

na wiosnę byłem na kawie i mieli problem z opłatami za plac - nie było pewne czy dogadają się i czy będą działać 

zadzwonić trzeba , niby będę przejazdem , ale szkoda mi czasu teraz na zaglądanie do nich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wiosnę byłem na kawie i mieli problem z opłatami za plac - nie było pewne czy dogadają się i czy będą działać

zadzwonić trzeba , niby będę przejazdem , ale szkoda mi czasu teraz na zaglądanie do nich

Ja odnoszę wrażenie, że zmienił się właściciel. Stąd te zmiany, nowy FB, nowe logo itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odnoszę wrażenie, że zmienił się właściciel. Stąd te zmiany, nowy FB, nowe logo itp

 

na wiosnę byłem pogadać ze starą ekipą, może się zmieniło coś, nie wiem , rozmawialiśmy o problemach z opłatą za plac i dalszą działalnością.

pod koniec sierpnia będę chyba u nich na nockę to zobaczę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czemu nie, tylko oni chyba nie mają swojej stronki ? 

 

Nie wiadomo jakie cenki, i w ogóle co i jak ? 

...

pod koniec sierpnia będę chyba u nich na nockę to zobaczę 

 

No ale pod koniec sierpnia to już dla mnie "musztarda po objedzie". 

 

Nie mnie jednak dzięki za szczere chęci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu nie, tylko oni chyba nie mają swojej stronki ? 

 

Nie wiadomo jakie cenki, i w ogóle co i jak ? 

 

http://romaicamping.hu/  :thank:

 

 

Położenie rewelacyjne. Kupujesz bilet całodniowy na wszystkie środki komunikacji miejskiej i masz wszystko w  :pupa:  Kolejka podmiejska podjeżdża pod kemping. Oczywiście wszystko w ramach jednego biletu   :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://romaicamping.hu/  :thank:

 

 

Położenie rewelacyjne. Kupujesz bilet całodniowy na wszystkie środki komunikacji miejskiej i masz wszystko w  :pupa:  Kolejka podmiejska podjeżdża pod kemping. Oczywiście wszystko w ramach jednego biletu   :ok:

 

Uuuu . A tu znalazłem nieciekawą recenzję tego kempingu : 

 

https://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g274887-d1526316-Reviews-Romai_Camping-Budapest_Central_Hungary.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do Hallera to się dowiesz, akurat angielski i niemiecki mieli dobrze opanowany więc nie będzie problemu z dogadaniem się.

 

Wysłane z telefonu

 

 Ja mam najlepiej opanowany polski - ciekawe jak u nich z polskim .... 

 

Czy są przygotowani na turystów z Polski  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze znajdziesz nieciekawe recenzje :) tak działa internet.

 

Język minimalnie jest potrzebny, podasz w recepcji komplet dowodów, sami bedą wiedzieli co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.