Skocz do zawartości

Budapeszt


Paczek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

obecnie roaming jest zniesiony, więc nie wiem po co temat wifi, jeśli ktoś ma internet w telefonie w Polsce to i ma za granicą- bez dodatkowych kosztów. 

My byliśmy w Budapeszcie na majówce w tym roku, właśnie na campingu Arena- polecamy w 100%

autobus do metra jedzie co kilka minut, a jeśli ktoś lubi spacery, to z wózkiem zajęło nam dojście do metra ok 25 minut- więc lokalizacja świetna.
Zwiedzania jest mase- oczywiście jeśli mówimy o zwiedzaniu na poważnie, a nie tylko zrobieniu sobie zdjęcia :)
Byliśmy 4 dni i nie udało zobaczyc się wszystkiego.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie roaming jest zniesiony, więc nie wiem po co temat wifi, jeśli ktoś ma internet w telefonie w Polsce to i ma za granicą- bez dodatkowych kosztów. 

 

No nie do końca. Internet akurat jest limitowany i uzależniony od posiadanego abonamentu. WIęc równie dobrze ktoś może mieć 5 gb ale i 500 mb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca. Internet akurat jest limitowany i uzależniony od posiadanego abonamentu. WIęc równie dobrze ktoś może mieć 5 gb ale i 500 mb.

no jasne, zgadzam się, ale jeśli ktoś potrzebuje kilka gb internetu to pytanie po co jedzie na kemping? siedzieć na necie? dla mnie te dwie rzeczy zupelnie nie pasują do siebie :)

sami korzystamy z internetu w podróży- sprawdzamy mapy, czytamy co gdzie i jak (zwiedzić, zjeść, zobaczyć itp). Zdaża się krótka rozmowa na skype z najbliższymi, ale nigdy przy wyborze kempingu nie sugerujemy się czy jest wifi i w dodatku szybkie.... :) no ale co kto lubi :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jasne, zgadzam się, ale jeśli ktoś potrzebuje kilka gb internetu to pytanie po co jedzie na kemping? siedzieć na necie? dla mnie te dwie rzeczy zupelnie nie pasują do siebie :)

sami korzystamy z internetu w podróży- sprawdzamy mapy, czytamy co gdzie i jak (zwiedzić, zjeść, zobaczyć itp). Zdaża się krótka rozmowa na skype z najbliższymi, ale nigdy przy wyborze kempingu nie sugerujemy się czy jest wifi i w dodatku szybkie.... :) no ale co kto lubi :)

 

Pozdrawiam

 

No wcale nie trzeba właśnie siedzieć. Sama nawigacja potrafi zjeść jednorazowo kilkadziesiąt mega. Kilka tras z nawigacją i sporo netu ubywa :) Niektórzy, jak ja np, potrzebują Wifi bo czasem do pracy muszę coś zrobić. Jestem na DG więc jako tako nie mam urlopu :) Życie jest różne po prostu i każdy potrzebuje netu do czego innego - a sam internet to dziś tak podstawowa rzecz jak możliwość wysłania smsa, czy skorzystania z toalety - i niekoniecznie po to aby siedzieć na necie 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wcale nie trzeba właśnie siedzieć. Sama nawigacja potrafi zjeść jednorazowo kilkadziesiąt mega. Kilka tras z nawigacją i sporo netu ubywa :) Niektórzy, jak ja np, potrzebują Wifi bo czasem do pracy muszę coś zrobić. Jestem na DG więc jako tako nie mam urlopu :) Życie jest różne po prostu i każdy potrzebuje netu do czego innego - a sam internet to dziś tak podstawowa rzecz jak możliwość wysłania smsa, czy skorzystania z toalety - i niekoniecznie po to aby siedzieć na necie 

to w takim razie nie polecam Areny :) nam internet przy przyczepie nie łapał, używaliśmy swojego :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jasne, zgadzam się, ale jeśli ktoś potrzebuje kilka gb internetu to pytanie po co jedzie na kemping? siedzieć na necie? dla mnie te dwie rzeczy zupelnie nie pasują do siebie :)

sami korzystamy z internetu w podróży- sprawdzamy mapy, czytamy co gdzie i jak (zwiedzić, zjeść, zobaczyć itp). Zdaża się krótka rozmowa na skype z najbliższymi, ale nigdy przy wyborze kempingu nie sugerujemy się czy jest wifi i w dodatku szybkie.... :) no ale co kto lubi :)

 

Pozdrawiam

 

Dziękuję za opinię i podpowiedzi. Są bardzo przydatne 

 

Mam jeszcze pytanko  w sprawie internetu ......   

 

Masz dzieci ?  :]

 

Jeszcze tylko drobiazg - czy u nich można płacić kartą. ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinię i podpowiedzi. Są bardzo przydatne

 

Mam jeszcze pytanko w sprawie internetu ......

 

Masz dzieci ? :]

 

Jeszcze tylko drobiazg - czy u nich można płacić kartą. ?

U nich to znaczy w Arenie? Nie można kartą. Na szczęście bankomat jest blisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinię i podpowiedzi. Są bardzo przydatne 

 

Mam jeszcze pytanko  w sprawie internetu ......   

 

Masz dzieci ?  :]

 

Jeszcze tylko drobiazg - czy u nich można płacić kartą. ? 

tak, mam dziecko i kilka gb bajek i innych "zabawek" na tablecie :)

Jeśli mój post odebrałeś jako atak- przepraszam, nie to miałem na myśli :)

 

Widzę, że wybrałeś Arenę- dobra decyzja, pozdrawiam i życzę wspaniałego wypadu do Budapesztu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie...

25 minut spacerkiem, potem do metra...przypomina mi się pewien film... ,,Bo ja mam bardzo dobry dojazd do pracy. Wstaję o 3.30 a w lecie to już prawie widno...

 

Odnośnie internetu. Kto ma duże nastolatki ten wie, że 40 giga jest na tydzień. I nie siedzą cały czas przy kompie albo fonie. Dla mnie wifi to niemal podstawa. Po całodziennych atrakcjach każdy wieczorem zajrzy do sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie...

25 minut spacerkiem, potem do metra...przypomina mi się pewien film... ,,Bo ja mam bardzo dobry dojazd do pracy. Wstaję o 3.30 a w lecie to już prawie widno...

 

Odnośnie internetu. Kto ma duże nastolatki ten wie, że 40 giga jest na tydzień. I nie siedzą cały czas przy kompie albo fonie. Dla mnie wifi to niemal podstawa. Po całodziennych atrakcjach każdy wieczorem zajrzy do sieci.

Dokładnie tak ! Na szczęście moja nastolatka ... przestała z nami jeździć !!! Dla mnie jakoś 40 giga starcza ;) .. jakoś skromnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zna ktoś jakiś parking gdzie można zostawić auto z przyczepą na kilka godzin w miarę blisko Dunaju. chcemy popływać statkiem. Może jesteście w stanie polecić tez konkretny stateczek z przewodnikiem pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zna ktoś jakiś parking gdzie można zostawić auto z przyczepą na kilka godzin w miarę blisko Dunaju. chcemy popływać statkiem. Może jesteście w stanie polecić tez konkretny stateczek z przewodnikiem pl.

 

Spróbuj w Sentendre. Jest mniej oblegane a na pewno jest tam przystań i do Budapestu blisko :)

 

https://goo.gl/maps/28y28ER2daA2

 

Ewentualnie trochę dalej w Estergomiu. Wtedy czeka się jeszcze przepłynięcie przez Zakole Dunaju 

 

https://goo.gl/maps/DEXP43GWUzp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.