Skocz do zawartości

Porada w zakupie


Boas43

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-kip-k48t-6-5m-solary-led-nowy-namiot-b-d-stan-CID5-IDheDrt.html#9932e9540d;promoted

 

Panowie nie odradzajmy zakupu w/w przyczepy, właściciel "doinwestował" w uszczelnienia (za późno zapewne o kilka lat) a to kosztuje !!!!!!

Cyt. z ogłoszenia " Zapraszam do obejrzeniem przed obejrzeniem innych przyczep, warto pamiętać, że liczy się stan i wyposażenie " - jest chyba formą żartu, która nie koniecznie jest przez wszystkich do końca zrozumiana :-)

 

Ale tak na poważnie - przyczepa rozszczelniona z każdej strony - zgnite ściany (a w związku z tym i podłoga i konstrukcja) - nawet lakier z poszycia aluminium puchnie niemiłosiernie.

Przyczepa nie jest warta nawet 13 zł, 13000 zł. rozbawiło mnie bardzo !!!!!

 

Ogłoszenie nadaje się do działu - Uwaga to wrak !!!!!

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czasem nie wiem, czym kierują się kupujący... Ja sprzedawałem swoją przyczepę od Lipca b.r. Budka jest sucha jak pieprz.Stała i u nas na firmowej giełdzie i na Olx. Przez cały okres od Lipca miałem 3 telefony ... TRZY :) z czego w dwóch pierwsze pytania były o przedsionek :) i kiedy mówiłem że nie ma, był koniec rozmowy. A cena uważam nie wygórowana, bo 12 tyś za Lmc z 95'. Dziś to już raczej bez znaczenia, bo chyba sprzedałem, ale strasznie mnie ta moja sprzedaż zszokowała, tym bardziej jak widzę takie problemy forumowiczów że znalezieniem budki jak ten w tym wątku. Ale fakt, ja chyba aż tak nie koloryzowałem w ogłoszeniu :)

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem nie wiem, czym kierują się kupujący............... strasznie mnie ta moja sprzedaż zszokowała, tym bardziej jak widzę takie problemy forumowiczów że znalezieniem budki jak ten w tym wątku.

 

tak w kwestii mojej reklamy - częściowo z premedytacją , częściowo nie - nie zawsze ludzie wpadają na pomysł, że jest giełda i tam można zacząć przeglądać co jest w najbliższym otoczeniu 

poza tym szukają czegoś mniej lub bardzie (bardziej mniej) sprecyzowanego i nie wiadomo od czego zacząć - a tak można podjechać do kolegi a forum i pogadać o budzie ogólnie i życiu w niej , nawet bez zamiaru zakupu - raczej nikt nie odmówi - a wiadomo, ze jak pogadasz to coś się w głowie ułoży i jakaś wizja się rodzi 

poprzednie przyczepy sprzedawałem na forum i poza - też cudacy dzwonili i pytali się o przedziwne rzeczy , ci z forum albo dzwonił/ oglądał pod konkretnym kątem i wiedział o co chodzi i czego szuka , albo od razu spotykaliśmy się na kawę i pogadanie i tym co chce a czego nie i co ja mogę o tym powiedzieć - kilku forumowiczów już gościłem u siebie na pogawędki , kilku pojechało z moją budą do domu, albo od razu albo po miesiącu przeglądania rodzynków na placach i handlarzy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz. Ja uważam, że wszystko ma swoje miejsce i dla tego nie nagabywałem...jest od tego giełda forumowa to jest.... Natomiast dziwię się że przez 4 miesiące nikt jej nie zauważył, a była to Budka w raczej poszukiwanym przedziale cenowym jak i o w miarę niskiej DMC. Naprawdę niesamowite :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie....jestem pod wrażeniem tego forum, a właściwie jego uczestników i ich konkretnych, szczerych i przydatnych wpisów.Bardzo mnie to cieszy,że uchroniliście mnie przed kosztownym wydatkiem i straceniem czasu.

Co do układu przyczepy to interesuje nas 2+1 lub 2+2-- napewno odpada salonka oraz przyczepy angielskie z wejściem od drugiej strony :-)

Z wyposażenia to im więcej tym lepiej ;-) ale musi być wc kasetowe i przedsionek.

Przyczepy dopiero zaczęliśmy na poważnie szukać dopiero od 3 tyg i na forum citroena podpowiedzieli mi gdzie mam zasięgnąć info odnośnie przyczep....tak tutaj trafiłem....

Kolego pierzasty - ładna ta przyczepka LMC :-)

Edytowane przez Boas43 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie....jestem pod wrażeniem tego forum, a właściwie jego uczestników i ich konkretnych, szczerych i przydatnych wpisów.Bardzo mnie to cieszy,że uchroniliście mnie przed kosztownym wydatkiem i straceniem czasu.

Co do układu przyczepy to interesuje nas 2+1 lub 2+2-- napewno odpada salonka oraz przyczepy angielskie z wejściem od drugiej strony :-)

Z wyposażenia to im więcej tym lepiej ;-) ale musi być wc kasetowe i przedsionek.

Przyczepy dopiero zaczęliśmy na poważnie szukać dopiero od 3 tyg i na forum citroena podpowiedzieli mi gdzie mam zasięgnąć info odnośnie przyczep....tak tutaj trafiłem....

Kolego pierzasty - ładna ta przyczepka LMC :-)

Nie uzależniaj kupna fajnej budy od posiadanego przedsionka, takowy można kupić za 1500 a używke poniżej tysiąca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie....jestem pod wrażeniem tego forum, a właściwie jego uczestników i ich konkretnych, szczerych i przydatnych wpisów.Bardzo mnie to cieszy,że uchroniliście mnie przed kosztownym wydatkiem i straceniem czasu.

Co do układu przyczepy to interesuje nas 2+1 lub 2+2-- napewno odpada salonka oraz przyczepy angielskie z wejściem od drugiej strony :-)

Z wyposażenia to im więcej tym lepiej ;-) ale musi być wc kasetowe i przedsionek.

Przyczepy dopiero zaczęliśmy na poważnie szukać dopiero od 3 tyg i na forum citroena podpowiedzieli mi gdzie mam zasięgnąć info odnośnie przyczep....tak tutaj trafiłem....

Kolego pierzasty - ładna ta przyczepka LMC :-)

To witam kolegę z Citroena ;-) I powiedzenia w szukaniu :-)

 

Moja będzie na sprzedaż. Już Ci mówiłem. Na razie się poprawia u Andrzeja w Częstochowie więc pewnie w tym roku już jej nie wystawię, ale w przyszłym roku będę sprzedawać. Tylko cenowo ciut więcej. Ale wrzucę info oczywiście na forum

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

... napewno odpada salonka oraz przyczepy angielskie z wejściem od drugiej strony :-)

A to jest akurat najmniejszy problem i niedostrzegalny w praktyce. No chyba, że stojąc na parceli lubisz mieć dyszel skierowany na wschód ;)

 

Wysłano z Tapatalk. Przepraszam za literówki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bayerlandzie nie podoba mi się tylny lewy narożnik, zwróć uwagę że spod aluminiowej jakieś troki wyłażą, jakby zgnite było. A dethlefs chyba kalkulatorem robione, niewiele widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze z zakupem przyczepki będzie większy problem niż z autem ....   


W bayerlandzie nie podoba mi się tylny lewy narożnik, zwróć uwagę że spod aluminiowej jakieś troki wyłażą, jakby zgnite było. A dethlefs chyba kalkulatorem robione, niewiele widać

 No rzeczywiście wygląda jakby odchodziła ścianka......ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dethlefs'ie moim zdaniem jest kiepski układ łazienki. Podnoszona umywalka nie jest wygodnym rozwiązaniem. Polecam jednak wersje z trochę większą łazienką i umywalką niezalezną od toalety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.