Skocz do zawartości

SKRADZIONA PRZYCZEPA CARAVELAIR


tkx

Rekomendowane odpowiedzi

Rok przyczepy 2000 . 4 osobowa. Kilka charakterystycznych elementów wewnątrz. Indywidualne zmiany wnętrza. dodatkowe zabezpieczenie na haku AL-KO.

Skradziona w Gminie Boniewo w okolicach Włocławka.

Wyznaczyłem nawet nagrodę na forum nagrodazainfo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że tablice są już w koszu. nr ramy - (mogą zmienić wózki lub zatrzeć nr) model jest widoczny na zdjęciu.Na tym etapie chyba są zbędne. Jeżeli ktoś coś znajdzie podam wszystkie parametry. Ważne jest dla modelu to, że druga ściana jest bez okna.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że tablice są już w koszu. nr ramy - (mogą zmienić wózki lub zatrzeć nr) model jest widoczny na zdjęciu.Na tym etapie chyba są zbędne. Jeżeli ktoś coś znajdzie podam wszystkie parametry. Ważne jest dla modelu to, że druga ściana jest bez okna.

Na tej zasadzie to wszystko mogą zrobić, a nawet już na części rozebrać. Kierując się tą logiką to w ogóle nie powinieneś wrzucać żadnego info...

 

Na policję zgłosiłeś chociaż czy też bez sensu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Przyczepa stoi już pewnie, jako altanka na jakiejś dalekiej i ciężko dostępnej działce.
Do jazdy nikt jej nie "zajumał", bo wartość niewielka, a ryzyko identyczne, jak dla przyczepy wartej kilkadziesiąt tysięcy, dla części, czy wyposażenia tym bardziej. :hmm:
Popieram przedmówców - informacji powinno być maksymalnie dużo, zwłaszcza tych kluczowych, a ich akurat brak (nr rejestracyjny, nr ramy i w którym miejscu był nabity, dużo zdjęć zewnętrznych i wnętrza z pokazaniem rzeczy charakterystycznych. Poza sprawami oczywistymi, mam na myśli np.jakieś niewielkie nawet uszkodzenia poszycia, elementów zewnętrznych, które pozostaną również po przemalowaniu przyczepy). Nawet gdyby ktoś z nas spotkał podobną przyczepę, to nie będzie tracił czasu w oczekiwaniu na dodatkowe informacje, nie będzie też ryzykował niesłusznych być może podejrzeń. Wielu z nas jeździ bardzo dużo po Polsce i z pewnością szansa istnieje.
Poza tym, skoro oczekujesz od nas pomocy w poszukiwaniach, to moim zdaniem, w dobrym tonie by było, gdybyś podzielił się z nami wszelkimi informacjami, o które Cię prosimy, a nie tylko zdawkowym opisem. Osobiście jestem ciekawy nie tylko szczegółów mogących pomóc w bezbłędnej identyfikacji przyczepy, ale i np. tego, czy stała pod domem, na parkingu, czy na ulicy itd., czy ktoś miał na nią "oko", czy okolica jest ruchliwa/spokojna, czy nikt nic nie słyszał / nie zauważył, jaki konkretnie był zaczep i jaka była na nim blokada, czy przyczepa stała w tym miejscu tymczasowo / przypadkowo, czy zawsze tam "zimowała". Takie informacje są przydatne w analizie przetrzymywania i zabezpieczania własnych przyczep, więc gdybyś był tak uprzejmy się nimi podzielić ...
IMHO

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja prośba o pomoc sprawia trochę dziwne wrażenie

Takie jakieś to troszkę niepoukładane. Ja wiem, że nie zawsze myślimy super racjonalnie w takich przypadkach.

No ale jednak pora by się obudzić.

Nie rozumiem dlaczego nie chcesz podać nr. rejestracyjnego , nr ramy.

Piszesz, że przyczepa ma jakieś charakterystyczne cechy wnętrza , ale nie piszesz jakie. 

Jedna fotka i co jak ją rozpoznać. Nawet jakbym ją oglądał wystawiona do sprzedaży to jak miałbym poznać czy akurat nie Twoja??

Jest jeszcze gorzej. Nawet nie podałeś swojego nr. tel.

Więc hipotetycznie nawet ją bym oglądał i pamiętał o Tobie. To co mam wrócić do domu , napisać do Ciebie, i czekać aż mi odpiszesz

jakie to cechy charakterystyczne ma Twoja przyczepa. 

Jak sądzisz kolego, kto po takich lakonicznych informacjach się tym na prawdę zainteresuje?????

Odpowiem Ci za siebie. Ja dzisiaj pamiętam, jutro może też ale za dwa dni zapomnę .

Gdybyś chociaż podał nr ramy tel. do siebie , to pewno ktoś by sobie coś takiego zapisał. A tak to trochę kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.