Skocz do zawartości

Szukam kempingu z bezpośrednim zejściem na plażę (Bałtyk)


Paszczak22

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! W zeszłym roku spędzałem wakacje w Gąskach na dwie przyczepy na kempingu który posiadał własne bezpośrednie wyjście na plażę. Taka opcja (bezpośrednie wyjście na plażę) ale bez schodów bardzo mi przypadło do gustu. Ale że zachowanie właścicieli kempingu pozostawia wiele do życzenia postanowiłem w tym roku spędzić wakacje w innym miejscu, ale też z bezpośrednim wyjściem. Polecicie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam jednak gaski. alfa klif. nieduze . z boksami. animacje dla dzieci. i takie tam.

W tym roku odwiedzilem gaski w celu wybrania kempingu na nastepny wyjazd. Alfa Klif faktycznie wypada bardzo dobrze i chyba w przyszlym roku na kilka dni tam pojade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku byłem w Gąskach bo miałem zamiar być na Wodniku. O miejscówkach nie będę się wypowiadał bo nie spędziłem tam nawet jednej nocy.Jeżeli komuś chodzi tylko o samo morze to może być. Ale same Gąski i okolice to paskudne miejsce. Z jednej strony pola namiotowe wzdłuż paskudnej dziurawej drogi a z drugiej pola i łąki. Są fajniejsze miejsca nad naszym pięknym Bałtykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.