Skocz do zawartości

prośba o radę i opinie - TABBERT


assoluto

Rekomendowane odpowiedzi

 

ta mi się bardzo podoba, fajny układ, a cena jak na ten rocznik coś baaaaaardzo atrakcyjna

widzę kolego Ogrodnik, że jesteś użytkownikiem tej marki, możesz mi coś więcej napisać, jak taka przyczpka znosi próbę czasu itp. szczerze mówiąc nie zwracałem uwagi na tę firmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i oglądałem

jak dla mnie wszystko jest jak najbardziej OK,

brak zapachu wilgoci, zgnilizny, itp.

pdłoga twrada i sztywna we wszystkich miejscach, opukałem i sprawdziłem od wewn. i zewn.

narożniki OK

poszycie bez uszkodzeń

pod oknami wszystko OK

uszczelki OK

brak zacieków pod sufitem, dokładnie sprawdziłem zwłaszcza okiolice wywietrzników

wnętrze nosi ślady normalengo użytkowania, tu i tam nieco przytarte mebelki (normalka)

próg sztywny nic się nie ugina

rama OK, brak rdzy

właściwie nie mam się do czego przyczepić i jestem na 90% zdecydownay, przyczepka mi pasuje, jedna rzecz która mnie jeszcze powstrzymuje to cena.

nie jestem pewien czy warto płacić za przyczepkę z 1987r. - 14 000zł.

 

podsumowując:

+ układ przyczepy (jak dla mnie ideał jakiego szukam)

+ stan przyczepy (jak dla mnie bardzo dobry, a jeżeli weźmiemy pod uwagę wiek to wręcz perfekcyjny, a muszę przyznać ze jestem dość dokładny i potrafię się czepiać)

+ pojechałem z osobą która na chłodno i bez emocji oceniała stan przyczepy i podziela moją opinię

 

- cena (czy warto wydać 14000zł na przyczepę w dobrym stanie spełniającą oczekiwania i wymagania ale mającą 22 lata !!!)

 

proszę o radę i pomoc w rostrzygnięciu dylematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Kolego wydaje mi się, że na to pytanie nie uzyskasz odpowiedzi, takiej jakiej chyba oczekujesz.

Sądzę, że nikt tutaj nie powie Ci, "bierz, łap chłopie - okazja", ani też "nie bierz - staroć".

Nie zrobi tego nikt z prostej przyczyny, my tej budy nie wąchaliśmy, ani nie widzieliśmy na żywo.

Chociaż faktem jest, że ponad 14000zł, za przyczepę przeszło 20 letnią, stanowi dość pokaźną kwotę.

Napisaliśmy Ci wcześniej, jakie są kryteria poszukiwań, napisałem Ci również, że czasem przyczepy młodsze mogą być bardziej "zjechane" od starszych.

Teraz to Ty musisz sam ocenić, czy więcej jest plusów, czy więcej minusów jej kupna. Zapodaliśmy Ci kilka linków do aukcji innych budek, ale tam nie byłeś przekonany i całkowicie to rozumiem. Każdy szuka wg. własnych potrzeb i upodobań.

Możesz ją kupić, a za jakiś czas, wejdziesz np. na allegro i trafisz jeszcze bardziej Ci pasującą (i będziesz żałował), ale możesz też szukać budy, jeszcze przez 20 sezonów (i nic nie znaleźć).

Niestety trudne to, ale decyzję musisz podjąć sam!

Pozdrawiam i życzę podjęcia TRAFNEJ decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam na stronie tego sprzedawcy http://www.alexcamp.pl/ i myślę że 14750 zł to za dużo za 22-letnią przyczepę ( nawet za Tabberta ). Jego ceny są podyktowane obecnym wysokim kursem Euro. Za 3 lata bedzie ona miała ćwierć WIEKU. A co będzie jeśli za kilka lat zapragniesz Kolego zmienić przyczepkę bo np. dzieci dorosną i nie będą chciały jeżdzić z rodzicami ? Zapewne będziesz chciał ją sprzedać by kupić następną. Zastanawiałeś sie ile dostaniesz za przyczepę która ma tyle lat... ? Wiedząc o tym że potrzebujesz przyczepki z łóżkami na 4-5 osób w tym piętrowe , proponuję zakup przyczepki typu np. Hobby 430 lub 460 ( z odzielną zamykaną sypialnią ) w których to typach bez problemu przy małym wkładzie własnym można zamontować dodatkowe łóżko piętrowe. Widziałam tego rodzaju przyczepy z dodatkowym łóżkiem ale nie byłam nimi zainteresowana ze względu na to że wystarcza mi w zupełności typ 420 ( 2 + 2 ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kol.Kondzio dobrze Ci napisal :serducha:

cena za 22 letnia przeczepke nie jest mala ale to Ty te cepke ogladales , wiesz cena moze byc tez podyktowana jej wyposazeniem bo pomimo ze jest to troszke "wiekowa"przyczepka znajdujace sie w niej wyposazenie czyli np.lodowka, terma ,piecyk itd moga to byc nowki

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę kolego Ogrodnik, że jesteś użytkownikiem tej marki

Moja jest 91r i oprócz potetrania przez poprzednich właścicieli( dziurki w przyczepie_ niewiem co tam przykręcali - i dziura w blacie ) to absolutnie nie ma się do czego przyczepić suchutko , zdrowiutko, nie wonie prowadzi się jak po sznurku dach PE reszta alu rama Alko ocynk i moim skromnym zdaniem angielskie ładniejsze niż niemieckie ale to tak miedzy nami bo się koledzy obrażą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=T559795

większość awondale i większość angielskich ma układ 3+1+1

 

ja bym nie wierzył w taką okazję, albo bym się naprawdę mooooocno przyjrzał i uważnie sprawdził tę przyczepkę.

 

kto normalny sprzedaje 6-letnia, dobrze wyposażaną budkę, ktorą musiał ściągnąć z Agnlii za taką kasę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.