Skocz do zawartości

Sylwester 2016 Niedzica


AdamH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

O ktoś już jest. Jak dobrze pójdzie to my będziemy od jutra.

I jak tam? Dojechali? Prosze o relację z miejsca boju, jak pogoda, temperatura, jak forma? Oraz ile wziąść ;)

 

PS. My bedziemy 29 koło południa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden na pewno czynny, ten najdalszy. Po południu pójdziemy na rekonesans z dziećmi. To napiszę wieczorem jak to z dołu wyglądało. Dziś pada śnieg, temperatura- lekki plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dopiero dziś się wszystko wyklarowało w sprawie wolnego i mam 30,31,1,2 wolny. Chodzi mi po głowie wariacki pomysł aby do Was dołączyć(2+1-9lat). Jeśli bym się zdecydował dojedzie jeszcze Elvis(2+3+pewnie pies i kot :yes: ). Niestety na drodze stoją dwie przeszkody. Prawdopodobnie dopisałbym się do listy w ostatniej chwili-mam nadzieję, że nie Macie nic przeciwko.

Pierwsza przeszkoda to moja żona, która musi drugiego być w pracy i nie chce ryzykować, że nie zdążymy wrócić z powodu korków lub pogody. Moja argumentacja, że w życiu liczy się element przygody niestety do niej nie dociera  . Ma trochę racji bo przygody z moim udziałem nie zawsze kończą się dobrze-przynajmniej tak twierdzi żona :].

Druga przeszkoda to odległość i warunki pogodowe oraz częściowa nieznajomość trasy. O ile do Niedzicy mógłbym się przemknąć nocą 29/30 i wtedy wybrałbym jazdę przez zakopiankę, to powrót muszę zaplanować dość wcześnie, bo prawdopodobnie koło 10rano 1stycznia. Chciałbym uniknąć korków, nie wiem w sumie od kiedy się zaczną powroty. Czy dobrą alternatywą dla zakopianki będzie trasa Niedzica-Brzesko-Busko Zdrój...Warszawa?

Jakie są bezpieczniki w przyłączach? W czepce mam podgrzewacz 2000W i chciałbym z niego skorzystać gdyby zabrakło gazu.

Edytowane przez maciejkos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy dobrą alternatywą dla zakopianki będzie trasa Niedzica-Brzesko-Busko Zdrój...Warszawa?

Wydaje mi się że to jest dobra droga alternatywna, w Brzesku na autostradę do Tarnowa i tam dalej na Busko, będę wracał 1 stycznia  z Białki (solówką) właśnie tą drogą, a w lecie jechałem z przyczepą z Zakopanego.

Edytowane przez Hansen (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to jest dobra droga alternatywna, w Brzesku na autostradę do Tarnowa i tam dalej na Busko, będę wracał 1 stycznia  z Białki (solówką) właśnie tą drogą, a w lecie jechałem z przyczepą z Zakopanego.

Do Niedzicy też chyba tamtędy się wybiorę żeby zbadać trasę.

 

Powinno starczyć na 2000W ale wyłączaj gdy uruchomisz czajnik lub trumę.

Mam ogrzewanie typu alde, jest na nim również podgrzewacz 230V który w razie czego chcę uruchomić. Do reszty urządzeń prądu z sieci całe szczęście nie potrzebuję. W sumie jak policzyć cenę np. 11kg na trzy dni to za tyle samo zapłacę za prąd. Napiszę maila z zapytaniem o te bezpieczniki.

Edytowane przez maciejkos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie na ile sprawdzi się Wam prognoza pogody, mam nadzieję, że zamieni się jednak w tą bliżej Krakowa. jeszcze kilka lat i sam się tam do Was dotoczę, zaczekajcie aż mi dzieciaki podrosną :)

 

proponuję jednak mieć 2x11kg propanu

 

post-8007-0-74458300-1482871200_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.