Skocz do zawartości

Sylwester 2016 Niedzica


AdamH

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie jest tak jak rok temu. Wiata w Sylwka dla nas. Dzień wcześniej zajęta. To jest całoroczny camping - można przyjechać i wyjechać kiedy się chce. Restauracja na miejscu.

Miejsce jest kameralne, na imprezie tylko my. Goście hotelowi mają własną imprezę.

Reszta info na stronie internetowej Polana Sosny.

Jest chyba za wcześnie aby robić listę

Pozdrawiam AH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 151
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzisiaj otrzymałem info, że otrzymamy 15% rabat na czas pobytu na campingu. Równocześnie do każdej osoby za drewno i wiatę doliczone będzie 3 zł. Czyli pobyt nie 8 a 11 zł.

:yes: AH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej czy na sylwka mając do przejechania te 350km nie jest głupotą pchać się do Niedzicy z pędną tylko przednią ośką??

Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego że to wszystko zależy od warunków na drodze no ale jednak czy w zimie ma to sens,bo wiadomo że jadąc mogę mieć czarny asfalt a za kilka godzin 10cm śniegu na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej czy na sylwka mając do przejechania te 350km nie jest głupotą pchać się do Niedzicy z pędną tylko przednią ośką??

 

 

Mógłbym zaryzykować mam prawie 350 , ale ........................

Napęd mam na tylną ośkę , ale z decyzja sie jeszcze wstrzymam

Temat bardzo mocno obserwuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym wybierał się do Niedzicy to podstawą było by włożenie łańcuchów śniegowych do bagażnika . W Diablej Górze trochę zima zaskoczyła a ja nie miałem kupionych łańcuchów bo zmieniałem holownik (dawniejszy miał mniejsze koła i nie pasują ) . Gdybym miał łańcuchy na pewno jazda przebiegała by bez problemów . Mam trochę doświadczenia z jazdą na łańcuchach przyczepką towarową . Dawniejsze lata gdy śniegu było więcej a u nas drogi odśnieżali tylko na biało jeździłem na nich bardzo często . Holownik z napędem na przednią oś śmiało ciągnął przyczepę, doskonale spisywał się na podjazdach i zjazdach  nawet gdy droga była nie odśnieżona i było tak do 10 cm śniegu . Nawet maluch co prawda bez przyczepy też wyśmienicie dawał sobie radę gdy inne samochody stawały a przecież napęd był na tylną oś  . Nie po to stawiają znaki żeby w zimie jeździć w łańcuchach by sobie stały . W Diablej Górze stoi taki znak ale jak to zwykle bywa - "mądry polak ........ " . Dobrze że druga część przysłowia się nie sprawdziła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też nie spisaliśmy się w Diablej... Mamy łańcuchy ale zapomnieliśmy je ze sobą zabrać. A prognozy ostrzegaly przed intensywnymi opadami śniegu. Ale cóż.. Skleroza nie boli ;-)

O takiej porze roku, na każdy wyjazd z przyczepą, łańcuchy należy mieć w bagażniku. Na wszelki wypadek...

Pozdrawiam serdecznie! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mnie zapiszcie 

 

napewno 2+1 (13 lat) ewentualnie jeszcze +2 (17  i 18 gdy będą warunki narciarskie ale na razie nic pewnego)

 

1. Marta i AdamH
2. rabca
3. grace i adje
4. vrs (Michał) 2+3 (7,5,3 lata) 

5. marmatjul 2+1 (13lat) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamieniłem opony. Takie jaja jak w Diablej nie powinny się powtórzyć.

Do Niedzicy jeżdziłem i od Frydmana i od Krościenka. Obydwie drogi są odśnieżane. Uważam, że trudniejsze są zjazdy.  Śnieg nawet głęboki nie powinien być przeszkodą. Kłopot będzie jeżeli będzie szklanka. Bez piasku nie poradzimy.

Ale trzy Sylwestry w Niedzicy udały się bardzo. Miejscowi żyją z turystów więc zadbają o dojazd do siebie.

Wezmę swoją zieloną budę imprezową- łatwiej ją ogrzać. Czy ktoś ma nagrzewnicę??

Chętnych proszę o zabranie ogni sztucznych. Zwykle nasz pokaz był najlepszy w Niedzicy.

Dla niewtajemniczonych dodam, że Polana Sosny jest najlepszym zimowym campingiem w Polsce jaki znam.

:yes::jesc::gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.