Skocz do zawartości

Sylwester 2016/2017 "Czarny Groń", Rzyki kołoAndrychowa


Kajetan

Rekomendowane odpowiedzi

I jest jeszcze pytanie o domki lub też jakiś nocleg bez przyczepy czy będzie daleko od naszego pola campingowe? 

 

Chyba muszę się przejechać i zdjęcia porobić.....  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witajcie.

 

Dzisiaj była wizja lokalna :look:  

 

Oto efekty:

 

Miejsca są dwa, do wyboru.

 

Jedno, wysypane szutrem, nad rzeką, mało "kempingowe" ale jeśli będzie bezśnieżnie i błotniście - jest lepsze:

 

post-9355-0-30010800-1478028219_thumb.jpgpost-9355-0-69573500-1478028246_thumb.jpgpost-9355-0-42262800-1478028292_thumb.jpg

 

Przyłącze prądowe, jak na kempingu, dostępne bez problemu :)

 

post-9355-0-60146100-1478028378_thumb.jpg

 

 

Drugi plac, dużo przyjemniejszy, bardziej "kempingowy" :)  ale w przypadku błota, może być problematyczny  :hmm:  Tam również przyłącze prądowe jest porządne.

 

post-9355-0-05602200-1478028418_thumb.jpgpost-9355-0-26019500-1478028467_thumb.jpg

 

Miejsce na imprezę i ognisko :yay:  -  w pewnym oddaleniu od obozowiska (1 min na piechotę) :) 

 

post-9355-0-05788800-1478028529_thumb.jpgpost-9355-0-47039300-1478028586_thumb.jpgpost-9355-0-98047800-1478028631_thumb.jpg

 

Domki są, nawet niedaleko ale "boss" Tomek, mówił, że wynajmowane są w pakietach świąteczno-noworocznych i zawsze jest pełne obłożenie, więc nie ma co liczyć na to, że któryś będzie wolny  :niewiem:

 

Jeśli chodzi o sanitariaty, to raczej musimy liczyć na siebie  :-]  Ale większość z nas ma takie przybytki u siebie w budkach, lub kamperach. A prysznic można wziąć po basenie  :-]

 

Jesteśmy w zasadzie na terenie ośrodka, więc w odległości dwóch, trzech minut spacerem jest duża karczma i hotel z basenami  :ok:

 

Dowiedziałem się też, że co roku organizowany jest sylwester na nartach, więc gdyby ktoś był zainteresowany, to do 2 w nocy stok jest czynny, jest impreza w restauracji i ogólnie "dzieje się"  :bevil:

 

Na jutro, postaram się oznaczyć wszystkie miejsca ma mapach google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli za 50zł na dobę jest dostępny prąd i powiedzmy plac. Czy miejsce jest ogrodzone lub monitorowane? Jak daleko jest do stoku/wyciągu od miejsc które pokazałeś? Jakie zabezpieczenie prądowe jest w skrzynce bo jak rozumiem jest jedna na wszystkich?

Edytowane przez danielpoz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli za 50zł na dobę jest dostępny prąd i powiedzmy plac. Czy miejsce jest ogrodzone lub monitorowane? Jak daleko jest do stoku/wyciągu od miejsc które pokazałeś? Jakie zabezpieczenie prądowe jest w skrzynce bo jak rozumiem jest jedna na wszystkich?

 

Tylko pytasz, czy się czepiasz?  :hmm:

 

Nie, miejsce nie jest ogrodzone, "boss" gwarantuje spokój i bezpieczeństwo. Za płotem jest teren czterogwiazdkowego hotelu.....  :hmm:

Do wyciągu jest ok 1-2 km, transport we własnym zakresie lub przy pomocy firmowych busów - zalecane, bo pod wyciąg i tak nie da się dojechać (o przyczynę pytać lokalnych "zielonych" :ee: ) 

Nie wiem jakie jest zabezpieczenie prądowe ale jeżeli nie zamierzamy grzać się "farelkami" to jakie będzie zapotrzebowanie ???  :hmm:  Kilka żarówek, czajnik bezprzewodowy....  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytasz, czy się czepiasz?  :hmm:

 

Nie, miejsce nie jest ogrodzone, "boss" gwarantuje spokój i bezpieczeństwo. Za płotem jest teren czterogwiazdkowego hotelu.....  :hmm:

Do wyciągu jest ok 1-2 km, transport we własnym zakresie lub przy pomocy firmowych busów - zalecane, bo pod wyciąg i tak nie da się dojechać (o przyczynę pytać lokalnych "zielonych" :ee: ) 

Nie wiem jakie jest zabezpieczenie prądowe ale jeżeli nie zamierzamy grzać się "farelkami" to jakie będzie zapotrzebowanie ???  :hmm:  Kilka żarówek, czajnik bezprzewodowy....  

 

Chcę znać szczegóły i nie widzę w tym nic dziwnego. Jeśli takie pytania są niewygodne dla Ciebie to mogę nie pytać.;)

 

Pytam o płot itp. bo może być sytuacja że wszyscy wyjdą na stok i sprzęt zostanie bez opieki. Jeśli to spokojna okolica a droga jest tylko dojazdowa a nie przelotowa to faktycznie nie ma problemu.

Bus może podjechać pod plac z przyczepami i zabrać chętnych na stok czy do miejsca startu też należy się jakoś dostać?

 

Jeśli tylko oświetlenie to oczywiście że wystarczy tego prądu ale jeśli w grę wejdą czajniki to już może nie "wystarczyć" O ogrzewaniu to już mowy w ogóle nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę znać szczegóły i nie widzę w tym nic dziwnego. Jeśli takie pytania są niewygodne dla Ciebie to mogę nie pytać. ;)

 

Źle odczytałem Twoje intencje   :yes:  :yes:  :yes:  :blagac:

 

 

Pytam o płot itp. bo może być sytuacja że wszyscy wyjdą na stok i sprzęt zostanie bez opieki. Jeśli to spokojna okolica a droga jest tylko dojazdowa a nie przelotowa to faktycznie nie ma problemu.

Bus może podjechać pod plac z przyczepami i zabrać chętnych na stok czy do miejsca startu też należy się jakoś dostać?

 

Jeśli tylko oświetlenie to oczywiście że wystarczy tego prądu ale jeśli w grę wejdą czajniki to już może nie "wystarczyć" O ogrzewaniu to już mowy w ogóle nie będzie.

 

Dolina jest ślepa, a powyżej jest już bardzo mało zamieszkanych domów. Być może nie ma ich wcale  :hmm:  Dolina w większości należy już do ośrodka. Jest tam jedynie kilka domów weekendowych. Drogą jeżdżą w większości narciarze, na położone wyżej parkingi, skąd zabierają ich busy. Myślę, że nie będzie problemu z zabraniem się busem - na pewno jeżdżą z hotelu :) Może uda się tak dogadać, żeby któryś się zatrzymał koło naszego obozowiska  :hmm:

Jeśli chodzi o dojazd, to z Andrychowa prowadzi główna, odnowiona, szeroka droga, odśnieżana i utrzymywana. Dojeżdżamy nią wprost pod nasz plac.

W przypadku śniegu, służę pomocą w przeciąganiu budek. Będę starał się już być w piątek do południa  :hmm:  Oczywiście wszystko zależy od pogody i stanu dróg  :oslabiony:

Co do prądu, to nie zaglądałem ale wygląda solidnie i podejrzewam, że będzie w skrzynce więcej niż jedno przyłącze :hmm:  W razie "wu" może kombinować prąd z drugiego placu :hmm:  

 

UWAGA! Nie ma zasięgu na T-Mobila !!!! Zero, nula, nic ...... doświadczyłem wczoraj  :oslabiony:  Musiałem zjechać kilka km niżej, do Rzyk..... Jest zasięg na Orange - cały ośrodek na tym działa i podobno na Plusa  :hmm:

Jest za to WiFi z hotelu, darmowe, działa - też wczoraj próbowałem  :]

 

To chyba tyle  :hmm:  W razie pytań - jestem do dyspozycji  :]

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecany "plan sytuacyjny" :)

 

post-9355-0-51846600-1478115043_thumb.jpg

 

Kolor czerwony - plac szutrowy

Kolor zielony - plac trawiasty

Niebieski - przyłącza prądowe

Żółty - wiata z miejscem na tańce i ognisko 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak spadnie śnieg to mamy jakaś alternatywę ? 

 

Nie bardzo.... Możemy jechać do mnie w góry, do chaty. Kiedyś było tam na Sylwestra 17 osób  :]  :yay:

 

 

 Przyczepki mozna postawic wcześniej np. dwa tygodnie wczesniej, i odebrac np. po 3 krolach ?

 

Nie wiem. Teren nie ogrodzony, więc nie ryzykowałbym dwóch tygodni. Mogę natomiast zapytać się, bo jest alternatywne, trzecie miejsce, ogrodzone ale dość male, na dzień dzisiejszy błotniste i jakieś 1,5 km dalej w głąb doliny. Może, w razie "wu", moglibyśmy tam zostawić budki i odebrać za tydzień.  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak spadnie śnieg to mamy jakaś alternatywę ? Przyczepki mozna postawic wcześniej np. dwa tygodnie wczesniej, i odebrac np. po 3 krolach ?

 

Darek dojazd masz bez jakikolwiek górek :)

Gdy spadnie śnieg to z Rzyk do Andrychowa zawsze się pomalutku dowleczesz , a dalej do Krakowa masz drogę krajową więc problemu nie będzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek dojazd masz bez jakikolwiek górek :)

Gdy spadnie śnieg to z Rzyk do Andrychowa zawsze się pomalutku dowleczesz , a dalej do Krakowa masz drogę krajową więc problemu nie będzie .

 

Trafko ma rację :) 

 

Jedynym problemem byłyby ciągłe opady, i białe drogi, a ostatnimi laty to raczej ich mało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.