Skocz do zawartości

Sylwester 2016/2017 "Czarny Groń", Rzyki kołoAndrychowa


Kajetan

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni.

 

Mam możliwość zorganizowania sylwestra karawaningowego w tym ośrodku:

 

 http://www.czarnygron.pl/

 

Nie ma tam stricte kempingu, czy pola namiotowego ale jeden z ich "bossów" to też zapalony karawanignowiec i wie o co chodzi, a jednocześnie to mój kolega ze szkoły  :] Mielibyśmy do dyspozycji plac z przyłączem prądowym, dostęp do  wody. No i oczywiście wiatę z miejscem na ognisko i do imprezowania. 

 

W tym roku sylwester wypada w weekend. Cena za pobyt, dla jednego zestawu to 100 zł za całość (czyli za weekend, od piątku do niedzieli  :skromny:

 

W cenie wszystko to, co podałem powyżej.

 

Dla chętnych bardzo fajny ośrodek narciarski: http://www.czarnygron.pl/stacja-narciarska/informacje/mapa-tras

Oraz spa: http://www.czarnygron.pl/spa/hotelowy-basen-i-sauny

 

Obie te atrakcje, byłby również do naszej dyspozycji - oczywiście już za dopłatą :-]  ale w preferencyjnych cenach - prawdopodobnie w formie pakietów pobytowych  :hmm:

 

Zdaję sobie sprawę z tego, że to jeszcze daleko i w zasadzie to wszystko może się rozsypać na kilka dni przed, jak nawali śniegu albo przyjdą siarczyste mrozy  :look:  :oslabiony:  Sam wtedy będę musiał zrezygnować, bo nie wyciągnę przyczepy z ogródka  :niewiem:  :wacko:  :pad:

 

Niemniej, otwieram

 

listę chętnych  :ok:

 

1. Kajetan 2+1 10-cio latek

2. adamo64 2 osoby

3. BERU 2+2 (7 i 10 lat)

4. Seba82 2+2 ( 5 i 8 lat)

5. comsio 5 osób

6. adamswp 2 osoby

7. Darek126N - 3 osoby

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to się wpisujemy.

 

 

Witamy pierwszych chętnych  :bravo:

 

Z tego co wiem, to byli też chętni do domków ale jeszcze nie wiem, czy nasz plac będzie w ich pobliżu. Mam nadzieję, że nasz "Boss" z Czarnego Gronia - który jest obecny na tym Forum i wie o tym wątku, odezwie się i wyjaśni wątpliwości  :blagac:  Tomku - wołamy Cię !!!!  :banan:

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiszcie i nas 2+2 

 

 

Joł, joł ! Witamy zacną ekipę  :thank:

Jeszcze w zimę nie byliśmy nigdzie z cepą :)

 

My też nie :) Raz w listopadzie w Zakopanym ( w nocy spadł 1 cm śniegu  :look:  :look::]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witem szanowną brać. Jestem od niedawna szczęśliwym posiadaczem przyczepki ale ogrzewanie już sprawdziłem, w Czarnym Groniu jest super stok mam nadzieję że będzie czynny.

Jestem za spędzeniem tam sylwka więc proszę mnie dopisać

 

Seba82  2+2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witem szanowną brać. Jestem od niedawna szczęśliwym posiadaczem przyczepki ale ogrzewanie już sprawdziłem, w Czarnym Groniu jest super stok mam nadzieję że będzie czynny.

Jestem za spędzeniem tam sylwka więc proszę mnie dopisać

 

Seba82  2+2

 

Witamy, witamy  :thank:  Obyśmy za bardzo tego ogrzewania sprawdzać nie musieli  :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Boss-a Tomka  :miga: ...... jest możliwość przyjazdu kamperkiem  w ten weekend ?? Chciałbym z rodzinką skorzystać z tego i owego spa  :hmm:

Edytowane przez martini44 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Boss-a Tomka  :miga: ...... jest możliwość przyjazdu kamperkiem  w ten weekend ?? Chciałbym z rodzinką skorzystać z tego i owego spa  :hmm:

 

"Boss" Tomek jest obecnie w trasie, (dzwoniłem własnie do niego) i  nie ma możliwości odezwania się na wątku ale na chwile obecną przekazuje powyższe pytanie to przemiłych dziewczyn z recepcji, które są wtajemniczone w nasz niecny plan  :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Boss-a Tomka  :miga: ...... jest możliwość przyjazdu kamperkiem  w ten weekend ?? Chciałbym z rodzinką skorzystać z tego i owego spa  :hmm:

Jedz śmiało , parkingów jest tam do wyboru do koloru , sanitariatów też .

Prąd w kamperku przecież nie jest Ci potrzebny :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak na indywidualne pobyty zapraszamy do Czarnego Gronia na wiosnę

 

Coś kombinują  :hmm:  Może jakieś pole kempingowe chcą otworzyć, coś mi się kiedyś o uszy obiło  :hmm:

Jestem zainteresowany, nasza paczka sylwestrowa to 5- duszyczek, i kamperek. :yay:

 

Witamy zatem i już uzupełniamy listę  :thank:

 

Zwracam się z małym wnioskiem racjonalizatorskim. Wpisujmy może wiek dzieciaków, tak, żeby było wiadomo jakie ekipy mają szanse się zmontować  :chaja:  :piaskownica:

Jednak na indywidualne pobyty zapraszamy do Czarnego Gronia na wiosnę. Okolica o tej porze roku jest przepiękna :)

 

Ale czy nie mogą sobie teraz, tak po prostu podjechać kamperem, stanąć na parkingu i pójść na baseny, a potem np. na kolację do restauracji ? Taki kamper jest samowystarczalny przez kilka dni i nie wymaga nawet prądu  :hmm:

Edytowane przez Kajetan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.