Skocz do zawartości

Jolcia szuka przyczepy dla 2+2


Jolcia

Rekomendowane odpowiedzi

Jolcia, witam. Zajrzyj na "Alegro" przyczepy kempingowe i wpisz miejscowość Białogard, pojawią się ogłoszenia od jednego sprzedawcy (nie ma wszystkich przyczep wystawionych na alegro, ale są na placu nawet kilka tańszych) pooglądaj, możesz poprosić o więcej zdjęć i dopytać o szczegóły, a jak się zdecydujesz na którąś z nich, to jedz "jak w dym" i kupuj. Kupowałem tam swoją Hobby 440, polecam sprzedawcę. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiem, czy to kwestia tamtejszego klimatu czy też tak akurat trafiałem, ale duńskie pochodzenie przyczepy do mnie nie przemawia. Nie chcę uogólniać oczywiście, ale wydaje mi się że te z Holandii rzadziej mają problem z wilgotnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w Danii i Holandii klimat jest podobny. W obu przypadkach umiarkowany ciepły. Temperatury dość podobne. Ale to co nas najbardziej interesuje to opady, a te w skali roku, średnie są wyższe w Holandii niż w Danii. I tak w Danii mamy średnio 120 dni deszczowych, a w Holandii średnio 160. Czyli bardziej wilgotna jest Holandia :-)

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym kraju są przyczepy zawilgocone i przyczepy zadbane. Sprzedawca z Białogardu wyszukuje te zadbane osobiście. Pozdrawiam.

Powiem Ci że tak średnio wychodzi mu to wyszukiwanie. Byłem , oglądałem trzy sztuki Hobby i nie kupiłem . Na pewno sprzedaje przyczepy w lepszym stanie jak 80% handlarzy ale bez żadnych "wodotrysków".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolcia, witam. Zajrzyj na "Alegro" przyczepy kempingowe i wpisz miejscowość Białogard, pojawią się ogłoszenia od jednego sprzedawcy (nie ma wszystkich przyczep wystawionych na alegro, ale są na placu nawet kilka tańszych) pooglądaj, możesz poprosić o więcej zdjęć i dopytać o szczegóły, a jak się zdecydujesz na którąś z nich, to jedz "jak w dym" i kupuj. Kupowałem tam swoją Hobby 440, polecam sprzedawcę. Pozdrawiam.

Te słowa "jak w dym" i następne posty trącą trochę reklamą. Trudno jest jechać 1000 km i wrócić z niczym, czego dowodem są opisy takich zakupów na tym Forum. Na fotkach i w opisie zawsze wszystko wygląda przepięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie reklama, ale szczera wdzięczność za rzetelne podejście do klienta. Sprzedawca przysłał dużo zdjęć każdego zakamarka przyczepy, a jak pojechałem osobiście wszystko (podłączył prąd, napełnił zbiorniki wodą, podłączył butlę gazową, wyjął przedsionek żebym mógł obejrzeć) włączał i tłumaczył. Nawet wymienił pompkę wody na nową. Okazało się, że kamień zablokował starą. Powtarzam, nie reklamuję, jedynie polecam rzetelnego (według mnie) sprzedawcę. Więcej nie będę polemizował  :hej: . Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferta/adria-adora-472-08r-jak-hobby-i-knaus-CID5-IDhHeIr.html#ac1ce7aaf8

 

wizja podróży  w celu oglądnięcia jej i ewentualnego rozczarowania  - trochę nas zastanawia.....

 

Czy jesteście w stanie powiedzieć nam o niej coś więcej?

 

międzychód i łowyń nie istnieją na mapie jako miejsce zakupu przyczep , byłem dzisiaj bo było po drodze - wszystkie przyczepy to jakieś rozbitki reperowane na podwórku , część rozebrana i niczym nie zabezpieczona przed deszczem, szczytem wszystkiego było zaklejenie okna silikonem  :look: po całej uszczelce (chyba żeby nie ciekło 

 

ogólnie plac wygląda bardziej jak szrot niż plac handlowy  :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądneliśmy już chyba wszystkie przyczepy, mam wrażenie, że większość opisów znamy na pamięć i w tym wszystkim najgorsze jest to, że najbardziej podoba nam się ta uszkodzona z Międzychodu. Mieliśmy na oku jeszcze z łóżkiem piętrowym, ale jest obawa, że za 2 lata nasza córka się w takim łóżku nie zmieści..... Tak czy siak - jeśli nam ktoś z głowy nie wybije to za tydzień jedziemy oglądać przyczepę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ją osobiście wczoraj, żeby nie było że nie ostrzegałem, nie mogłem zrobić zdjęć z placu napraw bo szef kręcił się ale nie wyglądało to ani ładnie ani fachowo :(

 

 

wysłane z telefonu

 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Zatem nie ma po co jechać.

A szkoda - bo na zdjęciach wygląda super.

Szukamy dalej.

Super to by była gdyby nie była rozwalona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.