Skocz do zawartości

Jak namówić żone na busa


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sprawa jest bardzo prosta zabierz na zakupy żonę ale takie co do vw nie wejdą i zadzwonisz po kolegę z busem najlepiej jak na kolegę oczywiście trzeba by było długo czekać i wtedy możesz jej suszyć głowę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo w przypadku przyczepy, no nijak nie szlo przekonac. Ani po dobroci, ani po zlosci, dyplomatycznie i lekko silowo tez nie pomoglo. A zrobilem to tak. Przykleilem wkolo lozka zdjecia przyczep, codziennie wieczorem ogladalem przyczepy w internecie i nic nie mowilem tylko wzdychalem cicho (tutaj trzeba sie wyrzec meskiej dumy). No nie mogla patrzec na moje "cierpienie" :] i dzisiaj szukam pierwszej budy. Kobiete musisz pokonac jej bronia, urobic ja tak, jak ona urabia Ciebie. Powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moja to ma największy wnerw że ciągle te budy oglądam i ciągle na forum. Ale bude na szczęście chciała :)

Moja się ze mnie śmieje, że mimo że zamówiliśmy nową przyczepę to ja i tak siedzę i czasami oglądam przyczepy na olx czy mobile.de :-D

 

No ale moja też budkę chciała i nie wyobraża sobie dziś abyśmy na inny sposób spędzali wolny czas

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja się ze mnie śmieje, że mimo że zamówiliśmy nową przyczepę to ja i tak siedzę i czasami oglądam przyczepy na olx czy mobile.de :-D No ale moja też budkę chciała i nie wyobraża sobie dziś abyśmy na inny sposób spędzali wolny czas

Ile to stresu mozna zaoszczedzic, zamawiajac nowa. Tez bym tak chcial

:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile to stresu mozna zaoszczedzic, zamawiajac nowa. Tez bym tak chcial

 

:slina:

Zamówiliśmy nową z kilku powodów. Na rynku jest bardzo mało przyczep z piętrem to raz. A dwa to przyczepy stosunkowo młode, powiedzmy do 5 lat kosztują niewiele mniej niż nowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiliśmy nową z kilku powodów. Na rynku jest bardzo mało przyczep z piętrem to raz. A dwa to przyczepy stosunkowo młode, powiedzmy do 5 lat kosztują niewiele mniej niż nowa.

Na pierwsza w zyciu przyczepe wybralem uzywana, ale obawiam sie , ze w tej "krainie deszczowcow" trzeba bedzie podwoic budzet, zeby kupic cos rozsadnego. No i znowu bede sie musial plaszczyc przed zona. Albo tak jak powiedzial Tomek pojsc na kompromis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwsza w zyciu przyczepe wybralem uzywana, ale obawiam sie , ze w tej "krainie deszczowcow" trzeba bedzie podwoic budzet, zeby kupic cos rozsadnego. No i znowu bede sie musial plaszczyc przed zona. Albo tak jak powiedzial Tomek pojsc na kompromis.

My teraz mamy używaną, no ale rodzina się powiększyła i przyczepa zrobiła się za mała

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

A u nos żóndza JO !!!

 

Wsiadłem z kumplem w stare auto i przywiozłem pierwszego Gran Voyagera.. :ee: 
... no i zaczoł się lament:
-tyś jest gupi...ja tego nie poprowadze...ja tym nie zaparkuję...-ble ble ble.
Za miesiąc śmigała aż miło.

 

Teraz mamy trzeciego i małą budkę..
kusi blaszak...
taki zabudowany... :oslabiony:

Edytowane przez tomfisz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale taki np Grand Voyager to van a w temacie chodzi o busa ... czyli jak dla mnie Ducato itp Chyba że źle rozumuje :niewiem:

Bardziej o busa typu t5, toyota proace, citroen space tourer. Ale w wersjach takich fajnych osobowych. O samą bryłe bysa chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja znajoma ze wszystkich samochodów najbardziej lubi... Lublina. Bo z niego to wszystko widać.

Może podejdź inaczej: "Kochanie, czy chcesz od jutra patrzeć na wszystkich z góry?" albo "Jutro rzucę wszystkich do twych stóp, czy chcesz tego?". Niech tylko powie że tak, słowo się rzekło i bus przed domem. Przecież sama tego chciała.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.