Skocz do zawartości

Jezioro Garda


mp-pp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzieki za info :)

Jako ze bedzie to pierwszy wyjazd do Włoch, czy mozecie podpowiedziec jaka trasą jechac od Monachium na Garde? Rozumiem ze trzeba kierowac sie na Insbruck, ale google proponuje dwie trasy : 95 lub 8 potem 99. Ile moze zajac taka trasa (około 450 km) moze ktos testował w tym roku. Pozdr.

Kondziorro, testowaliśmy w drugiej połowie sierpnia i trasa jak odpisałeś: 8, 93,e45 jest bardzo ok, nie licząc korków. Staliśmy około godziny bez widocznej przyczyny.

 

 

Mefju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% tyle co w cenniku na stronie kempingu za dziecko w danym przedziale wiekowym.

Garda jest przefajna. Co prawda poludniowy brzeg najmniej lubie ale tak czy inaczej to potezna pigułka wrażeń.

Mógłbym mieszkać tam na stałe np. w Malcesine albo Tignale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A więc postanowione! 25 wrzesnia z samego rana wyjezdzy ze Szczecina. Plan jest aby do wieczpra dojechac do Eching 750km (obrzeza Monachium).Troche przeraza mnie dystans :) Tam spimy u znajomych i nazajutrz ruszamy do Peschiera del Garda 460 km. Mamy zamiar zatrzymac sie na kempingu Bella Italia (19 euro doba z kartą ACSI) skorzystac z podgrzewanych basenow i pozwiedzac okolice pieszo, autem i rowerami. Pogoda zapowiada sie zacna wiec moze nawet pokąpiemy sie w jeziorze. Mam nadzieje ze na kempingu bedzie miejsce bo nic nie rezerwowałem. Pozdr.

Edytowane przez Kondziorro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z Jeziora Garda.Byliśmy na campingu LA CA 6km od Desenzano. Serdecznie polecam camping.http://www.campinglaca.it/Camping/Home

Edytowane przez TIGERLUNAR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Po 11 godziach jazdy ze Szczecina dotarlismy do Monachium, dokładnie do Eching. Tam przenocowalismy u znajomych.A że własnie oktoberfest dlatego dopiero rano koło 9.00 ruszylismy nad Gardę. Trudno się prowadziło zestaw -drogi włoskie o wiele węższe niż w DE, a może to piwne zmęczenie ;) Za granicą DE/ITA obowiązkowa klima w aucie. Do kempingu Bella Italia dotarliśmy koło 16. Kemping ogromy, ale ze znalezieniem wolnej parceli problem. Ulokowalismy sie tyczasowo na pierszej w

lepszej. Holender zagadał ze następnego dnia z rana będzie wyjeżdzał więc zajelismy po nim parcele. W ustawianiu przyczepy jak to na kempigach bywa pomocników wielu , ale i tak nastepny zakup - mover. Pogoda super- słoneczko, jezdzimy rowerkami - jest pięknie. Warto przeglądac prognozy pogody, bo jak opowiadali sąsiedzi, brak słońca to juz kilka stopni mniej. Odezwę się jeszcze i napisze ile w sumie nas wyjdzie pobyt na kempingu z kartą ACSI :) Pozdrowienia Konrad z familiją :)

post-25523-0-19498000-1506700922_thumb.jpg

post-25523-0-14720100-1506701100_thumb.jpg

Edytowane przez Kondziorro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wróciliśmy. Ķemping Bella Italia duży, bardzo fajny. Woda i energia przy kazdej parceli. Baseny, zjezdzalnie - niestety woda jak dla mnie zimna. Cały kemping zadrzewiony młodymi drzewkami. Idealne miejsce na rowery. W poblizu trasy rowerowe. Nie wiem jak to wygląda w sezonie gdy na deptaku i chodnikach jest pewnie cala masa pieszych. Deptak do miasta przy kempingu, w poblizu ( 1km) Lidl i EuroSpin. Co kilka dni przy drodze do Lidla rozstawiał sie mały ryneczek (swieze sery, owoce, warzywa itp) Peschiera del Garda około 1 km deptakiem. Miasto bardzo fajne, mnostwo restauracji, barów itp. Przystanek autobusowy przy bramie kempingu ( mozna jechac np do Verony - 3,4 euro. Cena kempingu z ACSI 19 euro za zestaw ( 2 osoby, auto, przyczepa,przedsionek, namiot, energia, woda.) Dodatkowo placalismy 6,5 euro za dobe za syna (powyzej 7 lat, liczony jak dorosły) Pogoda jak na przełom wrzesnia i pazdziernika super. Jeden dzien delikatnie kropiło z rana. Ogolnie ten rejon jeziora Garda jest najcieplejszy. W jeziorze my sie nie kąpalismy, chociaz było troche amatorów ķąlieli. Mozna łowic ryby :). Ogolnie polecam. Na wiosnę szykujemy sie do Caorle :) Pozdrawiam Konrad.

Edytowane przez Kondziorro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
35 minut temu, Voku napisał:

Nie znam kempingu, ale dzięki za namiar :D

Wygląda bardzo fajnie i cena przystępna, a chciałem tam się zatrzymać na kilka dni i też szukam coś sensownego.

 

Właśnie ja też na parę dni chce się zatrzymać  a cena atrakcyjna jak na lipiec :D może ktoś był zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.