Skocz do zawartości

Jezioro Garda


mp-pp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć w miejscowości Lazise masz camping Lido. Tanio nie jest, ale świetne miejsce dla rodzin z dziećmi. Parcele bezpośrednio przy jeziorze są dość małe.Z pontonem 4m, z przyczepą 7m i autem jakoś się zmieściliśmy. Reszta parceli ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Ja zatrzymuję się na : www.pianidiclodia.it lub na www.camping-bellaitalia.it właśnie ze względu na dzieci.

Jak pisał andiat jest tam bardzo dużo campingów więc na pewno coś wybierzesz.  

Czy w ścisłym sezonie czyli pierwsze dwa tygodnie sierpnia, można tam znaleźć miejsce na trzy cztery noce bez rezerwacji?

Pozdrawiam

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w ścisłym sezonie czyli pierwsze dwa tygodnie sierpnia, można tam znaleźć miejsce na trzy cztery noce bez rezerwacji?

Pozdrawiam

Artur

Zawsze jeżdżę w sierpniu i nigdy nic nie rezerwowałem. Jeżeli jednak na tych dwóch by miejsca nie było to między nimi masz jeszcze kilka innych, nie gorszych kampingów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, napisz jeszcze cz w ścisłym sezonie można być mniej niż 7 dni.

Na stronie piszą o rezerwacji min 7 dni.

My nie lubimy rezerwacji ponieważ nigdy nie wiemy do końca gdzie i jak długo będziemy.

Pozdrawiam

Artur

Na Piani di Clodia (tam najczęściej wpadam w wakacje) nigdy mi się nie zdarzyło żeby wymagali by pobyt trwał minimum 7 dni. Bardzo możliwe, że taki wymóg jest gdy rezerwujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam. Szukam kameralnego campingu nad jeziorem  we wrześniu i nie mam małych dzieci więc wolę coś z basenem a nie z aqaparkiem. Polecicie coś sprawdzonego? Chcę tam spędzić ok tygodnia a potem w okolice Rzymu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jezeli nie przeszkadza Tobie zachodnia strona a ona wydaje mi sie wlasnie bardziej kameralna, to godne zainteresowania sa - Camping Fornella w San Felice del Benaco (Brescia)- super! I Camping Piantelle w Moniga del Garda.

Bylismy w zeszlym roku we Wrzesniu, spedzilismy tam dosc sporo czasu, dlatego moge polecic z czystym sumieniem oba campingi.

Na Piantelle niedlugo sie wybieramy a to chyba cos znaczy ;)

Edytowane przez Jule (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Camping Fornella nawet mi się podoba  :hmm: . Szukam jeszcze jakiegoś w okolicach Rzymu. Najlepiej takiego z którego można by było dostać się do Rzymu komunikacją miejską. Preferuję zwiedzanie dużych miast np.  metrem. Zwiedzałam właśnie w taki sposób Barcelonę czy Ateny i jest to bardzo wygodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej. Jak wyglada wrzesien nad gardą ( okolice gardaland)? Chodzi mi głownie o pogode, czy baseny sa jeszcze czynne i czy woda w jeziorze jest znośna? Planujemy wybrac sie w drugiej polowie wrzesnia. Pozdr.

Edytowane przez Kondziorro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu byliśmy nad Gardą pod koniec września na kempingu La Palme w miejscowości Mattarana. Basen był czynny, woda w jeziorze zachęcająca do kąpieli a pogoda w kratkę- początek mieliśmy deszczowy i wietrzny potem słonecznie i całkiem przyjemnie :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info :)

Jako ze bedzie to pierwszy wyjazd do Włoch, czy mozecie podpowiedziec jaka trasą jechac od Monachium na Garde? Rozumiem ze trzeba kierowac sie na Insbruck, ale google proponuje dwie trasy : 95 lub 8 potem 99. Ile moze zajac taka trasa (około 450 km) moze ktos testował w tym roku. Pozdr.

Edytowane przez Kondziorro (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.