Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie po niespełna 2 tygodniach oczekiwania doszła karta ACSI. Przygotowania idą pełną ppla, a wyjazd planujemy na 22 wrzesnia. Pozdr.

post-25523-0-42682900-1504552137_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki za info :)

Jako ze bedzie to pierwszy wyjazd do Włoch, czy mozecie podpowiedziec jaka trasą jechac od Monachium na Garde? Rozumiem ze trzeba kierowac sie na Insbruck, ale google proponuje dwie trasy : 95 lub 8 potem 99. Ile moze zajac taka trasa (około 450 km) moze ktos testował w tym roku. Pozdr.

Kondziorro, testowaliśmy w drugiej połowie sierpnia i trasa jak odpisałeś: 8, 93,e45 jest bardzo ok, nie licząc korków. Staliśmy około godziny bez widocznej przyczyny.

Mefju

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieki. Chcemy wybrac sie na kemping Bella Italia. Czy ktos szanownych forumowiczow odwiedzał go i moze napisac kilka słow. Chcemy skorzystac z ACSI. Moze ktos sie orientuje czy i ile doplaca sie za dziecko 8 lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na 99% tyle co w cenniku na stronie kempingu za dziecko w danym przedziale wiekowym.

Garda jest przefajna. Co prawda poludniowy brzeg najmniej lubie ale tak czy inaczej to potezna pigułka wrażeń.

Mógłbym mieszkać tam na stałe np. w Malcesine albo Tignale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A więc postanowione! 25 wrzesnia z samego rana wyjezdzy ze Szczecina. Plan jest aby do wieczpra dojechac do Eching 750km (obrzeza Monachium).Troche przeraza mnie dystans :) Tam spimy u znajomych i nazajutrz ruszamy do Peschiera del Garda 460 km. Mamy zamiar zatrzymac sie na kempingu Bella Italia (19 euro doba z kartą ACSI) skorzystac z podgrzewanych basenow i pozwiedzac okolice pieszo, autem i rowerami. Pogoda zapowiada sie zacna wiec moze nawet pokąpiemy sie w jeziorze. Mam nadzieje ze na kempingu bedzie miejsce bo nic nie rezerwowałem. Pozdr.

Edytowane przez Kondziorro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super. Z tego co juz gdzies wyczytałem, we wrzesniu w srody wejscie do Gardaland 25 euro za osobe :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez mam te apke ACSI z całą Europą. Fajna :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie wróciłem z Jeziora Garda.Byliśmy na campingu LA CA 6km od Desenzano. Serdecznie polecam camping.http://www.campinglaca.it/Camping/Home

Edytowane przez TIGERLUNAR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej. Po 11 godziach jazdy ze Szczecina dotarlismy do Monachium, dokładnie do Eching. Tam przenocowalismy u znajomych.A że własnie oktoberfest dlatego dopiero rano koło 9.00 ruszylismy nad Gardę. Trudno się prowadziło zestaw -drogi włoskie o wiele węższe niż w DE, a może to piwne zmęczenie ;) Za granicą DE/ITA obowiązkowa klima w aucie. Do kempingu Bella Italia dotarliśmy koło 16. Kemping ogromy, ale ze znalezieniem wolnej parceli problem. Ulokowalismy sie tyczasowo na pierszej w

lepszej. Holender zagadał ze następnego dnia z rana będzie wyjeżdzał więc zajelismy po nim parcele. W ustawianiu przyczepy jak to na kempigach bywa pomocników wielu , ale i tak nastepny zakup - mover. Pogoda super- słoneczko, jezdzimy rowerkami - jest pięknie. Warto przeglądac prognozy pogody, bo jak opowiadali sąsiedzi, brak słońca to juz kilka stopni mniej. Odezwę się jeszcze i napisze ile w sumie nas wyjdzie pobyt na kempingu z kartą ACSI :) Pozdrowienia Konrad z familiją :)

post-25523-0-19498000-1506700922_thumb.jpg

post-25523-0-14720100-1506701100_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wróciliśmy. Ķemping Bella Italia duży, bardzo fajny. Woda i energia przy kazdej parceli. Baseny, zjezdzalnie - niestety woda jak dla mnie zimna. Cały kemping zadrzewiony młodymi drzewkami. Idealne miejsce na rowery. W poblizu trasy rowerowe. Nie wiem jak to wygląda w sezonie gdy na deptaku i chodnikach jest pewnie cala masa pieszych. Deptak do miasta przy kempingu, w poblizu ( 1km) Lidl i EuroSpin. Co kilka dni przy drodze do Lidla rozstawiał sie mały ryneczek (swieze sery, owoce, warzywa itp) Peschiera del Garda około 1 km deptakiem. Miasto bardzo fajne, mnostwo restauracji, barów itp. Przystanek autobusowy przy bramie kempingu ( mozna jechac np do Verony - 3,4 euro. Cena kempingu z ACSI 19 euro za zestaw ( 2 osoby, auto, przyczepa,przedsionek, namiot, energia, woda.) Dodatkowo placalismy 6,5 euro za dobe za syna (powyzej 7 lat, liczony jak dorosły) Pogoda jak na przełom wrzesnia i pazdziernika super. Jeden dzien delikatnie kropiło z rana. Ogolnie ten rejon jeziora Garda jest najcieplejszy. W jeziorze my sie nie kąpalismy, chociaz było troche amatorów ķąlieli. Mozna łowic ryby :). Ogolnie polecam. Na wiosnę szykujemy sie do Caorle :) Pozdrawiam Konrad.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi