Skocz do zawartości
JolaR

Kamczatka lipiec 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Łza Włóczynutka

Ciekawy pomysł na taką podróż. Bardzo nietypowa. Jako były autostopowicz cieszy mnie niezmiernie, że ta piosenka jednak kłamie.  ;) pozdrawiam, obserwuję.

Edytowane przez Lza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JolaR

Ciekawy pomysł na taką podróż. Bardzo nietypowa. Jako były autostopowicz cieszy mnie niezmiernie, że ta piosenka jednak kłamie.  ;) pozdrawiam, obserwuję.

Dzięki :) Też się cieszę, że piosenka kłamie nie tylko dzięki mnie :) A Ty zaktualizuj swój status i wyrzuć słówko "były" ;):D Pozdrawiam :)

Przedostatni odcinek kamczackich opowieści jest już gotowy do poczytania. Zapraszam i zachęcam do pozostawienia śladu swojej obecności :)

post-3270-0-84314300-1481645697_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MARIOczy

Jolu nie wiem czemu ale po kliknięciu we wszystkie zdjęcia po relacji z parku naliczewskiego wyskakuje błąd i nie można przejrzeć fotek. Czy to tylko u mnie problem występuje? Z drogi powrotnej do cywilizacji można zobaczyć zdjęcia.

post-19606-0-14181700-1481647840_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JolaR

Jolu nie wiem czemu ale po kliknięciu we wszystkie zdjęcia po relacji z parku naliczewskiego wyskakuje błąd i nie można przejrzeć fotek. Czy to tylko u mnie problem występuje? Z drogi powrotnej do cywilizacji można zobaczyć zdjęcia.

attachicon.gifParki naliczewski.JPG

Dzięki za sygnał! Cieszę się, że ktoś tam zagląda, choć jesteś pierwszą osobą która to zasygnalizowała :)

Ciągle mam problem z tymi zdjęciami Google, wszystko robię tak jakoś "na czuja".

A stara dobra Picasa była taka fajna! A wzięli ją i zlikwidowali :(

Mam nadzieję, że teraz jest już ok?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MARIOczy

Już jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JolaR
Dziękując za śledzenie moich wspomnień zapraszam na ostatnią już kamczacką opowieść. Napisałam w niej też trochę o tym, ile trzeba uciułać kasy, żeby w taką podróż pojechać.

post-3270-0-08242800-1481740147_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łza Włóczynutka

Dzięki za relację. Interesująca podróż. A jak teraz wygląda zdobycie wizy rosyjskiej? Czy robią dużo problemów? nadal wymagają jakichś absurdalnych zaświadczeń z hoteli?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RM77

Do turystycznej wizy cały czas wymagają rezerwacji i potwierdzenia jej opłaty, ale specjalizujące biura w tym pomagają

Rafal Wosik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JolaR

Dzięki za relację. Interesująca podróż. A jak teraz wygląda zdobycie wizy rosyjskiej? Czy robią dużo problemów? nadal wymagają jakichś absurdalnych zaświadczeń z hoteli?

Tak, wymagają. Dlatego załatwialiśmy przez biuro, bo wtedy wiele procedur odpada człowiekowi.

A rezerwację  na każdy dzień (nieopłaconą oczywiście) mieliśmy w jednym hotelu w Moskwie - taki absurd! I nikomu to nie przeszkadza - przecież muszą wiedzieć, że to fikcja...

Edytowane przez JolaR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łza Włóczynutka

"Na wschodzie bez zmian" ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JolaR

Może są tu jacyś moi krajanie, których zainteresuje opowieść na żywo o naszych kamczackich przygodach?...

Zapraszam :)

post-3270-0-24943800-1510595630_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Magda Pawłowicz

Może są tu jacyś moi krajanie, których zainteresuje opowieść na żywo o naszych kamczackich przygodach?...

Zapraszam :)

W tym czasie będę w  Karpaczu na Karkonoskich Dniach Lajtowych i pokazach filmów górskich, ale pozdrawiam Cię Jolu serdecznie  i życzę udanej prezentacji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JolaR

Dziękuję, Magda :)

Właśnie dopieszczam szczegóły :)

Pozdrawiam równie serdecznie i życzę dobrej zabawy tam, gdzie jesteś :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi