Skocz do zawartości

pytanie za 100punktów - co to jest i do czego służy


ufolz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

To teraz tak, przyczepa nowa wiec nic nie jest urwane, znalezione z innymi korkami np. do zbiornika lub zlewów, pilotami i etc.

W instrukcji nic nie ma takiego w obrazkach.

Ktoś po kielichu powiedział mi że jest to do wymiany bateri w lodówce (Dometic) ale gdzie to wetknąć. hihih

post-5064-0-83312500-1476723007_thumb.jpg

post-5064-0-26794900-1476723009_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufolz zadziwię Cię. Klucz do filtra wody w pralce którą niewątpliwie masz w budce.....

:-)

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Albo zmywarki...

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie jest to "kluczyk", ale nie mogę sobie przypomnieć do czego. Również przypuszczam, że może chodzić o lodówkę, takie przynajmniej mam skojarzenie, a na 100% była już fotka tego i podobne pytanie w którymś z tematów.

Jeśli w przyczepie jest instalacja ciśnieniowa i odpowiednie baterie wody, to kluczyk do perlatorów jest inny - na ogół ma dwa spłaszczenia po bokach (tak przynajmniej perlator wygląda w mojej przyczepie, czyli standard, jak w instalacjach domowych):

 

post-8228-0-58672700-1476789511_thumb.jpg

 

post-8228-0-30094300-1476789568_thumb.jpg

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% jest to kluczyk do perlatorów.

Kupowałem nowe baterie ( instalacja na mikrostyk ) i było to w zestawie. Tutaj widać takie zestawy:

 

https://www.google.pl/search?q=comet+karawan&rlz=1C1AVNA_enPL594PL600&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwijmrebseTPAhXBYpoKHWLPCp8Q_AUICCgB&biw=1093&bih=510#tbm=isch&q=comet+florenz+&imgrc=_

Edytowane przez ADRIAn (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak !  :slina: Adrian był 100% trafny.. :)

byłem sprawdziłem pasuje.. :D

Temat może zostać jako otwarty niech inni wrzucają ciekawostki i zagadki.

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100% jest to kluczyk do perlatorów.

Kupowałem nowe baterie ( instalacja na mikrostyk ) i było to w zestawie. Tutaj widać takie zestawy:

 

https://www.google.pl/search?q=comet+karawan&rlz=1C1AVNA_enPL594PL600&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwijmrebseTPAhXBYpoKHWLPCp8Q_AUICCgB&biw=1093&bih=510#tbm=isch&q=comet+florenz+&imgrc=_

:bravo:

Jak widać, człowiek uczy się całe życie. Różne "dziwactwa" wymyślone pod karawaning już widziałem, ale o takie pokrętło jeszcze się nie potknąłem. Adrianie, brawa za celną podpowiedź. Byłbym wdzięczny, gdybyś dysponował jakąś bliską fotką tego perlatora :hmm:  Po kształcie pokrętła oczywiście się domyślam, jaki ma obrys, ale chętnie zobaczyłbym to na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.