Skocz do zawartości

Karkonosze


Magda Pawłowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Radek tu KOŁOBRZEG my już się poznaliśmy u Marcina z Energob....ja jeszcze przyczepy nie mialem aTY miales inna.....camp66 strzal w 10 byłem szklarska i karpacz w zasięgu ręki jesteśmy tam w drugiej połowie sierpnia....pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 miesiące temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Camp66 rewelacja polecam najlepszy na jaki do tej pory trafiłam
Jedziemy na Boże Ciało, jak dotąd opinie ma podobne więc sprawdzimy na własnej skórze

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarliśmy dzisiaj, pole super, jest restauracja więc zimne piwko na miejscu, cisza, spokój i przepiękny widok na Śnieżke tak więc polecam z czystym sercem! 6fb72a4b2c5be28b76ef15a44d58c0c8.jpg027b238585a1010ba824a54db95575d2.jpg58cb716a383096a451c14dea3bf08c4d.jpgea52b01da8349827824cdbc12e1244af.jpg9f8ace78a066f81674402f6d2b903ee1.jpg

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 22.12.2018 o 09:08, nomadka napisał:

101_9107c.JPG.thumb.png.64391365084bf6d7945dd305d835160f.pngTym razem choinka przy Słoneczniku. 

Spokojnych, pogodnych Świąt!

 

Dopiero zobaczyłam :) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :) Załączam pozdrowienia i zimowe wspomnienie ze Śnieżki :)

DSCN7170.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Magda Pawłowicz coś tam teraz jest w tym budynku? Ostatnio jak tam byliśmy to była tylko toaleta i jakiś opuszczony sklepik ze słodyczami. Wchodziliscie z dołu czy wjechaliście ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wchodziliśmy niemal równy rok temu zimą,  na górze na Śnieżce było pozamykane wszystko na 4 spusty. W maju było otwarte, ale nie wchodziliśmy by zobaczyć co w środku. Naszą zimową wędrówkę od Karpacza przez Czarną Kopę opisałam na naszym blogu. http://www.campingowo.com.pl/zima-sniezke-czarna-kope/

W tym roku z pewnością znów się niebawem wybierzemy to zobaczymy co i jak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Z racji zmiany holownika zastanawiam się nad pierwszym zimowym wyjazdem. Nigdy nie byliśmy zimą na kempingu. Z tego co czytałem to kamp 66 jest całoroczny. Był ktos może w zimie? Podzielicie się opinią? 

Edytowane przez bw81 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My byliśmy w przerwie świąteczno-noworocznej i Śnieżka tzn schronisko zamknięte i cała góra skuta zlodowaciałym śniegiem, warunki bardzo trudne Ta czeska budka natomiast otwarta

 

Bw81 Camp66 działa i śmiało można jechać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Magda Pawłowicz napisał:

Dopiero zobaczyłam :) Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :) Załączam pozdrowienia i zimowe wspomnienie ze Śnieżki :)

DSCN7170.JPG

Świetne ujęcie - Widmo Brokenu - na zdjęciu po prawej, twój cień na chmurze otoczony tęczową obwódka - glorią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, filipinka napisał:

@Magda Pawłowicz piękne zdjęcie ze Śnieżki ? (jak wszystkie Twoje ?)

Dziękuję bardzo :dzieki:  ?

Już mnie bardzo ciągnie znów w góry, ale na razie totalnie brak czasu. Od powrotu z Pienin nigdzie nie byliśmy :(Może na początku lutego się uda.  Pozdrawiam :)

Edytowane przez Magda Pawłowicz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.