Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Karkonosze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#31 nomadka

nomadka

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 630 postów
  • Skądłódzkie
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:N127

Napisano 23 grudzień 2016 - 10:13

Postawiłam choinkę gdzieś koło Łabskiego Szczytu.

101_4677.JPG

Spokojnych Świąt!

#32 Magda Pawłowicz

Magda Pawłowicz

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 348 postów
  • SkądLwówek Śląski
  • Model:Przyczepa namiotowa

Napisano 23 grudzień 2016 - 14:46

Zdolna wszechstronnie jesteś Nomadko :)

Dziękuję Nomadko za Życzenia ! Tobie i wszystkim forumowiczom życzę Spokojnych, Zdrowych Świąt.

Łabski Szczyt i jego okolice łączą się z kilkoma wspomnieniami...

Wiele lat temu zamierzaliśmy spędzić święta - co prawda Wielkanocne -  w górach - Karkonoszach. Od Szklarskiej Poręby zamierzaliśmy przejść do Karpacza, po drodze zatrzymywać się w schroniskach. Zaraz za Szrenicą tak niesamowita zamieć nas złapała, że z trudem dotarliśmy do Schroniska Pod Łabskim Szczytem i tam ugrzęźliśmy na dobre, tzn. na całe święta :) Zasypało nas tam zupełnie :) Było niesamowicie. Oprócz nas był tam jakiś obóz narciarski, Artur grał przy kominku na gitarze i tylko piwo magicznie się pojawiało - aby nie przerywał :) Tak mi się przypomniało .....

Przypomniała mi się też  piękna zima z początku tego roku w Karkonoszach, więc wstawiam Wam kilka zdjęć.

Zima w Karkonoszach 1.jpg Zima w Karkonoszach I 2016.jpg Zima w Karkonoszach 2016.jpg Zima w Karkonoszach 3.jpg Zima w Karkonoszach 2.jpg

Zapraszam na naszego bloga: http://www.campingowo.com.pl/

#33 Lza

Lza

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1320 postów
  • Skądokolice Krakowa
  • Sprzęt:Kamper
  • Model:mini-camperini z dostaczaka na ziemniaki
  • Holownik:Grand Tourneo Connect II

Napisano 23 grudzień 2016 - 15:05

Ło, takiej zimy już dawno nie widziałem, ale jeszcze z 10 lat temu podobne klimaty bywały w moich okolicach, bywało, że godzinami się odkopywało przejście do drogi ;) 

#34 nomadka

nomadka

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 630 postów
  • Skądłódzkie
  • Model:N127

Napisano 23 grudzień 2016 - 19:01

Wiele lat temu zamierzaliśmy spędzić święta - co prawda Wielkanocne -  w górach - Karkonoszach. Od Szklarskiej Poręby zamierzaliśmy przejść do Karpacza, po drodze zatrzymywać się w schroniskach. Zaraz za Szrenicą tak niesamowita zamieć nas złapała, że z trudem dotarliśmy do Schroniska Pod Łabskim Szczytem i tam ugrzęźliśmy na dobre, tzn. na całe święta :) Zasypało nas tam zupełnie :) Było niesamowicie. Oprócz nas był tam jakiś obóz narciarski, Artur grał przy kominku na gitarze i tylko piwo magicznie się pojawiało - aby nie przerywał :) Tak mi się przypomniało .....

No właśnie dzisiaj (zakupy, prezenty???, choinka, zakupy, pasztet, ciasta, pieczeń, pierogi, zakupy itd, itd) doszłam do wniosku, że na święta powinniśmy całą rodzinką pojechać w góry.  Po raz kolejny tak myślę, a kończy się jak zwykle: zakupowym szaleństwem, wielkim gotowaniem i wielkim rodzinnym świętowaniem. To wszystko razem okazuje się tradycją, bez której nie ma da się żyć.

Piękne zdjęcia, piękna zima. Za oknem szaro. Może jednak warto zmienić zwyczaje?

Użytkownik nomadka edytował ten post 23 grudzień 2016 - 19:05

#35 AgaMar

AgaMar

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 783 postów
  • Telefon:W kieszeni
  • Skądlubuskie
  • Sprzęt:Brak
  • Holownik:traktor

Napisano 24 grudzień 2016 - 08:03

Po raz kolejny tak myślę, a kończy się jak zwykle: zakupowym szaleństwem, wielkim gotowaniem i wielkim rodzinnym świętowaniem. To wszystko razem okazuje się tradycją, bez której nie ma da się żyć.

Coś w tym jest.. Też od wielu lat mówimy, że może gdzieś wyjechać? Ciekawe jak ubrana choinka wygląda jak jest ciepło...Ale za rok, chyba dopnę swego- przyczepa na hak i gdzies pojedziemy

pozdrawiamy
Aga & Mar

#36 Magda Pawłowicz

Magda Pawłowicz

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 348 postów
  • SkądLwówek Śląski
  • Model:Przyczepa namiotowa

Napisano 01 styczeń 2017 - 20:41

Witajcie :) Na koniec roku wybraliśmy się do Karpacza. Piękna pogoda i super widoki pozwoliły przewietrzyć umysły przed Nowym Rokiem.

widok z Kopy.jpg widok na Śnieżkę.jpg widok na Śnieżkę 2.jpg Schronisko Strzecha Akademicka.jpg   Schronisko Strzecha Akademicka 1.jpg Schronisko Samotnia.jpg Szlak do Karpacza ze Strzechy Akademickiej.jpg Szlak do Karpacza ze Strzechy Akademickiej1.jpg

Zapraszam na naszego bloga: http://www.campingowo.com.pl/

#37 RadekP

RadekP

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 328 postów
  • Telefon:602440980
  • SkądStargard
  • Model:WILK SPORT 500
  • Holownik:Renault Grand Scenic 1,9

Napisano 04 lipiec 2017 - 07:06

Chcemy w tym roku spędzić urlop w Karkonoszach. Szukam fajnego kempingu w Szklarskiej Porębie i Karpaczu może.

Czy wg doświadczonych bywalców Karkonoszy lepiej stać w Karpaczu czy w Szklarskiej. Myślałem o 3 dni w Szklarskiej następnie 3-4 w Karpaczu i gdzieś dalej.

Co polecacie? Jaki kemping.

Jesteśmy nastawieni na wędrówki, ale z 2 dni intensywne a następnie 2 lżej.

RadekP
Stargard Szczeciński
Dołączona grafika

#38 TomekKnaus

TomekKnaus

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 793 postów
  • SkądSzczecin
  • Model:Knaus Sudwind
  • Holownik:TDI

Napisano 04 lipiec 2017 - 08:02

Radziu !!!!

.... jeżeli idzie o Karpacz to http://camp66.pl/ .... campingu z ładniejszym widokiem w Polsce nie ma :-) ....

.......  zaraz ktoś napisze, że jest jeszcze w Karpaczu camp z basenem http://www.camping-m...osz.pl/_pl.html .... się zgadza - ale woda jest tam tak zimna (bo pochodzi z strumyka górskiego), że nie sposób tam nawet nóg zamoczyć .... chociaż dla Ciebie to wymarzony basen :-)

W Karpaczu masz jeszcze do wyboru (w samym centrum - obok Biedronki) ... http://www.pod-lipami.pl/ ... tyle, że tam niewiele miejsca jest ... jak dobrze pamiętam, to właściciel pochodzi z Twojej mieściny (forumowicz) - byłem w zeszłym roku tą miejscówkę sprawdzić - dobre miejsce w przypadku, kiedy traktować to pole - jako miejsce tylko do snu - bo wszędzie blisko .....

TOM

#39 RadekP

RadekP

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 328 postów
  • SkądStargard

Napisano 04 lipiec 2017 - 08:54

Radziu !!!!

.... jeżeli idzie o Karpacz to http://camp66.pl/ .... campingu z ładniejszym widokiem w Polsce nie ma :-) ....

.......  zaraz ktoś napisze, że jest jeszcze w Karpaczu camp z basenem http://www.camping-m...osz.pl/_pl.html .... się zgadza - ale woda jest tam tak zimna (bo pochodzi z strumyka górskiego), że nie sposób tam nawet nóg zamoczyć .... chociaż dla Ciebie to wymarzony basen :-)

W Karpaczu masz jeszcze do wyboru (w samym centrum - obok Biedronki) ... http://www.pod-lipami.pl/ ... tyle, że tam niewiele miejsca jest ... jak dobrze pamiętam, to właściciel pochodzi z Twojej mieściny (forumowicz) - byłem w zeszłym roku tą miejscówkę sprawdzić - dobre miejsce w przypadku, kiedy traktować to pole - jako miejsce tylko do snu - bo wszędzie blisko .....

TOM

a Ty to mogłeś zadzwonić :D

RadekP
Stargard Szczeciński
Dołączona grafika

#40 TomekKnaus

TomekKnaus

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 793 postów
  • SkądSzczecin
  • Model:Knaus Sudwind
  • Holownik:TDI

Napisano 04 lipiec 2017 - 11:09

a Ty to mogłeś zadzwonić :D

Radziu !!! .... chciałem trochę na forum zabłysnąć :-) hehehe

Gwiazda TOM :-)

#41 kit

kit

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6951 postów
  • Telefon:888192516
  • SkądPOZNAŃ
  • Model:BIOD 400TD
  • Holownik:Opel Astra

Napisano 04 lipiec 2017 - 14:26

W zaszłym tyg we wtorek kemping w Miłkowie był prawie pełny W Camp66 wiele spokojniej i widok fajny

... przygoda zaczyna się od wyjścia z domu ... bo droga jest równie ważna jak sam cel ...

#42 RadekP

RadekP

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 328 postów
  • SkądStargard

Napisano 04 lipiec 2017 - 19:34

A co powiecie i Szklarskiej Porębie?
RadekP
Stargard Szczeciński
Dołączona grafika

#43 piaskowy

piaskowy

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 399 postów
  • Telefon:791631752
  • SkądJawor
  • Holownik:RENAULT KOLEOS

Napisano 04 lipiec 2017 - 21:20

Bardzo fajna miejscówka ,cisz spokój ,blisko do szlaków i centrum

http://www.nadrozkos...5387,start.html

Dołączona grafika

#44 bursztynka

bursztynka

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 272 postów
  • Skądkuj.pom.
  • Model:Dethleffs New Line 450 RM3
  • Holownik:Opel zafira B 2,2 benzynka 150 km i 110 kw

Napisano 25 lipiec 2017 - 20:44

Camp66 rewelacja polecam najlepszy na jaki do tej pory trafiłam

#45 MariuszB300

MariuszB300

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 6 postów
  • SkądOrle
  • Model:Caravelair Bamba 330 EK Luxe
  • Holownik:Audi A6C5

Napisano 28 lipiec 2017 - 19:53

Potwierdzam CAMP 66 to naprawdę rewelacja!! Nie dawno wróciłem z tego campu w sumie to był nasz pierwszy rodzinny pobyt z przyczepą kempingową ale co najważniejsze wszyscy byli zadowoleni .!!

Pozdrawiam!!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych