Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Karkonosze

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#31 nomadka

nomadka

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 612 postów
  • Skądłódzkie
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:N127

Napisano 23 grudzień 2016 - 10:13

Postawiłam choinkę gdzieś koło Łabskiego Szczytu.

101_4677.JPG

Spokojnych Świąt!

#32 Magda Pawłowicz

Magda Pawłowicz

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów
  • SkądLwówek Śląski
  • Model:Przyczepa namiotowa

Napisano 23 grudzień 2016 - 14:46

Zdolna wszechstronnie jesteś Nomadko :)

Dziękuję Nomadko za Życzenia ! Tobie i wszystkim forumowiczom życzę Spokojnych, Zdrowych Świąt.

Łabski Szczyt i jego okolice łączą się z kilkoma wspomnieniami...

Wiele lat temu zamierzaliśmy spędzić święta - co prawda Wielkanocne -  w górach - Karkonoszach. Od Szklarskiej Poręby zamierzaliśmy przejść do Karpacza, po drodze zatrzymywać się w schroniskach. Zaraz za Szrenicą tak niesamowita zamieć nas złapała, że z trudem dotarliśmy do Schroniska Pod Łabskim Szczytem i tam ugrzęźliśmy na dobre, tzn. na całe święta :) Zasypało nas tam zupełnie :) Było niesamowicie. Oprócz nas był tam jakiś obóz narciarski, Artur grał przy kominku na gitarze i tylko piwo magicznie się pojawiało - aby nie przerywał :) Tak mi się przypomniało .....

Przypomniała mi się też  piękna zima z początku tego roku w Karkonoszach, więc wstawiam Wam kilka zdjęć.

Zima w Karkonoszach 1.jpg Zima w Karkonoszach I 2016.jpg Zima w Karkonoszach 2016.jpg Zima w Karkonoszach 3.jpg Zima w Karkonoszach 2.jpg

#33 Lza

Lza

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 870 postów
  • Skądokolice Krakowa
  • Sprzęt:Namiot
  • Model:minicamper
  • Holownik:Grand Tourneo Connect II

Napisano 23 grudzień 2016 - 15:05

Ło, takiej zimy już dawno nie widziałem, ale jeszcze z 10 lat temu podobne klimaty bywały w moich okolicach, bywało, że godzinami się odkopywało przejście do drogi ;) 

#34 nomadka

nomadka

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 612 postów
  • Skądłódzkie
  • Model:N127

Napisano 23 grudzień 2016 - 19:01

Wiele lat temu zamierzaliśmy spędzić święta - co prawda Wielkanocne -  w górach - Karkonoszach. Od Szklarskiej Poręby zamierzaliśmy przejść do Karpacza, po drodze zatrzymywać się w schroniskach. Zaraz za Szrenicą tak niesamowita zamieć nas złapała, że z trudem dotarliśmy do Schroniska Pod Łabskim Szczytem i tam ugrzęźliśmy na dobre, tzn. na całe święta :) Zasypało nas tam zupełnie :) Było niesamowicie. Oprócz nas był tam jakiś obóz narciarski, Artur grał przy kominku na gitarze i tylko piwo magicznie się pojawiało - aby nie przerywał :) Tak mi się przypomniało .....

No właśnie dzisiaj (zakupy, prezenty???, choinka, zakupy, pasztet, ciasta, pieczeń, pierogi, zakupy itd, itd) doszłam do wniosku, że na święta powinniśmy całą rodzinką pojechać w góry.  Po raz kolejny tak myślę, a kończy się jak zwykle: zakupowym szaleństwem, wielkim gotowaniem i wielkim rodzinnym świętowaniem. To wszystko razem okazuje się tradycją, bez której nie ma da się żyć.

Piękne zdjęcia, piękna zima. Za oknem szaro. Może jednak warto zmienić zwyczaje?

Użytkownik nomadka edytował ten post 23 grudzień 2016 - 19:05

#35 AgaMar

AgaMar

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 596 postów
  • Telefon:W kieszeni
  • Skądlubuskie
  • Model:Dethleffs
  • Holownik:traktor

Napisano 24 grudzień 2016 - 08:03

Po raz kolejny tak myślę, a kończy się jak zwykle: zakupowym szaleństwem, wielkim gotowaniem i wielkim rodzinnym świętowaniem. To wszystko razem okazuje się tradycją, bez której nie ma da się żyć.

Coś w tym jest.. Też od wielu lat mówimy, że może gdzieś wyjechać? Ciekawe jak ubrana choinka wygląda jak jest ciepło...Ale za rok, chyba dopnę swego- przyczepa na hak i gdzies pojedziemy

pozdrawiamy
Aga & Mar

#36 Magda Pawłowicz

Magda Pawłowicz

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów
  • SkądLwówek Śląski
  • Model:Przyczepa namiotowa

Napisano 01 styczeń 2017 - 20:41

Witajcie :) Na koniec roku wybraliśmy się do Karpacza. Piękna pogoda i super widoki pozwoliły przewietrzyć umysły przed Nowym Rokiem.

widok z Kopy.jpg widok na Śnieżkę.jpg widok na Śnieżkę 2.jpg Schronisko Strzecha Akademicka.jpg   Schronisko Strzecha Akademicka 1.jpg Schronisko Samotnia.jpg Szlak do Karpacza ze Strzechy Akademickiej.jpg Szlak do Karpacza ze Strzechy Akademickiej1.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych