Skocz do zawartości

naprawa przyczepy po kolizji


zbigi25

Rekomendowane odpowiedzi

Andrewa w Częstochowie :-D Sam do niego zawiozłem po drobnej kolizji na Węgrzech

nie chcę absolutnie wypowiadać się za Andrzeja, byłem u niego ostatnio przejazdem, i widziałem kolejkę pojazdów na warsztat.. i jeżeli ma to być robione u niego to zacząłbym od ustawienia się właśnie w tej kolejce, na początek wirtualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę absolutnie wypowiadać się za Andrzeja, byłem u niego ostatnio przejazdem, i widziałem kolejkę pojazdów na warsztat.. i jeżeli ma to być robione u niego to zacząłbym od ustawienia się właśnie w tej kolejce, na początek wirtualnie.

Ależ oczywiście. Ja czekałem chyba z półtora miesiąca na pozwolenie na przyjazd, a teraz czekam w kolejce do roboty ;-)

 

Tak więc najpierw oczywiście należy się umówić :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest dobry to trzeba czekać sam nie korzystałem ale dużo dobrego słyszałem. :)wysłane przy użyciu smartfona.

Widziałem jego robotę. Naprawiał angielkę. Szczerze chyba miał gorszy dzień,nawet bardzo zły bym powiedzial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do chóru pochwalnego. Jeśli ma to być zrobione dobrze, to tylko Andrzej. Jeśli ma być aby było, ale wyglądało - to gdziekolwiek. 

 

Ale do Andrzeja trzeba poczekać  :niewiem:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jego robotę. Naprawiał angielkę. Szczerze chyba miał gorszy dzień,nawet bardzo zły bym powiedzial.

No to może kolega andross powie coś więcej? Kiedy byłeś świadkiem jak Andrzej naprawiał angielkę i jakie masz zastrzeżenia. Bo skoro piszesz o bardzo złym dniu, to znaczy że byłeś świadkiem jak Andrzerj całkowicie spartolił robotę. No to możesz powinieneś ostrzec wszystkich forumowiczów ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może kolega andross powie coś więcej? Kiedy byłeś świadkiem jak Andrzej naprawiał angielkę i jakie masz zastrzeżenia. Bo skoro piszesz o bardzo złym dniu, to znaczy że byłeś świadkiem jak Andrzerj całkowicie spartolił robotę. No to możesz powinieneś ostrzec wszystkich forumowiczów ?

Widziałem jego skończoną robotę niby u kolegi Zbyszka z Tychów. Sam raczej nie był zadowolony.

Jak byś nie zauważył "gorszy dzień to przenośnia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jego skończoną robotę niby u kolegi Zbyszka z Tychów. Sam raczej nie był zadowolony.

Jak byś nie zauważył "gorszy dzień to przenośnia"

Nic o całkowitym spartoleniu roboty nie pisałem -dziwne wnioski wyciągasz albo słabo czytasz

Fakt że przyczepa poszła w końcu chyba do reklamacji o czymś świadczy

Dwa widziałem widziałem gotowa przyczepę Kajetana i Zbyszka i naprawa jednej i drugiej to niebo i ziemia.

Wnioski powinien wyciągać z tego główny zainteresowany czyli ten co zakładał posta a nie ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.