Skocz do zawartości

Ile rocznie przejeżdżacie z przyczepą?


szary11

Roczny dystans pokonany z przyczepą  

163 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile km przejeżdżacie holując kemping?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W tym roku liczę dość skrupulatnie i w tej chwili mam troszkę ponad 3600 km samych przejazdów z przyczepą na haku. Nie liczę w tym żadnych wycieczek w koło przyczepy. Mam nadzieję, że plany uda się zrealizować i jeszcze coś dokręcę do tego wyniku.  

 

P.S. Dodatkowo liczę sobie noclegi i wyszło mi 39 do tej pory. Nie wiem czy aż czy tylko ale nasz sezon nr 4 uważam, że najlepszy. Wrośliśmy w karawning na dobre (albo karawaning w nas) i kombinujemy jak najwięcej czasu spędzić poza domem, a jedyne co nam w tym przeszkadza to pogoda (bo mamy ten fart, że pracujemy od poniedziałku do piątku i teoretycznie każdy weekend mamy wolny :yay: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie więcej od maksymalnej opcji. Jeden wypad np do Chorwacji to samej drogi mam już okolice 3000km

Ale 10k nie przekraczam, czasami trzeba popracować zamiast podróżować :)

 

Gdyby Szary dodał opcje ze więcej niz 15.000 z przyczepą to tez bym się zastanowił czy aby tyle mi nie wyjdzie...

 

do tego samochody prywatne - 2szt łącznie 110-130tys. rocznie

do tego samochód służbowy - od marca 26tys., na wczesniejszym w tym roku 11tys ;-)

 

kiedys było lepiej - rocznie sie robilo prywatnymi samochodami 140-160tys na rok ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od zaplanowanego kalendarza urlopowego. Chyba nikt z przyczepą do pracy nie dojeżdza?  :hmm: wiec dla mnie powyzszy wykaz jest jak najbardziej trafny. W Niemczech średniorocznie jest to około 2000-2500 km. Zapaleńcy pokonują naturalnie więcej.  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Szary dodał opcje ze więcej niz 15.000 z przyczepą to tez bym się zastanowił czy aby tyle mi nie wyjdzie...

 

do tego samochody prywatne - 2szt łącznie 110-130tys. rocznie

do tego samochód służbowy - od marca 26tys., na wczesniejszym w tym roku 11tys ;-)

 

kiedys było lepiej - rocznie sie robilo prywatnymi samochodami 140-160tys na rok ;-)

Średnio 450km dziennie? Nie machnąłeś sie gdzieś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są takie "doby" ze licznik przeskakuje o prawie 2.500km ;-)

Obecne VOLVO (samochód prywatny mój - nie żony  :]  :]  :]  ) użytkuję od 05.08.2016 - i do dziś dnia ma przejechane od tego czasu prawie 20.000...

 

Poniżej masz przykładowy jeden mój przejazd - start w środę około 18:00 - powrót w nocy z czw/pt okolo 1:00 - za kierownica spędziłem coś kolo 25 godzin a w podróży ponad 31 godzin...

 

post-11643-0-02371400-1476119438_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam już wyszło prawie 10 tys. Jest jeszcze planowanych kilka weekendów więc przekroczymy prawdopodobnie 10 tys.

W ubiegłym roku wyszło prawie 10 tys ale to był nasz właściwie pierwszy sezon z przyczepą.

Praca trochę kuleje i inne sprawy ale będzie czas na odrabianie po sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tomii odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.