Skocz do zawartości

Białoruś Festywal Maj 2017


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy tak jak w zeszłym roku musimy wcześniej wysłać paszporty celem uzyskania wizy ? Pobyt 20 dni musi obejmować termin zlotu, czy będą to ściśle wyznaczone dni?

Oczekujemy uzgodnione terminy ok 10 dni przed zlotem i 10 po.. Dane osób i paszportów będziemy sbierać chyba na początek marca. Potem te listy z danymi do naszego MSZ, oni zatwierdzają i puszczają do konsulatów w Polsce

Jak macie jakie-kolwiek pytania to dawajcie, wytłumacze wam tutaj. Blizej terminu już ogłoszą więcęj planów. Ale wiemy że na tym terytorium. A stamtąd piękna zaasfaltowana ścieżka rowerowa do samego centrum i dalej, polecam.

To nie kamping, ale wodę, toalety, zlew obiecują nam załatwić. Prąd może ograniczony ale też ma być. Atrakcje na miejscu zorganizuje urząd miasta. Opcjonalne za dopłate powinny być wycieczki wyjazdowe. Jeden wieczór aquapark organizuje impreze tylko dla kamperowców, w środku. Opłata za zlot zaplanowana 30 eur od załogi za cały termin jednorazowo.

Co by was jeszcze interesowało? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym roku wystarczyło złożyć paszport w ambasadzie. Za nas złożyli je z upoważnieniem (odręcznie napisanym) do złożenia i odbioru nasi przyjaciele. Oczywiście - jak pisał Michał - należało zapisać się na listę z podaniem odpowiednich danych. Był podany adres e-mail na jaki je wysłać. I to wszystko z wizami. Myślę, że teraz będzie tak samo.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już jest poprawka do informacji
Dni zgłoszone do MSZ po wizy do zlotu to 25.04-15.05  I tych dat mamy się już trzymać

wszystkie informacje dot zlotu posbieram jeszcze raz i dopilnuje oby wszystkie tutaj były. Nie ma sens je szukać na innych forach
W razie dodatkowych pytań - zapraszam


W ubiegłym roku wystarczyło złożyć paszport w ambasadzie. Za nas złożyli je z upoważnieniem (odręcznie napisanym) do złożenia i odbioru nasi przyjaciele. Oczywiście - jak pisał Michał - należało zapisać się na listę z podaniem odpowiednich danych. Był podany adres e-mail na jaki je wysłać. I to wszystko z wizami. Myślę, że teraz będzie tak samo.

Prawdopodobnie będzie wszystko to samo. Listę uczęstników planujemy zamknąć na początek marca oby został czas na dokumenty i robienie wiz
sbierać dane będę chyba znowu ja. i liste wtedy tu szykujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

skopiowano ze strony Camperteam tak do naszej wiadomości

w wykazach 372 załóg z 12 krajów 


"Białoruskie caravanners" 27 

"Russian caravanners" 25 

"Ukraińskie caravanners" 10 

"caravanners Estonia" 104 

"caravanners Finlandia" 21 

"caravanners Polska" 127 

"caravanners Łotwa" 2 

"Litwa caravanners" 40 

"caravanners Bułgaria" 1 

"caravanners Czechach" 8 

"caravanners Niemcy" 2 

"caravanners France 5 

Jak widać to na zlot szykuje się duża grupa ludzi i nie zazdroszczę organizatorom przygotowania logistycznego. 516.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Du...pa blada wjazd tylko przez lotnisko ,trzeba spasc z nieba :]:look::hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiadywałem się w zaprzyjaźnionym biurze wizowym - nie jest już tak ciężko załatwić wizę :). moja tranzytów-ka się skończyła - i planuje wyrobić nowa ale tak by można było pojechać na ten festiwal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jest dużo chętnych z innych klubów, więc Polaków ma być sporo tam

 

Jak są jeszcze zainteresowani do przyjazdu na zlot do Mińska w dni 29kw-01 maja, plus dni obok do zwiedzania Białorusi- mogę tu odswieżyć całą informacje.

 

Dane chętnych:

Imię i nazwisko w-g paszportu, data urodzenia, obywatelstwo i nr paszportu trzeba będzie wysłać na każdego członku załogi na mojego maila. mizida@tut.by. Do 20 lutego

Potem składamy do jednej tabeli i wysyłamy do ministerstwa sportu a oni drogą dyplomatyczną do konsulatów w Polsce. Tam w-g tych tabel można będzie uzyskać wizy bezpłatne, ale wnioski trzeba przywieźć osobiście lub przes swoich kolegów kto blisko mieszka zai napisaniem upoważnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.