Skocz do zawartości

prośba o ocenę


drzonas

Rekomendowane odpowiedzi

przepraszam omyłko wkleiłem inny adres chodziło mi o https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-beyerland-430md-stan-bardzo-dobry-prywatne-CID5-IDh3WoZ.html#ea139af741

wstępnie ją oglądałem ył przyczepy czego nie widać na zdjęciach pod oknem ślady po gradobiciu (zasłaniają liście na zdjęciu) oraz poklejona listwa z tyłu pod szybą na dach nie wchodziłem i parę wgniotek z boku za drzwiami. Wczoraj padał deszcz i było sucho w środku. Generalnie środek b. zadbany, jedynie jeszcze z przodu w sypialni pod składanym łóżkiem 2 suche zółte plamy jakby coś się odbarwiło. Gość twierdzi, że poprzedniemu właścicielowi mogło coś się wylać i z stąd te plamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zdjęciach dobrze wygląda aczkolwiek to tylko fotki , bardzo fajny układ, jasny środek super się prowadzi miałem akurat okazję ten model pociągać troszkę ale ze stabilizatorem jazdy a jego brak to bardzo duży minus w tej cepce , trzeba dokładnie pooglądać ściany, podłoga w beyerland to też bolączka i zewnętrzne przednie plastiki pękają  ja mam beyerlanda vitesse 400 troszkę inny model ale jestem bardzo zadowolony już kilka tyś km przejechała z moją rodzinką i wymiana tylko na beyerlanda i na taki model jakim jesteś zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przy takim układzie przyczepy dla 2+2 zapomnij, że się wyśpicie. Codzienne rozkładanie łózka obok sraczyka zablokuje komunikację w całej przyczepie.

Jeżeli na dodatek macie małe dzieci, to rozkładana umywalka nad kibelkiem totalnie się nie sprawdza (z autopsji) - za każdym razem będziesz musiał iść z dzieciakiem i pomagać "umyć raczki" czyli rozkładać i składać).

Jeżeli jednak się uprzesz i pojedziesz ja zobaczyć - sprawdź koniecznie do czego przymocowana jest konstrukcja widoczna na tylnej ścianie przyczepy (mam nadzieję że do ramy - co nie jest oczywiste patrząc po zdjęciach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim układzie przyczepy dla 2+2 zapomnij, że się wyśpicie. Codzienne rozkładanie łózka obok sraczyka zablokuje komunikację w całej przyczepie.

Jeżeli na dodatek macie małe dzieci, to rozkładana umywalka nad kibelkiem totalnie się nie sprawdza (z autopsji) - za każdym razem będziesz musiał iść z dzieciakiem i pomagać "umyć raczki" czyli rozkładać i składać).

Jeżeli jednak się uprzesz i pojedziesz ja zobaczyć - sprawdź koniecznie do czego przymocowana jest konstrukcja widoczna na tylnej ścianie przyczepy (mam nadzieję że do ramy - co nie jest oczywiste patrząc po zdjęciach).

Święta racja

Powyższe czynności moja 5-letnia córka opanowała po pierwszym wyjeździe.

Na rozkładanie lub niechowanie pościeli jest jedyny sposób: kuchnia i stolik zewnętrzny w przedsionku (a jest ładny)

Sprawdź tylko możliwość niepełnego złożenia tak żeby korytarz do przejścia był wolny, żeby nie było konieczności skakania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ten tył to taka trochę cepelia...

Fakt ten tył robi robotę ,, ciekawą,, zresztą, musisz mocno tam pozagladać bo nawet jak jest zamocowania do ramy to na bank pracuje i śruby w ścianie raczej dobrej roboty nie robią

A pozatym co może ją zdeklasować to przyczepa bardzo fajna

no właśnie ten tył to taka trochę cepelia...

Fakt ten tył robi robotę ,, ciekawą,, zresztą, musisz mocno tam pozagladać bo nawet jak jest ten bagażnik zamocowany do ramy to na bank pracuje i śruby w ścianie raczej dobrej roboty nie robią

A składaną umywalką bym się wcale nie martwił

A pozatym co może ją zdeklasować to przyczepa bardzo fajna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Drzonas, jeśli się zdecydujesz na bliższe oględziny to na pewno kolega "jacekh"- http://forum.karawaning.pl/user/20440-jacekh/mógłby być pomocny we wstępnej ocenie. On jest z Rybnika a do Świerklan to rzut beretem dosłownie :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.