Skocz do zawartości

Pierwsza przyczepa, co polecacie?


gaultier89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wraz z moją dziewczyną chciałem rozpocząć zabawę jaką jest caravaning. Na początku chcieliśmy robić weekendowe wypady z przyczepką. Czy jestem w stanie kupić coś za kwotę 2000-2500? Myślałem nad Niewiadow. Może znacie coś innego? Może któryś użytkownik sprzedaje właśnie? 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

początki zawsze są trudne z taką kasą to za wiele nie zdziałasz bądźmy szczerzy tyle kosztuje dobrej jakości namiot 

no chyba ze Niewiadów , na placach sie ludzie rozbijają i wyglądają na szczęśliwych.

kupując większa w tych pieniądzach raczej nie kupisz nic sensownego kupisz starą przyczepę pewnie z przeciekami i grzybkami od spodu

strach jechać w trasę

a jeśli zdecydujesz sie na remont to cie szarpnie finansowo i nadal będziesz miał starą przyczepę

najlepiej to dołóż parę groszy myślę że w granicach 6 tys  kupisz coś z czym da sie jechać i sie nie pocić że sie nie dojedzie        

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

6 tys nie jest wygórowaną sumą. Nie zależy mi na dużej przyczepie, tak jak pisałem, będę robił weekendowe wypady z dziewczyną, może raz na jakiś czas jeszcze jedna para pojedzie, tak więc 3 max 4 os przyczepa (jeśli znajdzie się fajna 3os to również nie pogardzę). Jakich modeli w tej cenie szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz poszukać z jednym wielkim łóżkiem dodatkowo przedsionek i tam alternatywa łóżko polowe ( ja wziąłem z kampera)

Dziękuję za odpowiedź.

6 tys nie jest wygórowaną sumą. Nie zależy mi na dużej przyczepie, tak jak pisałem, będę robił weekendowe wypady z dziewczyną, może raz na jakiś czas jeszcze jedna para pojedzie, tak więc 3 max 4 os przyczepa (jeśli znajdzie się fajna 3os to również nie pogardzę). Jakich modeli w tej cenie szukać?

Jak chcesz tanio na początek to szukaj anglika tylko poczytaj na forum żeby się nie przejechać tematów o angielskich jest sporo Edytowane przez bohdan125 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no chyba ze Niewiadów , na placach sie ludzie rozbijają i wyglądają na szczęśliwych.

 

Bardzo ciekawe jest to co piszesz . Znam sporo ludzi z niewiadówkami, a kilku z nich jest również na tym forum i są to bardzo szczęśliwi ludzi, może nawet bardziej szczęśliwi niż Ci się wydaje, bo im przyczepy nie gniją :lol: .

Sam też miałem i wcale po zmianie na zachodnią nie czuję się szczęśliwszy.

 

Wracając do sedna sprawy.  Za tą kasę i to raczej tą wyższą kwotę (5-6 tyś) można znaleźć fajną wyremontowaną N126N i cieszyć się wyjazdami. Szczególnie jak to ma być przyczepa dla 2 osób. Owszem za tą kasę da się kupić coś zachodniego (sam trafiłem za odrobinę więcej) ale niewiadówka na początek to jest strzał w dziesiątkę.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj tylko Niewiadowa bo większa szansa, że będzie w dobrym stanie. Angielek unikaj, chyba że na grzyby to bierz ;-). Na naszym rynku to 99% to zgniłki a w Twoim budżecie to będzie v100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz tutaj: http://towcar.info/ dane pojazdu i przyczepy, da Ci to jakiś pogląd. W górach szału nie będzie.

Edytowane przez Walt (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogłoszeniach te modele mają 1000DMC gdzie mogę sprawdzić jakie jest naprawdę? Zamierzam jeździć na południe Europy i nie chce za bardzo przeciążenia dla auta

 

żeby uzyskać pewność, to jedź na wagę :)

 

ja mam właśnie taki model, no i jak byk w tabliczce i dowodzie mam DMC 1000kg.

 

i sugeruję, załóż własny temat, bo się Sebastianowi wciąłeś

Edytowane przez tokyo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.