Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Dobre jedzenie w drodze nad morze

Resteuracje Jedzenie Krajowa 11

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#46 czyś

czyś

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 421 postów

Napisano 03 lipiec 2017 - 17:59

Swoją drogą, podziwiam Was, że potraficie rozprawiać o jedzeniu po drodze, i np. zjeść smaczny obfity dwudaniowy obiad i jechać dalej. Nawet w długiej trasie, biorę tylko drugie, albo np. żurek, flaczki, fasolkę (co mają w danym miejscu dobrego), albo np. hotdoga, bo po dwudaniowym pełnym obiedzie łapie mnie śpioch i powolniak, nawet kawa nie pomaga...

#47 witus

witus

Ekspert karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3915 postów
  • SkądSosnowiec
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Eifelland Holiday 415 TM (5303)
  • Holownik:Hyundai i30

Napisano 03 lipiec 2017 - 20:58

Swoją drogą, podziwiam Was, że potraficie rozprawiać o jedzeniu po drodze, i np. zjeść smaczny obfity dwudaniowy obiad i jechać dalej. Nawet w długiej trasie, biorę tylko drugie, albo np. żurek, flaczki, fasolkę (co mają w danym miejscu dobrego), albo np. hotdoga, bo po dwudaniowym pełnym obiedzie łapie mnie śpioch i powolniak, nawet kawa nie pomaga...

Ja też nie mogę ! ... ale flaczki to chętnie :)

#48 reflexes

reflexes

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 951 postów
  • SkądGKW
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Chateau Cantara 908
  • Holownik:Z Kija :-) Sportage 2.0 CRDI

Napisano 03 lipiec 2017 - 21:33

A jak można nie jeść. Jazda jak burczy w brzuchu też nie jest przyjemna, bo jak wiadomo człowiek głodny to zły. My najczęściej zjadamy obiadek, później kawka, a jak jest czas to spacerek krótki dla rozruszania kości itp. Ja nigdy nie śpię w dzień więc nie jest to dla mnie jakiś wielki problem. Co prawda obiad faktycznie trochę rozleniwia ale to jest efekt krótkotrwały.

Użytkownik reflexes edytował ten post 03 lipiec 2017 - 21:33

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych