Skocz do zawartości

Remonty - nabijanie w butelkę


zanka

Rekomendowane odpowiedzi

Śledzę ową martyrologię, czy też chytry pijar naszej Koleżanki, z zapartym stolcem.

Niewątpliwie trudno jest zorganizować gabinet w pomieszczeniu wielkości sracza, więc radziłbym zacząć psucie humoru pani doktórce (sic!), od konsultacji z tubylczym Sanepidem.

Panienki z tej organizacji, mogą mieć zupełnie inny pogląd na układ pomieszczenia i odległości, od poszczególnych ustrojstw.

Głupio będzie, jak podczas „odbioru” gabinetu, jakiś bezzębny SSanepidowiec, zaleci niewielkie zmiany w postaci przesunięcia osłony, każe zrobić przegrodę przy umywalce, lub zmienić ustawienie szafek, podzielić strefę czystą i brudną, a nawet obrócić pomieszczenie o zaledwie 15 * dupą do Słońca ?

Sądząc, po ilości szafek, to będą tam pewnie przechowywane zwłoki pacjentów, z którymi nie udały się zabiegi ?

Wiele dyskusji może spowodować sposób przechowywania odpadów, w specjalnej lodówce, oraz obecność w osobnej łazience dla pacjentów wentylacji zasilanej prądem.

Osobnym problemem jest ubikacja dla personelu, szatnia i pokój socjalny, co jest konieczne przy personelu większym, niż jedna osoba.

Pyskowanie do takiej persony, przypomina podobne dyskusję z imbecylem z pałeczką i czapeczką na drodze – wtedy przyczepi się do bieżnika opony i zabierze dowód.

Tu właśnie dotknąłem ważnej sprawy, bo przeciętny stomatoł(sic!) nie jest zbyt bystry, a tym samym jest podatny na robienie mu wody z mózgu.

Stomatoły(sic!) w Polsce są tak ogłupione tzw. samorządem lekarskim, haraczami na tzw. izby lekarskie, oraz podsrywaniem konkurencji w ramach walki, o byt, że łatwo zrobić z nich idiotów, nawet bez pałeczki i czapeczki.

Stomatoł(sic!), to teraz wstrzyknie ci obywatelu wypełniacz do ryja, wyliftinguje, zrobi pewnie pedicure i lewatywę w promocji, bo takie są kierowane do nich szkolenia.

Rabini z izb lekarskich zwęszyli geszeft w postaci tzw. „szkoleń”, a jelenie z gabinetów to muszą łykać i słono płacić, bo przeciętnie od paru stów do tysięcy złotych.

Zwykły konsument, gdyby był równie durny, jak przeciętny sto matoł(sic!), to również płaciłby za szkolenie w obsłudze i zaletach nowego modelu telewizora, czy kitu do dziury w ścianie.

Szczęśliwie jeszcze nie ma jakiegoś samorządu konsumenckiego i póki co reklamy mamy za darmo, ale myślę, że długo to nie potrwa.

Telewizornia jest przecież rodzajem reklamy choćby polityki, a Jelen ma za nią płacić haracz, jak doktorek za swój przymusowy samorząd.

Tak więc wykorzystując strach i zidiocenie tubylców, kolejne zastępy kolonizatorów tego dzikiego kraju, drą z nas łacha.

Kto za to płaci ?

No wszyscy, bo wszystko idzie w koszt usługi, czy towaru, a przecież przybywa różnych samorządów, izb, koncesji, pozwoleń, a każdy z tych bytów w imieniu ich odbytów, krzyczy „żreć!”.

Taki herszt przeciętnej izby lekarskiej wyciąga oficjalnie marne 15 tys. miesięcznie za „reprezentowanie i dbanie o wizerunek”, zapewne własny.

Tak więc kończąc swój przydługi wywód, musisz Koleżanko zrozumieć, jak łatwo w kontakcie ze sto matołem (sic!), stracić nerwy, które tamten też ma zwykle do wymiany.

Edytowane przez adamkwiatek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

:oslabiony:Oj  AdamKwiatek Co do Sanepidu to masz rację . bywa różnie.. Natomiast nie miałam zamiaru uprawiać tutaj żadnej prywaty. Wrzuciłam to jako ciekawostkę .Fakt. Budzi to moje duże  emocje , bo mi zależy na tym co robię.I raczej sądziłam,ze może to pomóc komuś , kto być może się zastanawia czy kogoś takiego nie zatrudnić.( wcale nie mnie- forum jest ogólnopolskie, więc każdy raczej szuka blisko siebie)

Przepraszam Wszystkich, którzy to w ten sposób odebrali.Niestety nie mam możliwości  edytować,więc zgłaszam,żeby to usunąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Commander ma rację !

Bez jaj, aż takim zawistnikiem nie jestem, by usuwać Twój wątek !

Napisałaś ciekawie, o swoich problemach zawodowych, ja dolałem oliwy do ognia i gitara !

Potraktuj „pijar” jako „licentia poetica” i nie marudź z kasowaniem, bo przykro by mi było, gdyby tyle roboty poszło w niebyt !

Edytowane przez adamkwiatek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.