Skocz do zawartości

Kilka pytań kupującego


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Leciałem autostradą, generalnie trasa bardzo fajnie poszła, 1200km w 12,5h. Tylko w tym dwa objazdy bo autostrada była zamknięta. Tu ukłon w strone cytrynkowej nawigacji, nie wiedziałem że aż tak fajnie działa, na bieżąco wie gdzie jest korek i wygania z autostrady na objazd. Ładnych pare godzim do przodu, w niemczech jakiś duży dzwon był, pełno straży, śmigłowiec na autostradzie i w obie strony blokada, z boku na szczęście to widzieliśmy a nie w korku :)

 

Co do haka, nie urwał się :P w niemczech leciałem 150-160 i platforma bardzo dobrze i stabilnie się trzymała, także chrzest bojowy hak przeszedł i śmiało mogę ogon zaczepiać :)

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ciekawostka apropo haka, widziałem na parkingu peugeota, jakiś duży kombi, chyba 508. Hak thulowski, tak samo wykrzywiony jak mój tylko w lewą stronę. Czyli wychodzi na to że nie tylko w cytrynach takigo dziwaka zrobili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ciekawostka apropo haka, widziałem na parkingu peugeota, jakiś duży kombi, chyba 508. Hak thulowski, tak samo wykrzywiony jak mój tylko w lewą stronę. Czyli wychodzi na to że nie tylko w cytrynach takigo dziwaka zrobili

Akurat Pug i Citroen to jedno i to samo :-)

Teraz sprawdzasz wszystkie haki w każdym aucie :P

To już zwykłe skrzywienie ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to to samo, tylko że thule to akurat inna bajka, i to nie psa projektuje. Ale z jakiegoś powodu akurat dla psa robią takie kopnięte na bok.

 

Teraz przechodziłem to byłe peżot 308sw, wcześniej myślałem że to ten większy.

 

 

A co do haków, to żebyście wiedzieli że wszystkie oglądam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to to samo, tylko że thule to akurat inna bajka, i to nie psa projektuje. Ale z jakiegoś powodu akurat dla psa robią takie kopnięte na bok.

 

Teraz przechodziłem to byłe peżot 308sw, wcześniej myślałem że to ten większy.

 

 

A co do haków, to żebyście wiedzieli że wszystkie oglądam :)

No to skrzywienie to na pewno jakiś patent Thule przecież a nie PSA. Im to wisi jaki hak i jaki ma system montażu. Ma pasować i już.

 

Tak więc z pewnością krzywy hak Thule z tej samej serii można spotkać w innych markach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używam po kupnie iraz w roku po sezonie - działa o ile damy gorącą wodę i potem dosypiemy ryżu jako materiału ściernego - zbiornik jak nowy 

ostatnio miałem jakiś duński wynalazek i też zadziałał 

 

patent z ryżem działa wyśmienicie  przetestowałem po majówce kaseta po takim płukaniu w środku jak nowa  , mina żony bezcenna jak zabrałem z kuchni ryż i wsypałem do kasety :]

 

Chodzi o specjalne wkładki "Camperbag".

https://www.freizeitwelt.de/Toiletten-und-Zubehoer,130258.html

http://sklep.family-camp.pl/wc-camperbag-100szt-p-65.html

http://allegro.pl/wc-camperbag-100szt-nakladki-family-camp-i6778576062.html?reco_id=72f40885-1e97-11e7-9d22-0232e4f2044f&ars_rule_id=201&bi_s=archiwum_allegro&bi_m=reco&bi_c=Product

 

Używa się ich następująco: rolka (są z różną ilością wkładek) posiada nacięcia, dzięki którym można oderwać idealnie jedną wkładkę + dwa dodatkowe "listki" - paski bibułki. Podnosimy klapę i deskę sedesową (otwór kasety cały czas zamknięty!), układamy wkładkę z bibułki w widoczny na foto sposób i opuszczamy deskę sedesową. Dwa paski można wykorzystać dowolnie (do położenia na desce sedesowej, do dodatkowego wyłożenia muszli w miejscach, gdzie wkładka jej nie zakryła lub jako papier toaletowy). Załatwiamy się przy zamkniętym cały czas otworze kasety WC. Po wszystkim, spuszczamy trochę roztworu ze spłuczki i dopiero otwieramy otwór kasety, spłukując już teraz całą zawartość do WC kasety. Po spłukaniu na muszli nie pozostaje zupełnie nic, jest zupełnie czysta. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest to, że nie siedzimy przy otwartym otworze kasety WC, więc nie wprowadzamy dodatkowych zapachów fekaliów w niej zgromadzonych.

 

attachicon.gifWC_Camperbag.JPG

 

 kupiliśmy taką rolkę przed wyjazdem, przetestowane, sprawdzone, działa , ułatwia utrzymanie czystości,  :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne może i głupie pytanie, czy kasetę z ichniejszą chemią można wylać do zwykłego domowego kibelka? Bo troche tam w kasecie jest, a chwilowo nie używana i potrzeba opróżnić i przy okazji wyczyścic. Nie zniszcze ceramicznej politury domowego kibelka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne może i głupie pytanie, czy kasetę z ichniejszą chemią można wylać do zwykłego domowego kibelka? Bo troche tam w kasecie jest, a chwilowo nie używana i potrzeba opróżnić i przy okazji wyczyścic. Nie zniszcze ceramicznej politury domowego kibelka?

Nie żartuj. Wylej w domu zanim zapomnisz

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już kiedyś taki skrót sobie zrobiłem przed Wiedniem na Bratysławę, zjechałem z autostrady i przez wioski, nigdy więcej wyszło 2 razy dłużej.

Zły zjazd wybrałeś, tam jest doskonała trasa, praktycznie 70% trasy jest ekspresówkami, gdzie można legalnie ciąć stówką, potem są 2 niezbyt długie miejscowości, gdzie trzeba zwolnć do 50, ale mają łącznie może 5km. Zawsze tamtędy cisnę, bo to kilkadziesiąt km mniej i omijasz średnicówkę przez Wien, która bywa zakorkowana w godzinach szczytu.

 

tutaj mapka

Edytowane przez Lza (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.