Skocz do zawartości

Kilka pytań kupującego


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło to, ze podszycie jest bardzo delikatne. To blacha klejona na styropian. Upadającą na ścianę miotła na długim trzonku zostaw identyczny ślad. Stojące obok auto podczas gradu nawet nie będzie miało ryski.

Liczy się stan techniczny i wyposażenie, potem rocznik, a wygląd na końcu. Co nie znaczy ze można odwrócić to i kupować oczami.

 

Gradobicie gradobiciu nie równe.

post-65-0-41950900-1476729343_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gradobicie gradobiciu nie równe.

Wlasnie o cos takiego mi chodzilo, taka faktycznie można wyrwać sporo taniej? Warte coś takiego? Później przy ew wymianie jest to sprzedawalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o cos takiego mi chodzilo, taka faktycznie można wyrwać sporo taniej? Warte coś takiego? Później przy ew wymianie jest to sprzedawalne

Myśle że może być ciężko . Kiedyś widziałem taka w komisie nawet pół ceny nie kosztowała a stała ze dwa lata , poszła na stróżówkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy takie uszkodzenia mogą mieć wpływ na szczelność budy? Pomijam oczywiscie okna które musiałyby być wymienione.

 

Nie szukam na siłe argumentów żeby do takiego czegoś się przekonać, tylko analizuję wszystkie opcje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to wpływu na szczelność budy.

Sprzedać będzie trudno. Raczej na stacjonarną. Tu grad był jak pinpongi, ja to mam taką kaszkę na dachu i trochę z boku...

Ale jeśli po dobrych ,,piniondzach,, jako pierwsza przyczepa...

czy aby na pewno nie ma wpływu

jak dobrze trafi duża kulka gradu, może  to miec raczej wpływ na szczelność, tym bardziej w tej co ja widziałem jedno miejsce wypychali boo zaciekła delikatnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poszycie nie jest przebite to jak zacieknie???

Kulka może trafić w listwe na łączeniach i uszkodzić, nie wiem gdybam :)

 

A co sądzicie o tej budzie:

http://allegro.pl/knaus-blue-line-500-2000r-bedlno-k-kutna-i6541285360.html#thumb/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ja, wiecie może jak u różnych producentów oznacza się układ wnętrza z łóżkami pietrowymi? Wiem że w burstnerze to tk, a u innych? Np hobby, wilk, lcm, adria itd

Wejdź na mobile.de i tam w wyszukiwarce zaznacz łóżka piętrowe. Jest już wersja Pl pełna, fajnie się szuka i ceny realne, bez okazji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na mobile.de i tam w wyszukiwarce zaznacz łóżka piętrowe. Jest już wersja Pl pełna, fajnie się szuka i ceny realne, bez okazji ;)

Cos nie umiem szukać albo za dużo Juz dzisiaj. Bo dałem rocznik 2000-2004 i cena 4-5 tys e i wyskoczyło tylko 19 ofert.... i nie znalazlem opcji żeby zaznaczyć pietrusy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepka wygląda ładnie.

Ma fajny układ, ale wszystko trzeba zobaczyć.

Kupując u handlarza musisz jeszcze wyłożyć z 5000 tysięcy żeby pojechać na wczasy...

Nie bardzo kumam, 5tys włożyć jeszcze w przyczepe czy mówisz już o samych wakacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedsionek albo roleta - 1500

Kable przyłączeniowe - 250

Krzesełka i stół - 300

Dywan na ziemię - 250

Naczynia - 200

Uchwyty na rowery - 1000

Opony (starsze niż 8 lat - wymiana) - 500

Pyłyny do toalet - 100

Zbiorniki na wodę - 400

Kliny najazdowe - 100

Butla - bo pewnie je nie ma - 100

Przegląd machaniczny (najazd, amory, oś, stabilizator - coś do wymiany zawsze będzie) - od 200

Pokrowiec na najazd - 50

I nie wiem co jeszcze... ???

 

Pewne rzeczy są jednak niezbędne, a częsć można skombinować np z domu.

Tak czy siak wydatek będzie i zakupy najlepiej jest robić w zimie bo są znaczne upusty

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.