Skocz do zawartości

Kilka pytań kupującego


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czego jeszcze nie wiesz...

Gniazdo 13 pin rozwiązuje wszelkie bolączki. Jeśli wakacje spędzisz stacjonarnie to szukaj dużej przyczepy, jeśli lubisz pojeździć to o szerokości do 230 cm.

Dla mnie klima w budzie to żaden mus, ważne by się wszystkie okna otwierały.

W budzie za 20 tyś żadnej kilmy nie będzie, chyba ze będzie to jedyny atut jakiegoś szrota.

 

Marki ci nie podam bo każdy chwali swoją, ale dodam tylko ze z uznanych marek Burstner jest chyba najlżejszy. Np 5 osobowa z piętrusem o długości zabudowy 6 metrów mieści się w 1200 kg DMC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiem czego jeszcze nie wiesz....

A widzisz, bardzo duzo mi jeszxze powiedziales. Troche zmartwiles i sprowadziles na ziemie z ta klima, wobec tego nie bede soe na to tak nastswial. I ktos mi poradzil szer 250 bo duzo miejsca w srodku i bardzo zachwalal. Ale fsktycznie jest mega szeroka, z 80 wiecej jak samochod...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytaj śmiało, chętnie się podzielę. Swoją wiedzę zawdzięczam wyłącznie dobrym i cierpliwym duszom z tego forum...

 

Ja ma przyczepę 4 osobową bo jest nas czwórka. Szeroka na 210 cm bo lubimy objazdówki, a wciskam się nią w uliczki, ze czasami żona łapie się za głowę. Jak zostajemy na dużej to rozkładamy przedsionek. Nie ma co przesadzać z rozmiarami.

Ja mam na prawdę duży holownik B + E nieźle jeżdzę i nigdy nie porwę się na 250 cm.

Czas spędzamy na wycieczkach, plaży albo przed przyczepą (daszek, namiot).

 

To tylko moja osobista sugestia. Coś jak piętrówka 300 m2 a i tak wszyscy siedzą w kuchni...

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytaj śmiało, chętnie się podzielę. Swoją wiedzę zawdzięczam wyłącznie dobrym i cierpliwym duszom z tego forum...

 

Ja ma przyczepę 4 osobową bo jest nas czwórka. Szeroka na 210 cm bo lubimy objazdówki, a wciskam się nią w uliczki, ze czasami żona łapie się za głowę. Jak zostajemy na dużej to rozkładamy przedsionek. Nie ma co przesadzać z rozmiarami.

Ja mam na prawdę duży holownik B + E nieźle jeżdzę i nigdy nie porwę się na 250 cm.

Czas spędzamy na wycieczkach, plaży albo przed przyczepą (daszek, namiot).

 

To tylko moja osobista sugestia. Coś jak piętrówka 300 m2 a i tak wszyscy siedzą w kuchni...

A to widzisz, cenna sugestia. Nas tez czworka, czyli juz wiem ze klima pewnie odpadnie, jak nam dopiecze i dmc pozwoli zeby sie zmiescic to moze sam pozniej doloze. A jaka masz bude?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W tym przypadku stosowne rozporządzenie mówi, że stosunek masy (dmc) pojazdu do masy (dmc) przyczepy musi być jak 1,33:1.

Ten przelicznik nie został przypadkiem w tym roku zniesiony w zmienionym rozporządzeniu? Sorry jeśli coś przespałem, ale ostatnio rzadko na forum zaglądam.

 

Wysłano z Tapatalk. Przepraszam za literówki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam jeszcze pytanie o papiery, bo kupujac auto w niemczech wiem gdzie i co mam zalatwic. A jak to wyglada z przyczepa i to w nl, bo tylko to biore pod uwage. Zakaldajac ze kupuje od prywatnej osoby zarejstrowana, jade na tych blachach czy robie celne jak w niemczech? A kupujac od handlarza wyrejstrowana to on moze mi sprzedac blachy jak w niemczech czy sam lece do wydzialu komunikacji. Bardziej sie oplaca jechac solo i przyjechac na kolach czy targac dluga lawete i na lawecie ja przywiezc? Chodzi mi o koszty papierow na miejscu.

Jakie dokumenty musze miec? Umowe, jakies brief ichniejszy i cos jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam jeszcze pytanie o papiery, bo kupujac auto w niemczech wiem gdzie i co mam zalatwic. A jak to wyglada z przyczepa i to w nl, bo tylko to biore pod uwage. Zakaldajac ze kupuje od prywatnej osoby zarejstrowana, jade na tych blachach czy robie celne jak w niemczech? A kupujac od handlarza wyrejstrowana to on moze mi sprzedac blachy jak w niemczech czy sam lece do wydzialu komunikacji. Bardziej sie oplaca jechac solo i przyjechac na kolach czy targac dluga lawete i na lawecie ja przywiezc? Chodzi mi o koszty papierow na miejscu.

Jakie dokumenty musze miec? Umowe, jakies brief ichniejszy i cos jeszcze?

 

Uderz do kolegi http://forum.karawaning.pl/user/21831-on-michał/- on niedawno sprowadził cepkę z Holandii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze pytanie, po co w budzie drabinka na dach? Z tego co wiem na dach nic sie nie pakuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.