Skocz do zawartości

Kilka pytań kupującego


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie ma to jak czarnowidztwo forumowych kolegów.

Mam nadzieję że nie obrzydzą C przyczepy. Pewnie zaraz przypuszczą atak na Cheviego.

No problem, to jest nasza Hobbitka i taka nam się podoba z naszym Olkiem. Każdy przecież ma swój gust i jednemu się może podobać a drugiemu nie. Grunt że nam pasuje :skromny:

A co do naszego "wozidła" jak niektórzy nazywają nasze Orlando- miny rzedną, kiedy te 190 koreańskich kucyków pokazuje swoją moc :yay:

 

@Mandrol - bardzo ładna przyczepa!!!

Mógł byś wstawić jakieś zdjęcia ze środka?

Dzięki DOMINO7, jest nam niezmiernie miło to słyszeć :thank:

Poniżej kilka fotek, które zrobiłem zaraz po zakupie dlatego jeszcze graty leżą... Potem już nie było czasu pocykać...

post-8122-0-12928100-1494594480_thumb.jpgpost-8122-0-59070900-1494594485_thumb.jpgpost-8122-0-18931300-1494594487_thumb.jpgpost-8122-0-87968300-1494594488_thumb.jpgpost-8122-0-34625400-1494594490_thumb.jpgpost-8122-0-83900000-1494594491_thumb.jpgpost-8122-0-18862300-1494594493_thumb.jpgpost-8122-0-67565800-1494594494_thumb.jpgpost-8122-0-00866200-1494594496_thumb.jpg

post-8122-0-36104100-1494594497_thumb.jpg

 

Jacekzoo, sorki za zaśmiecanie Twojego wątku. Please forgive me :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe Jacku, NP, dam znać :skromny:

Pełna nazwa tego modelu to 460 UFe La Vita Veneto czyli wiadomo ile cm ale nie mierzyłem ani w środku ani po długości zewnętrznej. Szerokość 230cm.

Dane z DR: MW900kg (nigdy w życiu!!!), DMC1350kg. Na pokładzie zainstalowane klima, solar, mover, TV, bagażniki rowerowe przód i tył, ATC i na wadze wyszło jeśli dobrze pamiętam 1230kg (nie dam se głowy uciąć) tak więc ładowności nie za wiele. Dobrze, że do Olka mam box i bagażnik więc do cepki tylko to, co potrzebne.


Właśnie znalazłem na OLX z tej serii- https://www.olx.pl/oferta/hobby-uf-455-la-vita-veneto-limitowana-edycja-faktura-vat-CID5-IDhUQYR.html#b57e063a57

Ceni sobie gościu za nią... Wolałbym dołożyć te 5 koła i mieć prawie metr więcej miejsca w tej z Białogardu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny minus tych jajowatych okien to szansa na trafienie używki w razie W. Podejrzewam, że na zamówienie takie piękne okna wyjdą ponad 3000zł za sztukę.

Marku, zdziwisz się tak samo jak i ja ale musisz podzielić Twoją kwotę przez 10...

https://allegro.pl/listing?string=hobby%20la%20vita%20okno&order=m&bmatch=base-relevance-floki-5-nga-uni-1-2-0511

 

Do kibelka już droższa ale ciągle w granicach rozsądku...

http://allegro.pl/szyba-142-na-48-5-listwa-83-5-hobby-la-vita-wc-now-i6026141423.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z tych troche bardziej ucywilizowanych regionów, mam kanalize :P

Czyn się różni taka hobbitka https://www.olx.pl/i2/oferta/hobby-545-la-vita-lozka-pietrowe-klimatyzacja-CID5-IDm8VY6.html#:76e468b720od zwykłych, nie z serii la vita? Oprócz jajowatych okien? Mijałem taką na autostradzie i wyglądała conajmniej zjawiskowo, całkiem inaczej niż wszystkie

 

Ta podlinkowana na prawdę wygląda nieźle. Kiedyś widziałem podobną, jakoś w 2011, niestety nie mogłem namierzyć takiej przyczepki. Kupiłem swoją i oczywiście, na złość jest taka do sprzedania... hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta podlinkowana na prawdę wygląda nieźle. Kiedyś widziałem podobną, jakoś w 2011, niestety nie mogłem namierzyć takiej przyczepki. Kupiłem swoją i oczywiście, na złość jest taka do sprzedania... hehe

 

nie martw się, ta z Białogardu podobno dawno sprzedana.

Marku, zdziwisz się tak samo jak i ja ale musisz podzielić Twoją kwotę przez 10...

https://allegro.pl/listing?string=hobby%20la%20vita%20okno&order=m&bmatch=base-relevance-floki-5-nga-uni-1-2-0511

 

Do kibelka już droższa ale ciągle w granicach rozsądku...

http://allegro.pl/szyba-142-na-48-5-listwa-83-5-hobby-la-vita-wc-now-i6026141423.html

 

faktycznie dobra cena, być może nie ma popytu i gość chce się pozbyć. Ale wiesz jak jest - będziesz potrzebował lewego to będzie akurat prawe... albo tylne... i będzie trzeba szukać oryginału.

 

Natomiast jeżeli miałbym zapłacić za używaną 7 letnią przyczepę Hobby la vita w tym rozmiarze 55.000zł to dołożyłbym jeszcze trochę i kupił coś nowego z pewną historią. Tutaj opis aukcji bardzo mierny wskazuje, że może być to handlarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No problem, to jest nasza Hobbitka ............................. Każdy przecież ma swój gust i jednemu się może podobać a drugiemu nie. Grunt że nam pasuje :skromny:

 

 

i to jest właściwe podejście do tematu , bawcie się dobrze, do obaczenia w szerokim świecie  :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie martw się, ta z Białogardu podobno dawno sprzedana.

Dziwne bo cały czas wisi na ogłoszeniu... Wydaje mi się, że za taką kasę to trochę postoi IMHO no chyba, że zjawi się napaleniec typu "ja w ubiegłym roku" :yay:

 

Natomiast jeżeli miałbym zapłacić za używaną 7 letnią przyczepę Hobby la vita w tym rozmiarze 55.000zł to dołożyłbym jeszcze trochę i kupił coś nowego z pewną historią. Tutaj opis aukcji bardzo mierny wskazuje, że może być to handlarz.

Tu się z Tobą zgadzam! Ja za moją z dodatkami, które ta nie ma (mover z aku, solar, bagażniki rowerowe, TV, ATC, pełen przedsionek, itp.) dałem mniej a wtedy ona była 6-letnia. Dołożyłbyś troszkę troszkę więcej i miałbyś nówkę nie śmiganą nawet w większym rozmiarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu może otworze sezon, do tej pory albo pogoda, albo któreś chore albo praca. W niedziele wybieramy się do domasławic. Właśnie ogarniam cepe, mam mały problem. Nalałem wody do baniak, podłączyłem 220 i próbuję krany, w kuchannym leci i ciepła i zimna normalnie, w kranie przy kibelku zimna leci normalnie a ciepła jak krew z nosa, jak macham rączką włącz wyłącz to raz na dwadzieścia razy poleci dobrze a zaraz znowu ledwo cieknie. Co może być przyczyną? Coś zapowietrzone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem bo myślałem że zapowietrzone w drodze do prysznica i jakiś bombel powietrza blokuje, ale prysznic działa dobrze kuchnia też tylko ten przy toaletce ciepłą puszcza jak krew z nisa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.