Skocz do zawartości

Kilka pytań kupującego


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nie...

Z tego co wiem miewały dziwne osie... Niemce to 99% Al-Ko.

Spore problemy ze szczelnością i pękajace przy róznicach temperatur plastiki przedniej ściany.

Jak Ci mam doradzić to jest taki fajny Burstner z dwoma fajnymi osobnymi tapczanikami na dyszlu i podkową na tyle.

Czy duże czy małe dzieci zawsze to bedzie praktyczne.

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak ale zapomniałem kodu modelowego i to potrwa.

Chorowalem na takiego bardzo i nie było nigdzie. Jak dołożyłem do swojwj i zapadła decyzja że zostaje, to pokazał się u Klai i to ładniutki... Migiem poszedł.

A jak się kolega tak zadomowił to może by profil uzupełnił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna, tylko cena troche nie ta. I chyba troche duża, 1500dmc

A czym się różni tl od tk? Bo podobną znalazłem http://www.marktplaats.nl/a/caravans-en-kamperen/caravans/m1089835113-burstner-fun-480tk-stapelbed-5pers.html?c=8c285449651fa109c354bbabe740c1b&previousPage=lr&pos=1

 

Chyba łóżkiem pietrowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Raczej nie...

Z tego co wiem miewały dziwne osie... Niemce to 99% Al-Ko.

Spore problemy ze szczelnością i pękajace przy róznicach temperatur plastiki przedniej ściany.

Jak Ci mam doradzić to jest taki fajny Burstner z dwoma fajnymi osobnymi tapczanikami na dyszlu i podkową na tyle.

Czy duże czy małe dzieci zawsze to bedzie praktyczne.

Mówisz o Adriach? Roczniki 2000-2004 nie miały plastikowych przednich ścian a normalną blachę przecież. Osie też przecież Alko. Ze szczelnością to jak wszystkie. Jak dbasz tak masz ;-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem parę razy w Chorwacji i było ok. Okna otwarte, moskititry zaciągnięte, buda w cieniu sosen... Czego chcieć więcej.

Ważne żeby wszystkie okna były otwierane , a nie tylko przód i tył.

 

A jesli jeszcze dodasz wentylator (taki na obracanej osi) - to w przyczepie masz komfort nawet w solidny upał. Pewnie klima daje więcej, ale budka jest nadspodziewanie przewiewna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli jeszcze dodasz wentylator (taki na obracanej osi) - to w przyczepie masz komfort nawet w solidny upał. Pewnie klima daje więcej, ale budka jest nadspodziewanie przewiewna

Dlatego po sprowadzeniu na ziemie aż tak nie napalam sie na klime. Jak bedzie to ok jak nie to trudno. Ważniejsze żeby buda była sucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znowu ja, wiecie może jak u różnych producentów oznacza się układ wnętrza z łóżkami pietrowymi? Wiem że w burstnerze to tk, a u innych? Np hobby, wilk, lcm, adria itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne pytanie, co sądzicie o budzie po gradobiciu? Ktoś mi powiedział że można tanio w miare nową złapać tylko że są wgniecenia ktore nie przeszkadzaja. Myślicie że warto sie taką w ogóle interesowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety sporo z nas ma takie wgniecenia...

Ja się załapałem na swoje w 2013 roku w i to w Polsce. Przyszła burza, 2 min gradu i po sprawie. Dotąd sądziłem że musi to być grad wielkości pomidorów... Nie musi  :oslabiony: .

Widac tylko z bliska, a na dachu to z drabiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh czyli raczej nie ma co liczyć na super okazje, że sprzedam za pół darmo bo troche pognieciona? A jak wytrzymuja okna po gradobiciu? Bo jak jest do wymiany to ponoc cieżko dostępne a jak już są to cena zaporowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło to, ze podszycie jest bardzo delikatne. To blacha klejona na styropian. Upadającą na ścianę miotła na długim trzonku zostaw identyczny ślad. Stojące obok auto podczas gradu nawet nie będzie miało ryski.

Liczy się stan techniczny i wyposażenie, potem rocznik, a wygląd na końcu. Co nie znaczy ze można odwrócić to i kupować oczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.