Skocz do zawartości

Siódme moca-rowe Spotkanie Panowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, no i Ja również dotarłem do domku cały i prawie zdrowy :oslabiony: , dziękuję wszystkim za fajną imprezę, towarzystwo oraz opiekę gdy tego potrzebowałem. Wiem że moje poczynania i zuchwałość nieco popsuła atmosferę imprezy, lecz mam nadzieję że za rok wyrównamy wszelkie niedociągnięcia i urozmaicenie spotkania. Teraz czas na wypoczynek tak troszeczkę dłużżżżżżżżżżżżższy.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 331
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, wiem już że do zdrowia chwilowo będę dochodził w domku pod okiem mojej kochanej żonki a w ciągu 58 dni wyjadę na rehabilitację do sanatorium nad naszym wybrzeżem  do ośrodka "Neptun" w Jantarze. Zamierzam skorzystać z tego zaproszenia i wykorzystać je maksymalnie dla uciechy ciała i duszy mojej.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli....panowie się przedłuży. ;)

 

Witam, czy Ja o czymś nie wiem :hmm: , strasznie skąpi jesteście w swych wypowiedziach :tuk: , wiem że narozrabiałem ale żeby zaraz nic mi nie mówić  :oslabiony: .

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no Irek to trzeba będzie jeszcze trochu poczekać na moją sprawność do takiego spotkania :oslabiony: , choć nie ukrywam przyczepa jeszcze nie została zakotwiczona na swoim miejscu :] , tylko żeby dostać od swojego lekarza przepustkę to chyba by musiał się zdarzyć cud.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku, na myśli miałem tyko Twój wyjazd do sanatorium, o którym pisałeś, takie przedłużenie panowego, bo to konsekwencja ostatniego panowego.

Nic nie planujemy bez Ciebie, spoko, jak co się dowiesz!   :thank: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no to kamień z serca :] , a już myślałem że jako stary schorowany zostałem odstawiony na boczny tor :oslabiony: ( ciężko w to uwierzyć) .

Dochodzę do sił w domku pod okiem najlepszego domowego lekarza jakim jest moja kochana Żona i powiem wam szczerze że nie jest łatwo/dobrze . Powrót do sił wcale nie jest taki łatwy jak by się wydawał, mimo wspaniałej opieki jak i farmakologii sił wcale tak szybko nie przybywa jak by się chciało :pad: .

Dziś postanowiłem pojechać na działkę gdzie została porzucona przyczepka na środku działki by ją postawić wreszcie na miejscu zimowania i sprawdzić wszystko własnym okiem przed sezonem zimowym,  i po wypuszczeniu wody z toalety i pracy pilotem od movera nie robiłem nic więcej, zmęczyłem się jak "mysz" :'( , po prawie trzech tygodniach myślałem że z tak lekkimi pracami nie będzie problemów - a jednak :sciana: .

 

To prawda wybieram się do sanatorium ze skierowania po szpitalnego więc w pierwszej kolejności w ciągu 56dni muszą mnie przyjąć na turnus rehabilitacyjny , kiedy to jeszcze sam nie wiem czekam na decyzje wolnego miejsca w ośrodku.

 

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez California (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to znowu Ja  :]  , dziś już wiem że dnia 13.12.2016 mam wyjazd na rehabilitację stacjonarną w ośrodku "NEPTUN" w Jantarze i pewnie tam będę przebywał od 3 do 5 tygodni decyzja zapadnie na pierwszej wizycie lekarskiej w ośrodku ( choć już po cichu wiem że będzie to jednak 5 tygodni :bzik: ) . Tak więc myślę :hmm:  sobie że po takim turnusie będę jak nowy :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: . Mariusz miałeś rację trochę się przeciągnie :mikolaj:. 

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 XII .... Na paintballu się zaczęło, to i rocznica stanu wojennego się wkradła. Ciągle militarnie! ;)

 

Witam, no faktycznie nie patrzyłem w ten sposób na te wydarzenia ( znaczy pod kontem militarnym :zlo: :zlo: :zlo: :zlo: ), to jakie mamy teraz wydarzenia w kalendarzu  żebym wiedział kiedy na siebie uważać :hmm: , mamy jakieś powstanie na wybrzeżu :D ??? w najbliższym czasie :niewiem: , żebym był gotowy do walki :wpysk:  i się nie dał.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.