Skocz do zawartości

Siódme moca-rowe Spotkanie Panowe


Rekomendowane odpowiedzi

Jacek ,ja tu nie myśle o sobie,tylko o gościach z daleka na pokoju.Płacą jak w 5 gwiazdkowym hotelu i maja wode w wiadrze może z  1 km do spłuczki nośić :oslabiony: ,na pewno zaczną wymiękać i od razu zacznie każdemu coś wypadać z nie nacka  i tyle ich zobaczymy.Ale może i o to chodzi :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 331
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

bo nie widzę lania do spłuczek wodę z rzeki hahah.Ale tego jeszcze nie było i może czas na próbę.  :]

 

będziem po prostu lać do rzeki........ hyhyhy  :]

a po trzech dnia bez prysznica jeszcze się tak mocno nie śmierdzi.... najważniejsze nie ściągać wojasów do spania !  :mlot:

 

 

a co odległości.... to każdy ma swoje priorytety...  :pupa:

 

zdarza nam się często latać 680 km na Suwalszczyznę w piątek by w niedzielę wracać... ale miny TamBylców gdy dzwonisz zza stodoły: stawiaj na kawę ! Przybyliśmy ! - bezcenne. :]

słuchanie takiego "pitolenia" jak powyżej jest bez sensu... ale to wolny kraj i każdy ma prawo do swojego zdania...

Ja przybywam... 500 km... i drżyjcie narody !  :]  za to proszę o łagodny wymiar kulek  :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy do mnie ciagle?,ja dam se rade mam kibel i ciepłą wode która zabiore z domu także luzik Lecim .A dużo lasów jest w koło pola,trzeba każdemu z pokoji dać horagiewki co by miny znaczyli po skończonym spacerze :] :] :ee: .Ja na grzyby się nie wybieram.

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziem po prostu lać do rzeki........ hyhyhy  :]

a po trzech dnia bez prysznica jeszcze się tak mocno nie śmierdzi.... najważniejsze nie ściągać wojasów do spania !  :mlot:

 

 

a co odległości.... to każdy ma swoje priorytety...  :pupa:

 

zdarza nam się często latać 680 km na Suwalszczyznę w piątek by w niedzielę wracać... ale miny TamBylców gdy dzwonisz zza stodoły: stawiaj na kawę ! Przybyliśmy ! - bezcenne. :]

słuchanie takiego "pitolenia" jak powyżej jest bez sensu... ale to wolny kraj i każdy ma prawo do swojego zdania...

Ja przybywam... 500 km... i drżyjcie narody !  :]  za to proszę o łagodny wymiar kulek  :blagac:

:brawo: :brawo: :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemu z wodą czy z kiblem nie widzę, pójdę do Californi, on ma ciepło w kiblu i gorącą wodę pod prysznic, albo skoczę do Irka coby kibel mu ochrzcić  hehehe 


Trzeba dyżurne kible wyznaczyć  :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemu z wodą czy z kiblem nie widzę, pójdę do Californi, on ma ciepło w kiblu i gorącą wodę pod prysznic, albo skoczę do Irka coby kibel mu ochrzcić  hehehe 

 

Jest rozwiązanie!!! :thank:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech... a śniegu to jeszcze nie będzie...   :hmm:

 

ale jakby ktoś miał ochotę to w lutym "nasz" Zlot Twardziela  :]

tu kibla nie znajdziecie... a jak pogoda dopisze to po sikaniu trzeba się "odłamać z ciurka"...  :]

 

budowa obozu wymaga niezłej łopatologii

 

post-21594-0-51497400-1475690602_thumb.jpg

 

i oczywiście namioty

 

post-21594-0-61848800-1475690743_thumb.jpg

 

 

 

 

 

 

 

post-21594-0-91064600-1475690610_thumb.jpg

post-21594-0-49046300-1475690627_thumb.jpg

Edytowane przez Dreadowscy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, oj Panowie " jak baby, jak baby" :oslabiony: .

 

Pozdrawiam serdecznie.


ech... a śniegu to jeszcze nie będzie...   :hmm:

 

ale jakby ktoś miał ochotę to w lutym "nasz" Zlot Twardziela  :]

tu kibla nie znajdziecie... a jak pogoda dopisze to po sikaniu trzeba się "odłamać z ciurka"...  :]

 

budowa obozu wymaga niezłej łopatologii

 

attachicon.gifIMG_1998.JPG

 

i oczywiście namioty

 

attachicon.gifIMG_1990.JPG

 

No proszę jak pięknie i można :hmm:  można :yay:  zajefajna imprezka.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.