Skocz do zawartości

Siódme moca-rowe Spotkanie Panowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mariusz chyba nie każdy  :hmm: , jak się doczytają dowiedzą jak tu trafiłem to myślę że znaczna większość podziękuje za taki rarytas.

Faktycznie dziś nowa rozpiska czyli 98% tutejszych zajęć to gimnastyka, w terenie, na sali z przyrządami (rowerek, bieżnia) , trening inerwałowy na rowerku, masaż hydroyet, terning behawioralny JCOBSONA, czy trening autogenny SCHULTZA  i jak to mówią "wesołe jest życie staruszka". Dziś się kąpałem 3 razy w trakcie tych wspaniałych zajęć, fizycznie dają tu niezłego kopa lecz na stołówce rekompensują te niedogodności :yay:

 

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez California (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 331
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam, Mariusz zobaczymy na razie nie jest aż tak dobrze na bieżni na razie wyciągam 6km/h przy 4% nachyleniu podłoża przez 20 minut imam dosyć :pad: ,czyli na pindbala za wcześnie chwilowo. Co wcale nie jest powiedziane że na koniec jak mówisz będę przodownikiem w tej dziedzinie  :yay: .Dziś jest dopiero 4 dzień pobytu i drugi nowej rozpiski , przed nami jeszcze 4 tygodnie więc postaram się sprostać wyzwaniu  :] .

 

Pozdrawiam serdecznie.


Witam,a jeszcze nie wspominałem że lżej mi tu bo mam telewizję karawaningową i mogę sobie do bólu wspominać fajne chwile. Mam motywację do poprawy zdrowia by szybko wrócić na trasę i więcej czasu wypoczywać na łonie natury i wśród Przyjaciół.

 

post-1979-0-79524800-1481989831_thumb.jpg

 

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez California (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś niedziela i brak zajęć - czas wolny dla siebie do wykorzystania, więc decyzja krótka i wypad na spacer nad morze.Trasa marszu to około 1 km w jedną stronę pod górkę  :pad:  trzeba przejść przez wydmę dość sporą  :] . Na plaży o tej porze roku zbytnio się nic nie dzieje, kilku kuracjuszy chwytających świeżą bryzę morską w płuca spoglądających na brzeg w poszukiwaniu bogactw morskich jakimi są bursztyny, co również czyniłem z pełnym za angażowaniem i male co nie co zebrałem :yay: ,

post-1979-0-17419200-1482066958_thumb.jpg

 

a co się nawdychałem to już moje :jump:   

 

post-1979-0-87045700-1482066872_thumb.jpg

 

Analizując mapę Jantara dopatrzyłem się iż mają tu swoją Californię  :hmm: , fragment mapy

 

post-1979-0-31798700-1482067162_thumb.jpg

 

i jej całość żeby nie było 

 

post-1979-0-85877800-1482067269_thumb.jpg

 

Jako że zakwasy mięśniowe trochę utrudniają mi poruszanie dziś zakończyłem wędrówki, lecz nie omieszkam odwiedzić tą Californię i zrelacjonować tej wyprawy, i już jest następny cel do realizacji a miałem odpoczywać   :bzik: .

 

Pozdrawiam serdecznie. 

Edytowane przez California (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Heniu masz racje gdybym zbierał przez miesiąc codziennie to by się tego trochu uzbierało lecz czas na to to Ja mam tylko w niedziele  :oslabiony:  między posiłkami więc nie za dużo  :pad: . W takim systemie to nawet na N-126 nie starczy   :oslabiony: . Na plaże mam około kilometra w jedną stronę więc nie mało na piechotę plus czas na zbieranie i już brakuje tego czasu.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Heniu zbieram siły jak tylko mogę, lecz wcale to nie takie proste jak by mogło się wydawać. Łatwiej chyba o pranku znaleźć piękny bursztyn na plaży aniżeli szybko zdobyć siły po takim wysiłku dla organizmu jakim jest rozległ zawał ściany przedniej serca. Nie mniej Heniu biorę sobie twoje słowa do serca i będę się starał z całych sił. 

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś dostałem info iż uzyskam przepustkę na  czas świąteczny tj. od 24 do 26.12.2016 , dobre i tyle. Po statystykach widzę że dużo jest tu odwiedzających więc dla wszytych Wesołych Świąt w gronie Rodzinnym,ZDROWIA ( wiem co piszę) oraz wymarzonego prezentu od mikołaja/gwiazdora,

Mi wystarczy Zdrowie.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na początku chciałbym podziękować wszystkim za życzenia jakie otrzymałem na świąteczno - noworoczną okazję.Osobiście nie wysłałem żadnych życzeń gdyż nie maiłem tel przy sobie w święta. Obecnie już przebywam w szpitalu i oddaję się rehabilitacji całym ciałem i ponownie jestem dostępny pod numerem tel. ;)

 

Sylwestra spędzam w Jantarze  :oslabiony: ,co tu robić  :hmm:  , sam jeszcze nie wiem, może razem z kuracjuszami coś skręcimy :hmm: ,tak aby tylko :serce:  wytrzymało.

    

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez California (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, dziś dotarłem wreszcie do domku po turnusie rehabilitacyjnym w Jantarze , więc rozpoczynam drugi etap odnowy biologicznej swojego serducha w Domku.

 

Na dziś wystarczy jutro napiszę więcej, nie mogę się przemęczać.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę kolega pobył nad tym naszym pięknym Bałtykiem :) Mam nadzieje że zdrowie wraca a sam pobyt dużo pomógł.

 

Jak sytuacja pogodowa nad Wisłą się unormuje to wpadniemy znowu w odwiedziny na dziką plaże.

 

ZDROWIA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.