Skocz do zawartości

Witam , jestem nowy , szukam przyczepki .


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę powitalni więc się tutaj ze wszystkimi witam . Posiadam przyczepkę kip48 która od momentu kupienia przeciekała . Pomimo wywalenia niemałej kasy na rozebranie jej i uszczelnienie problem pozostał . Jeździłem z nią przez trzy lata , potem były małe dzieci i przyczepka powędrowała pod płot i stoi tam do dziś . W tym roku temat przyczepki powrócił ... Mojej nie chcę reanimować , nie chcę też jej nikomu wcisnąć więc szukam następnego kipa . Ta którą mam posłuży jako ewentualny dawca szyb czy innych urządzeń lub mebli .
Szukając trafiłem na fajny egzemplarz kip 50 z 97roku . Na zdjęciach wyglądał rewelacyjnie ... Miejsca za szafkami przy ścianie , na górze , na dole czyste, wnęki kół bez zacieków . Na blachach ani jednego wgniecenia . Wymieniony był kawałek plastiku z przodu na blachę ryflowaną . Ogólnie - super co oczywiście potwierdzał sprzedawca za każdym razem podczas rozmów telefonicznych .  Na przyczepce zauważyłem na naklejce logo . Zadzwoniłem pod ten numer telefonu ... Ta rozmowa uratowała mi 12,5k !
Prawdopodobnie nawet gdybym pojechał ją obejrzeć nie znalazłbym miny ...

 Następny kip do sprzedania stoi pod Wrocławiem . Mam w związku z tym prośbę do forumowiczów z tamtych okolic .Gdyby ktoś w wolnej chwili mógł podjechać i wstępnie obejrzeć ... Oczywiście wszystkie koszty z tym związane do zwrotu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czemu koniecznie Kip ? Tzn. Nic nie mam do tej marki, wręcz podobają mi się , jednak znacznie zawężasz sobie pole manewru skupiając się na jednej marce. Kipa szukaj w Holandii , ich ojczyźnie :)http://www.marktplaats.nl/z/caravans-en-kamperen/caravans/kip.html?categoryId=2924&attributes=S%2C11495

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu koniecznie Kip ? Tzn. Nic nie mam do tej marki, wręcz podobają mi się , jednak znacznie zawężasz sobie pole manewru skupiając się na jednej marce. Kipa szukaj w Holandii , ich ojczyźnie :)http://www.marktplaats.nl/z/caravans-en-kamperen/caravans/kip.html?categoryId=2924&attributes=S%2C11495

Dzięki za link . Jak pisałem mam już jednego i w pełni zaspokajał moje wymagania , oprócz przecieków ... Ale to pretensje do sprzedającego a nie do kipa ...  Poza tym ma to coś w sobie czego inne przyczepki nie mają . Dla mnie przyczepka to przede wszystkim nocleg ( na pewno się wam narażę ). Co myślicie o tym : http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-kip-4-osobowa-i6511108373.html. Prosiłem o więcej zdjęć ale na razie nie doczekałem się odpowiedzi na maila . A wyprawa do Holandii wchodzi w grę dopiero na wiosnę , a i tak bałbym się samemu tam jechać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęć trochę mało, więc jak już dostaniesz - wrzucaj.

Z tego co widać w ogłoszeniu przyczepa miała przygodę w tylnym prawym górnym rogu.

 Rzeczywiście , Ponadto sprzedający wspomniał o wylanej kiedyś wodzie przez poprzedniego właściciela w bakiście ... Coraz bliższy jestem pomysłu wyjazdu do Holandii . Przyczepki w Polsce są dwa razy tańsze niż tam . Szczególnie w przypadku kipa jest to dziwne . Nikt nie sprzedaje taniej jeżeli może drożej .

Czy jest może na forum ktoś kto tam jeździ i komu można zlecić przywiezienie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Rzeczywiście , Ponadto sprzedający wspomniał o wylanej kiedyś wodzie przez poprzedniego właściciela w bakiście ... Coraz bliższy jestem pomysłu wyjazdu do Holandii . Przyczepki w Polsce są dwa razy tańsze niż tam . Szczególnie w przypadku kipa jest to dziwne . Nikt nie sprzedaje taniej jeżeli może drożej .

Czy jest może na forum ktoś kto tam jeździ i komu można zlecić przywiezienie ?

Kolego dobra przyczepa będzie kosztowała i nikt jej za bezcen nie sprzeda w Holandi a do Polski bardzo często sprzedawane są przyczepy tzw. trefne które coś już tam boli więc i cena wtedy dla handlarza przystępniejsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego dobra przyczepa będzie kosztowała i nikt jej za bezcen nie sprzeda w Holandi a do Polski bardzo często sprzedawane są przyczepy tzw. trefne które coś już tam boli więc i cena wtedy dla handlarza przystępniejsza...

 Właśnie o tym napisałem . Już raz się naciąłem i wiem że taniość przyczep nie bierze się z niczego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... jedno wylanie szkody nie czyni.... :)

Dlatego już odpuściłem sobie i komuś też nie chcę zawracać głowy .Dla mnie dziwne jest jak dorośli ludzie dla paru groszy są w stanie robić z siebie ........ !  Natomiast jest inna :https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-kip-42-4-osobowa-1997-CID5-IDfXq3L.html#9932e9540dWieczorem postaram się zadzwonić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to model 40 lub nawet mniejszy bo 42 miały już dwa oddzielne spania a tu tylko podkowa, wiem bo miałem 42

Na pewno ? Rozumiem że tabliczka znamionowa nic nie wyjaśni . Chociaż ja mam 48 i jest tylko jedno spanie . Może były 42 z różnym rozmieszczeniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno ? Rozumiem że tabliczka znamionowa nic nie wyjaśni . Chociaż ja mam 48 i jest tylko jedno spanie . Może były 42 z różnym rozmieszczeniem ?

to teraz mnie zaskoczył es ta wypowiedzią, może to też kwestia rocznika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.przyczepy-campingowe.bialystok.pl//ogloszenie/238/KIP-SUNLINE

 

Deko droższa od powyższych ale u tego sprzedawcy KIPy są godne uwagi - specjalizuje się w KIPach i często miewa różne modele. 3 poprzednie budki u niego kupiłem bez zbędnych wpadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.