Skocz do zawartości

"Idealna" angielka


bammber

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w dniu dzisiejszym oglądałem zgodnie z zapewnieniami sprzedającego "idealną" angielkę http://www.olx.pl/oferta/bailey-beacchomber-stan-idealny-4-osobowa-CID5-IDhAkYP.html Gdy podniosłem wykładzinę przed drzwiami ukazał się ten widok choć nic nie wskazywało na to bo w przyczepie zero niechcianych zapachów. Ściana po prawej sąsiaduje z kabiną prysznicową, aż strach pomyśleć co znajduje się pod brodzikiem skoro wilgoć doszła tak daleko. Wnioski nasuwają się same. UWAGA! UWAGA! UWAGA! :czerwona:  

post-7905-0-67099600-1474741247_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na kempingu w Bielsku stałem obok Angielki, która na całej długości łączenia ściany z dachem była zapaćkana silikonem. W środku oczywiście na grzybkach siedziała wesoła rodzinka.

 

Prawda jest taka że kupowanie angielek to samobójstwo

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angielki też mogą być fajne

W Europejskich też grzybki nieźle rosną kwestia dbania właścicieli

Ale foty fak katastrofa

zgadza sie, ja kupowałem 2 przyczepy w przeciągu 4 lat troche angielek sie na oglądałem i powiem Ci idealnie suchej nie uświadczyłem,a np buerstnery wszystko suche jak pieprz, choć nie jedne to już prababcie ,no chyba że po dzwonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Angielki też mogą być fajne

 

Niemki i Holenderki też. Ale ja jeszcze takich nie widziałem ;-)

 

W Europejskich też grzybki nieźle rosną kwestia dbania właścicieli

Ale foty fak katastrofa

 

Oczywiście. Tylko, że w angielkach, tych polskich to niemal 100% szansa trafienia zgniłka i taka jest różnica. Dolicz do tego jeszcze wałki na wieku i wadze. I problem gotowy. Wszystko w Polsce to szrot. Handlarz musi kupić tanio, sprowadzić, poprawić co się da i sprzedać z zyskiem. Cudów nie ma. Gdzieś musi być haczyk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angielki też mogą być fajne

W Europejskich też grzybki nieźle rosną kwestia dbania właścicieli

Ale foty fak katastrofa

 

wszystko jest fajne jak zadbane, ale zauważ, że do nas handlarze ciągną same odpadki spod płowy wyciągnięte i wypicowane na handel , dobra buda na zachodzie kosztuje dobre pieniądze i nikt nie oddaje za darmo bo mu się tak podoba, jak chcesz coś dobrego to trzeba przygotować więcej kasy i samemu pojechać i coś wybrać, albo trafić coś krajowego ściąganego dla siebie, ja już wyleczyłem się z kupowania budek u rodzimych handlarzy, albo ściągam sam jak mam czas, albo wyszukuję to co mi odpowiada, sprawdzam przez znajomych i daję komuś do przywiezienia - tak zrobiłem z obecną budką - pokazałem która i za miesiąc czekała na mnie gotowa do jazdy, zarejestrowana i ubezpieczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sam kupiłem eldisa 95 rok od handlarza w Elzanowie koło Torunia.Przyczepa bez oznak zawilgocenia oraz zapachu stęchlizny,wszystko działało ,najlepsza z tych ,które oglądałem.Stan bardzo dobry był do chwili kiedy chciałem poprawić prowadzenie drabinki od łóżka.Okazało się ,że listwy pod łóżkiem są przyklejone na silikon,aby zamaskować ślady zgniłych ścian,i żeby wszystko trzymało się ''kupy''.Oprócz tego,po vinie doszedłem ,że rocznik się nie zgadza o 2 lata.Po rozbiórce .ścian okazało się ,że praktycznie nie ma w nich listew -wszystko zgnite. Byłem bardzo upierdliwym klientem. Leżałem pod przyczepą,w środku sprawdzałem wszystko skrupulatnie,i jeszcze dałem się oszukać.Tak że odpuście sobie angielki, chyba że macie zaufanego sprzedawcę.9600 w plecy. Kupiłem Knausa 97 rok -drogo,ale podłoga i ściany aż dzwonią, takie sztywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Uwaga, uwaga, uwaga!!! Po zimowej przerwie ponownie na olx-ie pokazała się "idealna angielka" https://www.olx.pl/oferta/bailey-beacchomber-stan-4-osobowa-CID5-IDhAkYP.html

Myślę że sprzedający nic w temacie z postu #1 nie zrobił. Jest tak jak w opisie z ogłoszenia cyt:"zero wilgoci" jest za to suchutkie pruchno.

Potencjalnym zainteresowanym szczerze odradzam, cały tył zgniły/spruchniały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.