Skocz do zawartości

Płaska antena satelitarna - czy ktoś używa?


RM77

Rekomendowane odpowiedzi

Kto pyta nie błądzi, ja dawno korzystam z satelity, ale postój nie minimum 3 dni, na pewno nie chce anteny na dach, staniesz między drzewami i..... . Korzystam z zaprezentowanego stojaka przez Maarec. Zawsze znajdę sygnał sat.

Dzięki TV SAT na któryś mistrzostwach zawarlismy fajne znajomości z sąsiadami z parcele obok ;-)

 

Rafal Wosik

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś może testował taką antenę? http://goliat.com.pl/antena-satelitarna-45cm-technisat-digidish-konwe,3,5216,91

 

Jak to się sprawdza? Myślę o czymś takim + jakiś nc+ na kartę ale zastanawiam się czy to w ogóle się sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś może testował taką antenę? http://goliat.com.pl/antena-satelitarna-45cm-technisat-digidish-konwe,3,5216,91

 

Jak to się sprawdza? Myślę o czymś takim + jakiś nc+ na kartę ale zastanawiam się czy to w ogóle się sprawdzi.

Taką używał mój znajomy nad polskim morzem, porażka żeby złapać dobry i jakościowy sygnał, kończyło się tym że podpinal się do mojej anteny jak był po sąsiedzku.

 

Rafal Wosik

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On miał tą 33 cm czy 45?

 

Jest jeszcze coś takiego: http://goliat.com.pl/antena-satelitarna-kempingowa-35cm-w-walizce,3,5216,2081

Bo będę szukać czegoś na przyszły sezon, ale nie chcę wozić wielkiego kloca 65 cm. Te mniejsze anteny się w ogóle nie sprawdzają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On miał tą 33 cm czy 45?

 

Jest jeszcze coś takiego: http://goliat.com.pl/antena-satelitarna-kempingowa-35cm-w-walizce,3,5216,2081

Bo będę szukać czegoś na przyszły sezon, ale nie chcę wozić wielkiego kloca 65 cm. Te mniejsze anteny się w ogóle nie sprawdzają?

 

taka antena da radę, ale sygnału mocno się naszukasz, im dalej na południe europy tym będzie trudniej. Nie zmienia to faktu, że widziałem w tym roku w Chorwacji kilku Niemieckich dziadków z antenami w rozmiarze 25-35cm, na małych chwiejnych stelażach, którzy spokojnie oglądali TV pod markizą, także da się. Może oni mają jeszcze na Astrze TV SD.

 

Dekoder polsat i nc+ ma na wejściu 12V, więc pójdzie z akumulatora. TV w przyczepie też mam na 12V, ale ja śmigam na campingi i jest mi to zbędne. Jedyny plus to awaryjnie jak braknie prądu to meczyk oglądnę ale to się raczej nie zdarza.

 

U mnie antena 80Cm idealnie mieści się w schowku pod łóżkiem piętrowym, jeździ tam i czeka na swoją okazję do użycia. Schowek jest na samym tyle przyczepy, więc lekka antena śmiga tam bez bólu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka antena da radę, ale sygnału mocno się naszukasz, im dalej na południe europy tym będzie trudniej. Nie zmienia to faktu, że widziałem w tym roku w Chorwacji kilku Niemieckich dziadków z antenami w rozmiarze 25-35cm, na małych chwiejnych stelażach, którzy spokojnie oglądali TV pod markizą, także da się. Może oni mają jeszcze na Astrze TV SD.

 

Dekoder polsat i nc+ ma na wejściu 12V, więc pójdzie z akumulatora. TV w przyczepie też mam na 12V, ale ja śmigam na campingi i jest mi to zbędne. Jedyny plus to awaryjnie jak braknie prądu to meczyk oglądnę ale to się raczej nie zdarza.

 

U mnie antena 80Cm idealnie mieści się w schowku pod łóżkiem piętrowym, jeździ tam i czeka na swoją okazję do użycia. Schowek jest na samym tyle przyczepy, więc lekka antena śmiga tam bez bólu.

Ty masz dużą przyczepę to i duża antena Ci wejdzie :-P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.