Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

[Relacja] Włochy z przyczepą namiotową

Ravenna Asyż Wattens Maranello Maurach Achensee Elba Pienza Toskania Pisa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
91 odpowiedzi w tym temacie

#91 nomadka

nomadka

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 622 postów
  • Skądłódzkie
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:N127

Napisano 07 grudzień 2016 - 15:55

Było trochę historii, a teraz o wrażeniach. Dobrze się z nią jeździ, bo przyczepa jest lekka (dmc 750kg, oczywiście ma hamulec najazdowy). Nie jest wysoka (około 2,2m), więc wjedzie na parking z bramką 2,2m, a na greckich autostradach mieści się w tej samej kategorii, co samochody osobowe. Na kempingu w strefie roboczej wysokość wnętrza "rośnie" przez  podniesienie pokrywy. W drodze czasem brakuje nam toalety, na kempingu, po rozłożeniu wiatki właściwie niczego nam nie brakuje. :) . Chociaż ktoś może powiedzieć, że mamy małe wymagania :hmm: . Na jesienne wyjazdy w polskie góry marzy mi się ogrzewanie podłogowe, ale brakuje mi determinacji, żeby go zainstalować.

:przyczepa: Tyle lat razem! Mogę być trochę sentymentalna :serce:

Użytkownik nomadka edytował ten post 07 grudzień 2016 - 15:56

#92 Magda Pawłowicz

Magda Pawłowicz

Miłośnik karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 318 postów
  • SkądLwówek Śląski
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Przyczepa namiotowa

Napisano 07 grudzień 2016 - 20:52

Twój sentymentalny stosunek do przyczepki, która z powodzeniem tak długo Wam służy jest jak najbardziej uzasadniony :)

Przy okazji remontu (zapewne będziemy zakładać ogrzewanie), pytań pewnie będzie mnóstwo, bo będziemy dopiero tworzyć naszą przyczepkę - wszystko jest  w niej do wymiany, nawet okna  :hmm:  Na razie nam się nie spieszy, bo jeździmy z przyczepką namiotową. Zapewne się odezwę jak ruszymy z remontem :) Pozdrawiam :)

Zapraszam na naszego bloga: http://www.campingowo.com.pl/

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Ravenna, Asyż, Wattens, Maranello, Maurach, Achensee, Elba, Pienza, Toskania, Pisa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych