Skocz do zawartości
Magda Pawłowicz

[Relacja] Włochy z przyczepą namiotową

Rekomendowane odpowiedzi

nomadka

Było trochę historii, a teraz o wrażeniach. Dobrze się z nią jeździ, bo przyczepa jest lekka (dmc 750kg, oczywiście ma hamulec najazdowy). Nie jest wysoka (około 2,2m), więc wjedzie na parking z bramką 2,2m, a na greckich autostradach mieści się w tej samej kategorii, co samochody osobowe. Na kempingu w strefie roboczej wysokość wnętrza "rośnie" przez  podniesienie pokrywy. W drodze czasem brakuje nam toalety, na kempingu, po rozłożeniu wiatki właściwie niczego nam nie brakuje. :) . Chociaż ktoś może powiedzieć, że mamy małe wymagania :hmm: . Na jesienne wyjazdy w polskie góry marzy mi się ogrzewanie podłogowe, ale brakuje mi determinacji, żeby go zainstalować.

:przyczepa: Tyle lat razem! Mogę być trochę sentymentalna :serce:

Edytowane przez nomadka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Magda Pawłowicz

Twój sentymentalny stosunek do przyczepki, która z powodzeniem tak długo Wam służy jest jak najbardziej uzasadniony :)

Przy okazji remontu (zapewne będziemy zakładać ogrzewanie), pytań pewnie będzie mnóstwo, bo będziemy dopiero tworzyć naszą przyczepkę - wszystko jest  w niej do wymiany, nawet okna  :hmm:  Na razie nam się nie spieszy, bo jeździmy z przyczepką namiotową. Zapewne się odezwę jak ruszymy z remontem :) Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi