Skocz do zawartości

Hobby Prestige 730 1993r składanie przedsionka.


Dramaturg

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, czy ktoś posiada informacje na temat montażu przedsionka do tej przyczepki? Nigdzie nie mogę nic znaleźć, jest pełno kwadratowych aluminiowych profili w ogóle nie oznaczonych. Jest sprowadzona z Niemiec i nikt nie miał żadnej wiedzy na ten temat. Wszystko co znalazłem na necie jest na jakichś rurkach, tu są aluminiowe profile z normalnymi oknami i drzwiami.

Edytowane przez Dramaturg (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że trochę to chaotyczne, ale tak to mniej więcej wygląda. Domyślam się, że spad dachu jest do przodu oraz na boki bo są też takie specyficzne kątowniki. Na razie coś tam się udało poukładać, ale wydaje mi się, ze najlepszą opcją będzie rozkręcenie wszystkiego na części pierwsze, posegregowanie takich samych elementów i zrobienie od nowa, bo to co zrobili poprzednicy jest nie do zrozumienia :D

post-22029-0-72894200-1473337131_thumb.jpgpost-22029-0-34010600-1473337188_thumb.jpgpost-22029-0-83918200-1473337248_thumb.jpgpost-22029-0-90559700-1473337306_thumb.jpgpost-22029-0-80386200-1473337364_thumb.jpgpost-22029-0-01259800-1473337419_thumb.jpgpost-22029-0-75123600-1473337473_thumb.jpgpost-22029-0-83876700-1473337532_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj...... może i trudno będzie złożyć taki przedsionek, ale ja mam inne pytanie - po co Ci takie archiwum i to na dodatek w stanie agonalnym?

Przepraszam Cię, ale nie wyobrażam wożenia ze sobą (strata kilogramów) pryzmy aluminium jak na dwóch ostatnich zdjęciach. Samo rozkładanie i składanie będzie pracochłonne i zabierające niepotrzebny - urlopowy - czas.

Na twoim miejscu pożegnałbym się z tym zabytkiem i zainwestował w coś normalniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo rozkładanie i składanie będzie pracochłonne i zabierające niepotrzebny - urlopowy - czas.

Tylko z tym zdaniem Twoim GregorY bym się nie zgodził -wg mnie to to sama przyjemność jest, jeśli się ma zamiar stać dłużej w jednym miejscu.

 

 

Wypełnij profil. Napisz skąd jesteś. Może ktoś z okolicy będzie mógł pomóc.

popieram - to samo chciałem napisać po przeczytaniu posta rozpoczynającego temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem zrzut będzie stał miesiąc?

Daj spokój.....

Rozwiązanie nieżyciowe i odstające od dzisiejszych rozwiązań.

To Tak jakbyś woził deski i paczkę gwoździ w przyczepie bo chcesz mieć werandę.

Szkoda wagi i czasu.

Przepraszam, Ale przemawia za mną pragmatyzm.

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.