Skocz do zawartości

Pomocy-gdzie rurki do przedsionka kupic?


jacek l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Może macie jakąś myśl, gdzie kupić rurki do przedsionka bo mi zginęła po zeszłym sezonie jedna. :niewiem: To jest akurat ta z haczykiem co sie zaczepia do ściany przyczepy i na nią jest nasunięta druga rurka na końcach której są te śrubki do zaciśnięcia.

W Campoturze rzecz jasna nie mają.

Chyba widziałem w Katowicach w TAMie ale taki kawał jechać ?

 

Co tu zrobić ?

 

Strapiony bardzo, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W elcampie są na 100 % jak chcesz to mogę wdepnąć i popatrzyć bo przejeżdżam koło nich kilka razy dziennie A może masz samą rurkę to można kupić same haczyki, widziałem na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby przedsionkowiec rurki od stelaża zgubił :niewiem::]:] do czego to doszło :? - dobrze że tytuł Ci zmienili :? :? :?

 

http://moto.allegro.pl/item365933864_stelaz_przedsionka_element_pionowy_stalowy.html

 

Może u nich jeszcze warto spytać.

 

Pomierz może Jacku średnice bo jednak są różne rozmiary :-], no chyba że będziesz jeździł po Polsce z częścią stelaża i dopasowywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, dzięki, to ja zrobię zdjęcie i zapodam z wymiarami, to może ktoś z Was by zobaczył

w tych sklepach.

Bo 2 takie mam, zginął trzeci z takich samych kawałków.

Warszawa to jednak wioska jest, nic nie ma, a w Katowicach i Krakowie - proszę, jest wszystko.

Jutro robie zdjęcia.

 

Bardzo, bardzo dziękuję, Jacek. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wrzucam zdjęcia, a wymiary są następujące:

1. Rurka o większej średnicy (zewnętrzna) - długość 116 cm, średnica wewnętrzna 24 mm, zewnętrzna 26 mm, na końcach dwa otwory do założenia obejm zaciskowych.

2. Rurka o mniejszej średnicy (wewnętrzna - z haczykiem) - długość 100 cm, średnica zewnętrzna 22 i trochę mm.

Krótko mówiąc, ta cieńsza ma chodzić ścisło w tej grubszej.

Na grubszej rurce na końcach są dwie obejmy z napisem 24/26.

Obejmy i haczyk już kupiłem, bo były.

Oczywiście, jak będzie to w komplecie z haczykiem i obejmami, to też wezmę.

Wezmę też, jeżeli będą dłuższe i bez otworów na końcach w tej grubszej rurce, to sobie w razie czego przytnę i wywiercę, ale muszą być średnice rurek zachowane, bo jest to część większej całości.

 

To jakbyście byli koło sklepu, to zajrzyjcie proszę i dajcie znać.

post-48910-imported-0d848c16-3707-4a09-bf1e-75be1b342896_thumb.jpg

post-48910-imported-654f821b-9200-4585-b549-b570d84e6ead_thumb.jpg

post-48910-imported-a8b82b18-0893-4b9b-8815-007b23a14873_thumb.jpg

post-48910-imported-7a2c0181-e92c-4a2f-ae4b-fd3e4b5186a0_thumb.jpg

post-48910-imported-e7285e1e-608c-4e74-be33-8f7330ae1a37_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.