Skocz do zawartości

Kemping PIRAT Olsztyn


visitor1967

Rekomendowane odpowiedzi

cennik mają zabwny, nadaje się do tego watku z cennikami ;o)

samochód osobowy mały z przyczepką / samochód osobowy z dużą przyczepą

A mały samochód z dużą przyczepą? albo duży smochód z małą przyczepą?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mały samochód z dużą przyczepą? albo duży smochód z małą przyczepą?? 
;)

 

mały samochód dużej nie pociagnie, a jak ktos ma duzy samochód to juz pewie ciaga duza przyczepke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!

 W lipcu  2015 roku miałem okazje gościć w   Obiekcie wypoczynkowo - hotelowym  „ Pirat „ gdzie na terenie  mieści się kemping.

 „Kemping „ jest   to  teren zadbanej zieleni  bez wyznaczonych miejsc  kempingowych na tyłach  hotelu  tuż przy brzegu jeziora  Ukiel.  Jak dla mnie idealnie położony do zwiedzania Olsztyna  ,do centrum  ok 8 minut autkiem .

 

 Plusy :

- położenie  (blisko centrum Olsztyna )

- na wyciagnięcie ręki jezioro z pomostem    ( płytkie    i ciepłe   )

- restauracja ( z możliwością  stołowania się  dobre śniadania  , obiady  i  dania   z karty restauracyjnej   polecam swojskie domowe  pierogi  ).

-  stanowiska do grillowania 

-  przyłącza elektryczne CEE

- wiata biesiadna ( duża oświetlona z paleniskiem na środku )

- hotel (możliwość zakwaterowania osób nie karawaningowych)

- basen i Spa ( sauny 2 szt  - basen mały ale moim zdaniem wystarczający żeby spędzić tam ok. 2g ,  Z centrum Spa nie korzystałem to  się nie wypowiem )

- obsługa restauracji  i hotelu  

- ścieżki rowerowe ( okolice Olsztyna )

- wypożyczalnia kajaków 

 

MIINUSY :

- Sanitariaty  ( znajdują się obok wiaty biesiadnej  są raczej dla niewymagających  w ocenie skali 1-5 daje 2)

-imprezy  , wesela  ( ja trafiłem podczas mojego pobytu organizowana była  w Wiacie biesiadnej  impreza integracyjna  na ok. 60 osób, dostałem informację że co sobotę jest jakaś impreza .)

-  hałas  brak  przestrzegania ciszy nocnej ( szczególnie   w sobotę) 

- brak kontroli osób z zewnątrz przebywających  na  ośrodku czy terenie kempingu.

- Hotel ( są dwa rodzaje pokojów  o niższym standardzie  i wyremontowane )

 

To jest moja opinia, na pewno  jeszcze tam zawitam  ale nie na dłużej niż na weekend.

 

Pozdrawiam  moriss

 

 

post-6046-0-38725300-1472784450_thumb.jpg

post-6046-0-33976500-1472784465_thumb.jpg

post-6046-0-36006800-1472784502_thumb.jpg

post-6046-0-55956000-1472784521_thumb.jpg

post-6046-0-21839600-1472784539_thumb.jpg

post-6046-0-18256100-1472784569_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam !!!
 W lipcu  2015 roku miałem okazje gościć w   Obiekcie wypoczynkowo - hotelowym  „ Pirat „ gdzie na terenie  mieści się kemping.
 „Kemping „ jest   to  teren zadbanej zieleni  bez wyznaczonych miejsc  kempingowych na tyłach  hotelu  tuż przy brzegu jeziora  Ukiel.  Jak dla mnie idealnie położony do zwiedzania Olsztyna  ,do centrum  ok 8 minut autkiem .
 
 Plusy :
- położenie  (blisko centrum Olsztyna )
- na wyciagnięcie ręki jezioro z pomostem    ( płytkie    i ciepłe   )
- restauracja ( z możliwością  stołowania się  dobre śniadania  , obiady  i  dania   z karty restauracyjnej   polecam swojskie domowe  pierogi  ).
-  stanowiska do grillowania 
-  przyłącza elektryczne CEE
- wiata biesiadna ( duża oświetlona z paleniskiem na środku )
- hotel (możliwość zakwaterowania osób nie karawaningowych)
- basen i Spa ( sauny 2 szt  - basen mały ale moim zdaniem wystarczający żeby spędzić tam ok. 2g ,  Z centrum Spa nie korzystałem to  się nie wypowiem )
- obsługa restauracji  i hotelu  
- ścieżki rowerowe ( okolice Olsztyna )
- wypożyczalnia kajaków 
 
MIINUSY :
- Sanitariaty  ( znajdują się obok wiaty biesiadnej  są raczej dla niewymagających  w ocenie skali 1-5 daje 2)
-imprezy  , wesela  ( ja trafiłem podczas mojego pobytu organizowana była  w Wiacie biesiadnej  impreza integracyjna  na ok. 60 osób, dostałem informację że co sobotę jest jakaś impreza .)
-  hałas  brak  przestrzegania ciszy nocnej ( szczególnie   w sobotę) 
- brak kontroli osób z zewnątrz przebywających  na  ośrodku czy terenie kempingu.
- Hotel ( są dwa rodzaje pokojów  o niższym standardzie  i wyremontowane )
 
To jest moja opinia, na pewno  jeszcze tam zawitam  ale nie na dłużej niż na weekend.
 
Pozdrawiam  moriss

 

Dzięki za super opis :)

Jak tam będę to też dam foty.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.